Προς το περιεχόμενο

God of War Ragnarök [PC]


SabotazNic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, just_a_dude είπε

Εγώ δεν καταλαβαίνω την υστερία με το PSN account. Ένα mail δεν είναι μόνο στην ουσία; Και στο steam έχουμε account. Ή εκεί δεν μετράει επειδή King Gaben κτλ;

Κάτσε ικανή την έχω τη Sony αύριο μεθαύριο να κάνει το δικό της store και στο PC ώστε να μη δίνει το 30% στο steam. Δεν απαιτούν όλα psn τώρα έγινε μετά το tsushima και τώρα με το ragnarok αγόρασα προχθές το Sackboy και δεν απαιτεί psn. Προσπάθησαν με το helldivers 2 αλλά είδαμε πως πήγε μιας και πόσες χώρες δεν έχουν καν psn. Όπως και να έχει κάποτε ήταν όνειρο θερινής νυκτός sony παιχνίδια στον υπολογιστή σήμερα τα έχουμε όλα. Ένα Mario και ένα Zelda με έμεινε να δω στο steam από Nintendo και έκλεισα ως gamer. 

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 9/8/2024 στις 12:09 ΜΜ, Arkin είπε

Κάτσε ικανή την έχω τη Sony αύριο μεθαύριο να κάνει το δικό της store και στο PC ώστε να μη δίνει το 30% στο steam. Δεν απαιτούν όλα psn τώρα έγινε μετά το tsushima και τώρα με το ragnarok αγόρασα προχθές το Sackboy και δεν απαιτεί psn. Προσπάθησαν με το helldivers 2 αλλά είδαμε πως πήγε μιας και πόσες χώρες δεν έχουν καν psn. Όπως και να έχει κάποτε ήταν όνειρο θερινής νυκτός sony παιχνίδια στον υπολογιστή σήμερα τα έχουμε όλα. Ένα Mario και ένα Zelda με έμεινε να δω στο steam από Nintendo και έκλεισα ως gamer. 

Μπα δεν νομίζω,το 7% της epic games ανήκει στην Sony,λογικά όταν βάζει στο epic store είναι free money 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε God of War Ragnarök [PC]
2 ώρες πριν, xartemporas είπε

Τι τραβάει και αυτό το steam deck,με το ζόρι να το κάνουν να παίζει AAA games 😅 με 2tflop gpu δεν πας πουθενά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, nikos5800 said:

Τι τραβάει και αυτό το steam deck,με το ζόρι να το κάνουν να παίζει AAA games 😅 με 2tflop gpu δεν πας πουθενά 

Ποιο ειναι το θεμα σου; Ειναι μια portable κονσολα 3 χρονών φυσικά θα ειναι ποιο αδύναμη. Και μιλαμε για παιχνιδι ps4 φυσικα και το παιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, mp44christos είπε

Ποιο ειναι το θεμα σου; Ειναι μια portable κονσολα 3 χρονών φυσικά θα ειναι ποιο αδύναμη. Και μιλαμε για παιχνιδι ps4 φυσικα και το παιζει

Όχι δεν έχω κανένα θέμα,ίσα ίσα μου αρέσει η ιδέα ενός handle που να παίζει AAA games,απλά η κονσόλα είναι πολύ αδύναμη για σύγχρονα παιχνίδια στα 720p,πιστεύω μίνιμουμ Asus ROG ally extreme είναι ότι πρέπει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, nikos5800 said:

Όχι δεν έχω κανένα θέμα,ίσα ίσα μου αρέσει η ιδέα ενός handle που να παίζει AAA games,απλά η κονσόλα είναι πολύ αδύναμη για σύγχρονα παιχνίδια στα 720p,πιστεύω μίνιμουμ Asus ROG ally extreme είναι ότι πρέπει 

μιλαμε γαι διπλασια τιμη. να μου πεις εδω ανετα παιζει να δουμε το switch 2 με 4τφλοπς στα 500. Ειδικα αν του βαλουν ολεντ γραψε ριπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, mp44christos είπε

μιλαμε γαι διπλασια τιμη. να μου πεις εδω ανετα παιζει να δουμε το switch 2 με 4τφλοπς στα 500. Ειδικα αν του βαλουν ολεντ γραψε ριπ.

Μακάρι να είναι τόσο δυνατή κονσόλα το switch 2 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, zvarthangalos είπε

Θα πεί κάποιος για το παιχνίδι εντυπώσεις κλπ;   τα τελευταία πέντε σχόλια είναι off topic.

Αν οι εντυπωσεις δεν αφορουν το performance σε pc, γενικα για το Game μπορεις να διαβασεις εδω:

Γενικα? Go for it

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μια ώρα παιχνιδιού δεν είναι αντιπροσωπευτική, μου φάνηκε απίστευτα βαρετό παρόλο που ήξερα τι να περιμένω. Το προηγούμενο μου άρεσε, αλλά πλέον το δεύτερο ίσως δεν κάνει τόσο εντύπωση. Πολύ γραμμικό πολλα cutscenes, δεν ξέρω. Πάντως τρέχει καλά στο σύστημα της υπογραφής, όλα high/dlss quality. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω λίγο το έχω παίξει, αλλά φαίνεται να είναι πολύ παρόμοιο με το πρώτο, το οποίο σημαίνει ότι είναι παιχνιδάρα. Οπότε, σε όποιον άρεσε το προηγούμενο, πας σε αυτό με κλειστά μάτια.

Εδώ συνεχίζεις την ιστορία με τον Atreus που είναι πιο μεγάλος και πιο ικανός. Το σύστημα μάχης είναι παρόμοιο με πριν και το ίδιο απίστευτα κινηματογραφικό.. γραμμικό μεν, αλλά έχει πολλά secrets για αυτούς που εξερευνούν... τι άλλο να ζητήσει κανείς!   

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...