Προς το περιεχόμενο

Απόψεις για φροντιστήριο ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

31 minutes ago, tanerakossss said:

καποια απαντηση; γνωριζει καποιος τιποτα; ενδιαφερονται για τον μαθητη γενικα; τα τμηματα πως ειναι 

Ένας φίλος του ανιψιού μου που είχε πάει δεν ενδιαφέρονται για τον μαθητή ούτε γενικά ούτε ειδικά. Και τα τμήματα λένε ότι είναι ολιγομελή αλλά αυτός έκανε κατεύθυνση με 14 άτομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 26/05/2024 at 23:08, tanerakossss said:

ξερει κανεις κατι αλλο;

 

 

Είχα πάει εγώ για 1-2 μέρες και δεν μου άρεσε και γενικά ο διευθυντής έλεγε α εμείς είμαστε οι καλύτεροι τα άλλα φροντιστήρια δεν τα κάνουν σωστά κλπ κλπ 

 

Εμένα δεν μου άρεσε πόσο μείωνε τους συναδέλφους του και τελικά πήγα αλλού 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Απόψεις για φροντιστήριο ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ

Από την εμπειρία μου και ως μαθητής και το ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ως καθηγητής, θα σου πω το εξής.

Έχει να κάνει αρκετά με τη διοίκηση που τρέχει το εκάστοτε υποκατάστημα του Διακροτήματος. Κάτι αντίστοιχο συμβαίνει θα μου πεις και με το συνοικιακό. Με τη διαφορά ότι ο συνοικιακός, όπως είπε και ο πιο πάνω, είναι πολλά χρόνια στην πιάτσα και θα έρθουν σε αυτόν όχι λόγω ονόματος, αλλά από ό,τι ακούγεται στη γειτονιά και στη συνοικία. Που σημαίνει ότι θα κάνει ό,τι καλύτερο μπορεί να κρατήσει μαθητές / πελάτες και να μη χαλάσει το όνομά του στην πιάτσα. Το διακρότημα και το κάθε διακρότημα/πουκαμισάς/νέο κτλ κτλ θα προσελκύσει μαθητές από διαφήμιση / λόγω ονόματος, δημοφιλίας κτλ. Ενώ το συνοικιακό είναι σαν το ιδιαίτερο. Ο ευχαριστημένος θα σου φέρει νέους πελάτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 30/5/2024 στις 2:39 ΜΜ, AfterForever είπε

Από την εμπειρία μου και ως μαθητής και το ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ως καθηγητής, θα σου πω το εξής.

Έχει να κάνει αρκετά με τη διοίκηση που τρέχει το εκάστοτε υποκατάστημα του Διακροτήματος. Κάτι αντίστοιχο συμβαίνει θα μου πεις και με το συνοικιακό. Με τη διαφορά ότι ο συνοικιακός, όπως είπε και ο πιο πάνω, είναι πολλά χρόνια στην πιάτσα και θα έρθουν σε αυτόν όχι λόγω ονόματος, αλλά από ό,τι ακούγεται στη γειτονιά και στη συνοικία. Που σημαίνει ότι θα κάνει ό,τι καλύτερο μπορεί να κρατήσει μαθητές / πελάτες και να μη χαλάσει το όνομά του στην πιάτσα. Το διακρότημα και το κάθε διακρότημα/πουκαμισάς/νέο κτλ κτλ θα προσελκύσει μαθητές από διαφήμιση / λόγω ονόματος, δημοφιλίας κτλ. Ενώ το συνοικιακό είναι σαν το ιδιαίτερο. Ο ευχαριστημένος θα σου φέρει νέους πελάτες.

Κατάλαβα. Ευχαριστω πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...