Προς το περιεχόμενο

Αγνοηση συμμμετοχης σε συζητση


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το να μπλοκαρω καποιον απο το να μην βλεπω τι γραφει το ξερω οτι γινεται 

Γινεται ομως και αυτος να μην με βλεπει γενικα τι γραφω ?

Θα ηταν χρησιμο .

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν νομίζω να μπορεί να γίνει κατι τετοιο. Ακομα και να γινόταν δηλαδη, αφου τo forum ειναι προσβασιμο και σε μη εγγεγραμμένα μελη, θα χρειαζόταν απλα ενα log οut και θα φαίνονταν τα πάντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, stormrain είπε

Δεν νομίζω να μπορεί να γίνει κατι τετοιο. Ακομα και να γινόταν δηλαδη, αφου τo forum ειναι προσβασιμο και σε μη εγγεγραμμένα μελη, θα χρειαζόταν απλα ενα log οut και θα φαίνονταν τα πάντα. 

Ναι αλλα αλλο να βλπει και αλλο να μπορει να σχολιαζε σε κατι που ο αλλος δεν θελει 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν έχω υπόψη μου πουθενά στον πλανήτη να υπάρχει forum όπου να μπορούν τα μέλη να ορίζουν ποιος θα έχει το δικαίωμα να απαντήσει σε κάτι που έχουν γράψει δημόσια.

Υπάρχουν στο insomnia τα κλειστά club, όπου δημιουργός και συντονιστές μπορούν να επιλέξουν σε ποιους θα δίνουν πρόσβαση. Στη γενική ενότητα, δεν γίνεται.

Όπως δεν γίνεται, και πολύ σωστά εξήγησε ο stormrain, να μη βλέπει κάποιος τι γράφει ένα μέλος. Ακόμη και να υπήρχε τρόπος (δεν είμαι προγραμματιστής, αλλά δεν μπορώ να φανταστώ πώς θα γινόταν αυτό) υπάρχει η παράθεση μηνυμάτων (άρα, για να λειτουργήσει ένα τέτοιο σύστημα, θα έπρεπε το forum να αφαιρεί το περιεχόμενο και από τις παραθέσεις μελών που δεν έχουν δηλώσει ότι δεν θέλουν να βλέπει τα μηνύματά τους κάποιος). Και, στην τελική, ό,τι περιορισμοί και να μπουν, αποσυνδέεται κάποιος και βλέπει τα πάντα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...