Προς το περιεχόμενο

Λεπτότερη έκδοση του iPhone ετοιμάζεται να κυκλοφορήσει η Apple μέσα στο 2025


Axlmon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 20/5/2024 στις 3:44 ΜΜ, allure_boy είπε

μεχρι το 2030 η apple και η εταιριες δεν εχουν απολυτος τιποτα καινουργιο καινοτομο ουαου ! να παρουσιασουν που να κανουν εναν καταναλωτη να αγορασει μαι συσκευη ... κηνιτο τηλεφωνο η κατι αλλο στον τομεα της τεχνολογιας... θα το βγαλει ποιο λεπτο γιατι απλα δεν ξερει τι αλλο να κανει και φυσικα θα ανεβασει και την τιμη ... αν και παιδι της apple 

... θα πω συγνωμη αλλα αν ανεβουν και αλλο η τιμες θα μεινω με το ιδιο κηνιτο λυπαμαι .... δεν θα πληρωσω ενα καρο λεφτα για ενα κηνιτο  το θεωρω χαζομαρα 

 

καλο θα ειναι να το κανει λεπτοτερο το iphone σιγουρα θα ειναι ποιο ελκυστικο στα χερια ... και αυτο με το να γλιστραει πιστεψε με  ξερουν τι υλικο  να βαλουν και θα το  κοιταξουν να μην γλυστραει αλλα οχι να ανεβασει και αλλο της τιμες της οκ ειναι παρα πολυ καλη εταιρια αλλα ... δεν ειμαστε κοροιδα 

καλα η τιμη ανεβαινει σε καθε νεο μοντελλο ετσι και αλλιως.παντως και εγω μαλλον θα μεινω με το ιδιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

30 λεπτά πριν, megapaixtaras είπε

καλα η τιμη ανεβαινει σε καθε νεο μοντελλο ετσι και αλλιως.παντως και εγω μαλλον θα μεινω με το ιδιο.

Μόλις τώρα, allure_boy είπε
30 λεπτά πριν, megapaixtaras είπε

καλα η τιμη ανεβαινει σε καθε νεο μοντελλο ετσι και αλλιως.παντως και εγω μαλλον θα μεινω με το ιδιο.

επισης και  εγω  με το ιδιο ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...