Προς το περιεχόμενο

Κατηγορούμενη για παραβίαση του Νόμου Ψηφιακών Υπηρεσιών η Temu, μετά από σωρεία καταγγελιών καταναλωτών


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, cubilone είπε

Αυτό το επιχείρημα είναι λίγο περίεργο και μου θυμίζει τις καπνοβιομηχανίες: "μα εμείς δεν φταίμε, εμείς προσφέρουμε στον κόσμο αυτό που θέλει!" Το ότι "αυτό που θέλει" είναι εθιστικό, βλαβερό ή εξ αρχής χειραγωγείται το κοινό ώστε να το θέλει, κάπως το ξεχνάμε...

Σωστό, υπάρχουν άτομα εθισμένα και τυχαίνει να γνωρίζω κιόλας.

"Μπαίνω και χαζεύω" λέει και το χέρι πάει μόνο του.

Πέρα από αυτό όμως, σαφώς πρέπει να υπάρχουν κανόνες αυστηροί και να τηρούνται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 16/5/2024 στις 12:58 ΜΜ, 6xXx6 είπε

Δυστυχώς είναι πολλοί αυτοί που αγοράζουν από αυτό το σκουπίδι

Σκουπίδι από που κι ως πού;  πραγματικά απορώ πως γράφετε τέτοια σχόλια χωρίς να ξέρετε τι σας γίνετε. 

Έχω αγοράσει πολλά χρήσιμα πράγματα και σε πολύ χαμηλότερες τιμές απ ότι στην Ελλάδα. Έχω πάρει 2 βάσεις κινητού για το αμάξι με 2.5 ευρώ που έχω κάνουν γύρω στο δεκάρικο. Έχω πάρει καλλυμα ραφτο για το τιμόνι 4 ευρώ, προβολακια led για την αυλή στο 1/3 απ ότι στην Ελλάδα. Προφανώς υπάρχουν και σαβούρες όπως σε όλα τα σαιτ. Υπάρχουν όμως και εξαιρετικές ευκαιρίες αν ξέρεις τι θες. 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξυ το ali ειναι φθηνοτερο βλεπω κατι τιμες 14€ στο γερμανικο amazon για usb αναπτηρα με 7€ μεταφορικα και 3,5€ στο ali με free μεταφορικα 

Το amazon ηταν το πρωτο που συνελαβε την εννοια του ηλεκτρονικου εμποριου πολυ νωρις αλλα τωρα που αναπτυχθηκε πολυ τα κοστη εγιναν τεραστια, χωρια οτι δεν περιμεναν να τα παραγει ολα η Κινα και να μετατοπισθει το κεντρο εμποριου στη χωρα παραγωγης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...