Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Black Ops 6: Επιβεβαιώθηκε η διάθεσή του στο Game Pass από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καποτε παιζαμε , cod4mw ,cod5 ,  Mw2 , Black Ops 1-2 , προσπαθησαν λιγο επι κοβιντ με το warzone μετα το καταστρεψαν και αυτο

απο τότε κυλησαν οι τιτλοι του cod , η φαση εγινε microtransactions και πηγε προς fortnite , τι Snoop Dog και Neymar skins γαμω ???!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Μόλις τώρα, Errik είπε

Ρε παιδιά έχω game pass, πρέπει να το κάνω και pre-order για να το παίξω; Πότε είναι η open beta; 

Δεν έχω καταφέρει να το ανοιξω. 

 

25 Οκτωβριου νομιζω ανοιγει στο game pass επισημα που ειναι και το επισημο release του. Τωρα ειναι σε early access. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Errik είπε

Δεν έχει ούτε οπεν μπετα; 

Πολύ πολύπλοκα τα έχουν κάνει ρε παιδι μου. Νοιώθω γέρος. 

Το παρακατω για οσους εχουν κανει preorder μπορουν να το παιξουν απο τις 30 Αυγουστου μεχρι 4 Σεπτεμβριου πρωτα και απο τις 5 και μετα λενε οτι ανοιγει και για game pass owners η early beta μεχρι το επισημο release στις 25. Οποτε σε 3 μερες πρεπει να σου ανοιξει εφοσον εχεις game pass η early access beta. 

If you pre-ordered through the Microsoft Store, PlayStation Store, Battle.net, Steam Store, or are an active subscriber of a qualifying Game Pass Plan (Game Pass Ultimate, Game Pass PC, Game Pass Console) you are automatically validated to participate in Early Access for the Call of Duty: Black Ops 6 Open Beta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...