Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed Shadows [PC/15-Νοεμβρίου]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα πάντως στο video που έβγαλαν που δείχνει μάχη δεν μου άρεσε το blunt weapon, ειδικά που τον πετούσε 3 μέτρα πέρα. Μου φαίνεται πολύ ντούκι για Σαμουράι, σαν παλαιστή τον έχουν, εκτός αν υπήρχαν και τέτοιοι Σαμουράι. Προτιμώ σπαθί, αλλά να το χρησιμοποιείς κανονικά σαν κατάνα και όχι φάση λες και είναι τσεκούρι ξέρω 'γω. Θα δούμε βέβαια πως θα είναι στο gameplay.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, KilliK είπε

α ψευτικος ηταν; αυτο το εξηγει. διοτι και εμενα μου φανηκε περιεργο που πηγε και κλαφτηκε, οταν πρωτοδιαβασα την ειδηση.

Ψεύτικο η όχι το background του, δεν αλλάζει το γεγονός ότι δεν αναφέρονται πουθενά αυτά που πάει να περάσει η Ubisoft. Από εκεί και πέρα μπορεί οι Ιάπωνες σαν λαός ναι είναι υπεράνω, αλλα αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν εξαιρέσεις. Ίσως και εγώ να σπαζόμουνα άμα ήμουν Ιάπωνας, όπως σπαστικά με τον μαύρο Αχιλλέα. Στην συγκεκριμένη φάση πιο πολύ μου την σπάει η εικοσάχρονη 40 κιλά τύπισσα που κόβει samurai για την πλακα.

28 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Εμένα πάντως στο video που έβγαλαν που δείχνει μάχη δεν μου άρεσε το blunt weapon, ειδικά που τον πετούσε 3 μέτρα πέρα. Μου φαίνεται πολύ ντούκι για Σαμουράι, σαν παλαιστή τον έχουν, εκτός αν υπήρχαν και τέτοιοι Σαμουράι. Προτιμώ σπαθί, αλλά να το χρησιμοποιείς κανονικά σαν κατάνα και όχι φάση λες και είναι τσεκούρι ξέρω 'γω. Θα δούμε βέβαια πως θα είναι στο gameplay.

Επίτηδες φαντάζομαι τον έκαναν τόσο υπερβολικό, για να έχει μεγάλη διαφορα από την μια σταλιά τύπισσα.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι σαν τον shaquille o'neal, με βγάζει πολύ εκτός, και η τύπισσα από την άλλη δεν με ψήνει και πολύ η νίτζα φάση. Ιδανικά θα ήθελα έναν χαρακτήρα σαν του Tsushima αλλά με τον κόσμο του Shadows. Καλό, χρυσό το Tsushima αλλά όλο δάση και μερικά μικρά χωριουδάκια είναι, δεν έχει μεγάλη πόλη να εξερευνήσεις. Ενώ το shadows σε αυτόν τον τομέα τουλάχιστον θα είναι κορυφή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τελική μάχη του παιχνιδιού θα δωθεί πιστεύω σε γήπεδο του μπάσκετ με τον Yasuke να εξασφαλίζει τη νίκη με ένα θεαματικό τρίποντο στο τελευταίο λεπτό (μετά την γρήγορη πάσα από την Naoe) αφήνοντας την Ιαπωνική ομάδα αποσβολωμένη.

 

  • Haha 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/6/2024 στις 3:45 ΜΜ, Arkin είπε

Το έχω αναφέρει άπειρες φορές αλλά ειδικά στον υπολογιστή όταν οι 9 στους 10 πειρατευουν μην περιμένουμε κάτι καλύτερο. Η Sony βάζει ελληνικά γιατί το PS πουλάει σαν τρελό στην Ελλάδα και δεν υπάρχει και πολύ πειρατεία. Τελευταία κουτσά κουτσά άρχισε και η ms. Forza horizon 5 και hellblade 2. Ποιος δεν θα ήθελε ένα Witcher ένα rdr 2 με ελληνικά? Ακόμα και ο κόσμος που αγοράζει στο Steam αλλά έχει άλλες χώρες εκτός Ελλάδας δεν φαίνεται ότι τα λεφτά έρχονται από Έλληνες. Οπότε μην περιμένουμε κάτι καλύτερο οι ρυθμοί ειναι πολυ αργοί. 

Δεν υπάρχει πλέον αυτή η δικαιολογία γιατί απλά δεν υπάρχει επιλογή πειρατείας σε τέτοιους τίτλους και το ξέρετε όλοι καλά. Να' ναι καλά όλοι αυτοί που δεν κατανοούσαν τόσο καιρό ότι 0,5 € σε donation είναι 140 φορές φθηνότερα από έναν AAA τίτλο και πιάνει σίγουρα τόπο. 

Γι αυτό άλλωστε και το AC Shadows είναι 90% ίδιο σε επίπεδο γραφικών με το Odyssey του 2018. Πολυεθνική που αισθάνεται ότι σε εξουσιάζει δεν καίγεται για πρόοδο/καινοτομία. Περιμένετε εσείς τώρα για ελληνικές μεταφράσεις...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, pirmen56 είπε

Δεν υπάρχει πλέον αυτή η δικαιολογία γιατί απλά δεν υπάρχει επιλογή πειρατείας σε τέτοιους τίτλους και το ξέρετε όλοι καλά. Να' ναι καλά όλοι αυτοί που δεν κατανοούσαν τόσο καιρό ότι 0,5 € σε donation είναι 140 φορές φθηνότερα από έναν AAA τίτλο και πιάνει σίγουρα τόπο. 

Γι αυτό άλλωστε και το AC Shadows είναι 90% ίδιο σε επίπεδο γραφικών με το Odyssey του 2018. Πολυεθνική που αισθάνεται ότι σε εξουσιάζει δεν καίγεται για πρόοδο/καινοτομία. Περιμένετε εσείς τώρα για ελληνικές μεταφράσεις...

εμενα αυτό με την πειρατεία μου θυμίζει αυτό με την κλιματική αλλαγή... σε οτιδήποτε γίνετε βγαίνουν και σε κατηγορούν κουνώντας σου το δάκτυλο ότι φταίς που έχεις πολλές συσκευές αναμμένες και δε βάζεις χάρτινο καλαμάκι ενώ οι ίδιοι κυκλοφορούν με αμάξια 5000cc και κάτι γιοτ 50 μετρα...εεε αφού υπάρχουν άτομα που τα τα δέχονται και συμφωνούν καλά κάνουν και τα λένε... το ίδιο με την πειρατεία η ubi και η κάθε ubi δεν έχουν τι να κάνουν τα εκατομμύρια που βγάζουν αλλα ο arkin νομίζει ότι φταίει ο μπάμπης από το περιστέρι που κατέβασε το παιχνίδι πειρατικό και δεν έχει υπότιτλους

  • Like 3
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα τελευταια χρονια τις μεγαλυτερες πωλησεις τα εκαναν το elden ring , baldurs gate και cyberpunk 2077. Και τα 3 εχουν πανω απο 20m σε sales . Tα 2 ειναι drm free ενω το elden ring εχει το ελαχιστο , δηλαδη το steam drm που ειναι σαν να μην υπαρχει πρακτικα. 

Τα περι πειρατείας τα λενε εταιριες που δεν ειναι ικανες να βγαλουν πραγματικα καλα παιχνιδια και το word of mouth ειναι στα ταρταρα. 

  • Like 9
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

εμενα αυτό με την πειρατεία μου θυμίζει αυτό με την κλιματική αλλαγή... σε οτιδήποτε γίνετε βγαίνουν και σε κατηγορούν κουνώντας σου το δάκτυλο ότι φταίς που έχεις πολλές συσκευές αναμμένες και δε βάζεις χάρτινο καλαμάκι ενώ οι ίδιοι κυκλοφορούν με αμάξια 5000cc και κάτι γιοτ 50 μετρα...εεε αφού υπάρχουν άτομα που τα τα δέχονται και συμφωνούν καλά κάνουν και τα λένε... το ίδιο με την πειρατεία η ubi και η κάθε ubi δεν έχουν τι να κάνουν τα εκατομμύρια που βγάζουν αλλα ο arkin νομίζει ότι φταίει ο μπάμπης από το περιστέρι που κατέβασε το παιχνίδι πειρατικό και δεν έχει υπότιτλους

Μα δεν ειναι οτι δεν εχει αλλες γλωσσες. Βαζουν μεχρι και Τσεχικα πολλα παιχνιδια αλλα εδω Ελλαδα γραμμενους μας εχουν. Τοσο μας εκτιμανε. Ουτε πιστευω οτι ειναι γυφτια να δωσει ενα 10χιλιαρο σε 2-3 ανθρωπους να βαλουν ελληνικα. 

Και δεν ειναι μονο η αχρηστη ubisoft. Και η rockstar και η cdpr και οι περισσοτερες μεγαλες εταιριες μας εχουν γραμμενους. Για καποιο λογο γινεται αυτο δεν μας μισουν απλα ετσι γιατι τους κατεβηκε. 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, Arkin είπε

Μα δεν ειναι οτι δεν εχει αλλες γλωσσες. Βαζουν μεχρι και Τσεχικα πολλα παιχνιδια αλλα εδω Ελλαδα γραμμενους μας εχουν. Τοσο μας εκτιμανε. Ουτε πιστευω οτι ειναι γυφτια να δωσει ενα 10χιλιαρο σε 2-3 ανθρωπους να βαλουν ελληνικα. 

Και δεν ειναι μονο η αχρηστη ubisoft. Και η rockstar και η cdpr και οι περισσοτερες μεγαλες εταιριες μας εχουν γραμμενους. Για καποιο λογο γινεται αυτο δεν μας μισουν απλα ετσι γιατι τους κατεβηκε. 

Η Τσεχία με την Ελλάδα δεν έχουν τόσο μεγάλες διαφορες και σε πληθυσμό και σε μισθούς οποτε φαντάζομαι ότι και εκεί θα υπάρχουν άνθρωποι που με διαφορα τεχνάσματα θα κατεβάζουν παιχνίδια, αν και πλέον δεν ζούμε στο 2010 πλέον έχει μειωθεί παρα πολύ η πειρατεία σε όλα τα επίπεδα... εγώ όμως θα αντιστρέψω λίγο το ερώτημα και θα σε ρωτήσω τη γλώσσα του λουξεμβούργου γιατί δε τη βλέπω πουθενά σε κανένα game? αφού εκεί παίρνουν 5-7k το μηνα και είναι όλοι άπλες..?

η απάντηση είναι απλή! δεν ξέρω... φαντάζομαι ότι παίζονται συμφωνίες, μπορεί δικαιώματα και δε ξέρω και εγώ χίλια 2 άλλα, επίσης η πικρή αλήθεια είναι ότι πολλές φορές υπάρχει ένα συγκεκριμένο budget και μπορεί εσένα και εμένα να σου φαίνονται γυφτιά αυτά τα 10k για τη μετάφραση αλλα οι πολυεθνικές έτσι λειτουργούν άμα ξεπεραστεί το buget δεν αγοράζουν ούτε στυλο παραπάνω είναι μέχρι εκεί και τέλος, έτσι γίνονται πολύ εκατομμυριούχες μετρώντας και το ένα ευρώ όχι σαν εμενα που έστειλα το ποντίκι με δικά μου έξοδα... :P 

Επεξ/σία από Tambas91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

Η Τσεχία με την Ελλάδα δεν έχουν τόσο μεγάλες διαφορες και σε πληθυσμό και σε μισθούς οποτε φαντάζομαι ότι και εκεί θα υπάρχουν άνθρωποι που με διαφορα τεχνάσματα θα κατεβάζουν παιχνίδια, αν και πλέον δεν ζούμε στο 2010 πλέον έχει μειωθεί παρα πολύ η πειρατεία σε όλα τα επίπεδα... εγώ όμως θα αντιστρέψω λίγο το ερώτημα και θα σε ρωτήσω τη γλώσσα του λουξεμβούργου γιατί δε τη βλέπω πουθενά σε κανένα game? αφού εκεί περχούν 5-7k το μηνα και είναι όλοι απλές..?

η απάντηση είναι απλή! δεν ξέρω... φαντάζομαι ότι παίζονται συμφωνίες, μπορεί δικαιώματα και δε ξέρω και εγώ χίλια 2 άλλα, επίσης η πικρή αλήθεια είναι ότι πολλές φορές υπάρχει ένα συγκεκριμένο budget και μπορεί εσένα και εμένα να σου φαίνονται γυφτιά αυτά τα 10k για τη μετάφραση αλλα οι πολυεθνικές έτσι λειτουργούν άμα ξεπεραστεί το buget δεν αγοράζουν ούτε στυλο παραπάνω είναι μέχρι εκεί και τέλος, έτσι γίνονται πολύ εκατομμυριούχες μετρώντας και το ένα ευρώ όχι σαν εμενα που έστειλα το ποντίκι με δικά μου έξοδα... :P 

Δεν ξερω πιστευω οτι ειναι και αυτο μεσα και σιγουρα υπαρχουν και αλλα που αναφερεις. Για το Λουξεμβουργο παντως μιλανε και αλλες γλωσσες απο μικρα επισημα εχει 3 γλωσσες ενω Ελλαδα με το ζορι και τα Ελληνικα πολλες φορες. 

Πιστευουν οτι δεν θα παρουν πισω τα χρηματα που θα δωσουν σε εναν να φτιαξει τους υποτιτλους απο οσους μιλανε αυτη τη γλωσσα. Η Sony ξερει οτι θα πουλησει πολυ Ελλαδα εξου και τα Ελληνικα απο το 2013 με το last of us+uncharted ενω η MS με το xbox που μας εχει γραμμενους ξερει οτι ελαχιστοι εχουν xbox Ελλαδα οποτε δεν θα βαλω και πουθενα Ελληνικα να μην ξοδευτω κιολας. Η Ubisoft εβγαλε odyssey παιχνιδι στην Ελλαδα και δεν εβαλε Ελληνικα δεν περιμενω κατι καλυτερο απο τη χειροτερη εταιρια στο χωρο. 

Η εθνική γλώσσα του Λουξεμβούργου είναι τα Λουξεμβουργιανά, τα οποία τα μαθαίνουν τα παιδιά στο νηπιαγωγείο. Στο δημοτικό μαθαίνουν Γαλλικά και Γερμανικά, λόγω της θέσης της χώρας. Και στο γυμνάσιο μαθαίνουν και Αγγλικά. Και τώρα ας κλάψουμε, που οι Λουξεμβουργιανοί στο γυμνάσιο  μιλάνε 4 γλώσσες κι εμείς παλεύαμε με ένα proficiency..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετάφραση δεν γίνετε, γιατί λογικά οι πωλήσεις στο Ελλάδα είναι χαμηλότερες από τα αλλα κράτη που γίνονται μεταφράσεις. Επίσης προφανώς και μέσα στην εξίσωση είναι το ποσο μιλάτε η κάθε γλώσσα στο πλανήτη γενικά. Προφανώς τα Ελληνικά δεν μιλούνται τόσο ώστε να αξίζει να ξοδέψουν λεφτά, και τέλος φαντάζομαι ότι δίνουν σημασία στο ποσο η χωρα χρησιμοποιεί τα αγγλικά σαν δεύτερη γλώσσα. Όλα είναι για το χρήμα, σιγά μην έχουν προσωπικό θέμα μαζί μας και για αυτό δεν το κάνουν. Στην τελική δεν πειράζει, άμα κάποιος δεν αξιώθηκε να μάθει στο σχολειό, μπορεί να μάθει από τα video games. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Gulik είπε

Λιγάκι ατυχές το παράδειγμα του φίλου για το Λουξεμβούργο, αφού εκεί μιλάνε κυρίως Γαλλικά και Γερμανικά. 

Μιλανε πολλα γενικα στο Λουξεμβουργο επισημα. Το προβλημα ειναι οτι και Αγγλικα να ξερεις που οι περισσοτεροι ξερουμε παντα θα βρεθουν καποιες λεξεις πιο δυσκολες που δεν τις γνωριζεις και ειναι λογικο. Πχ εχουν αλλες εννοιες καποιες λεξεις μεσα σε αναλογες προτασεις που ειναι λογικο να μην τις ξερει καποιος που δεν ειναι η native γλωσσα του. Εγω στο 95% καταλαβαινω καθε παιχνιδι μιας και ξερω καλα Αγγλικα παντα θα βρεθει και ενα δυσκολο παιχνιδι πχ Witcher το οποιο θα μας ζορισει με το λεξιλογιο του και το ιδιο θα κανει και στο υπολοιπο 99% του κοσμου που ξερει Αγγλικα αλλα δεν ειναι η native γλωσσα του. Τωρα ενα παιχνιδι που εχει πολλα εκατομμυρια budget δεν δινει 10 χιλιαρικα για να μεταφρασει στα ελληνικα τοτε σιγουρα δεν φταιει μονο η πειρατεια αλλα κρυβονται πολλα απο πισω. Και δεν ειμαστε τοσο λιγοι Ελληνες. Περα απο Ελλαδα υπαρχουν Ελληνες σε ολο τον κοσμο αρκετα εκατομμυρια μαζι με τα 10 που ειμαστε εδω. Απλα μας εχουν γραμμενους. 

https://www.airetos.gr/posoi-ellines-zoyn-simera-se-olokliro-ton-kosmo-–-se-poies-xores-briskoyme-toys-perissoteroys.aspx

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Arkin είπε

Δεν ξερω πιστευω οτι ειναι και αυτο μεσα και σιγουρα υπαρχουν και αλλα που αναφερεις. Για το Λουξεμβουργο παντως μιλανε και αλλες γλωσσες απο μικρα επισημα εχει 3 γλωσσες ενω Ελλαδα με το ζορι και τα Ελληνικα πολλες φορες. 

Πιστευουν οτι δεν θα παρουν πισω τα χρηματα που θα δωσουν σε εναν να φτιαξει τους υποτιτλους απο οσους μιλανε αυτη τη γλωσσα. Η Sony ξερει οτι θα πουλησει πολυ Ελλαδα εξου και τα Ελληνικα απο το 2013 με το last of us+uncharted ενω η MS με το xbox που μας εχει γραμμενους ξερει οτι ελαχιστοι εχουν xbox Ελλαδα οποτε δεν θα βαλω και πουθενα Ελληνικα να μην ξοδευτω κιολας. Η Ubisoft εβγαλε odyssey παιχνιδι στην Ελλαδα και δεν εβαλε Ελληνικα δεν περιμενω κατι καλυτερο απο τη χειροτερη εταιρια στο χωρο. 

Η εθνική γλώσσα του Λουξεμβούργου είναι τα Λουξεμβουργιανά, τα οποία τα μαθαίνουν τα παιδιά στο νηπιαγωγείο. Στο δημοτικό μαθαίνουν Γαλλικά και Γερμανικά, λόγω της θέσης της χώρας. Και στο γυμνάσιο μαθαίνουν και Αγγλικά. Και τώρα ας κλάψουμε, που οι Λουξεμβουργιανοί στο γυμνάσιο  μιλάνε 4 γλώσσες κι εμείς παλεύαμε με ένα proficiency..

Ρε συ η sony σου έβγαλε παιχνίδια με υπότιτλους και εσύ το σεβάστηκες και το αγόρασες ώστε να τους επιβραβεύσεις αντί να το κατεβάσεις... αν μπεις στο fit κορίτσι μπορείς να βρείς όλα τα παιχνίδια τις sony να τα παίξεις τζάμπα γιατί τα αγοράζεις? γιατί είναι ποιοτικά και ξέρεις ότι θα σπαταλήσεις ευχάριστα το χρόνο σου!! η ubi βγάζει το ίδιο παιχνίδι με άλλον μανδύα (far cry, assasins,ghost recon,avatar κτλπ) τι να λέμε τώρα ας βγάλει ποιοτικά παιχνίδια και θα τα αγοράσει ο κόσμος και ας μην έχουν ελληνικούς υπότιτλους 

η xbox studios έβγαλε παιχνίδι (hellblade 2) χωρίς να έχει gameplay μέσα και μετά τους φαίνονται χαμηλές οι πωλήσεις

επίσης με την τωρινή τεχνολογία στους μεταφραστές ακόμα και στο google translate να βάλουν να γίνει η μετάφραση θα έχει συνολικά ένα καλο αποτέλεσμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Tambas91 είπε

Ρε συ η sony σου έβγαλε παιχνίδια με υπότιτλους και εσύ το σεβάστηκες και το αγόρασες ώστε να τους επιβραβεύσεις αντί να το κατεβάσεις... αν μπεις στο fit κορίτσι μπορείς να βρείς όλα τα παιχνίδια τις sony να τα παίξεις τζάμπα γιατί τα αγοράζεις? γιατί είναι ποιοτικά και ξέρεις ότι θα σπαταλήσεις ευχάριστα το χρόνο σου!! η ubi βγάζει το ίδιο παιχνίδι με άλλον μανδύα (far cry, assasins,ghost recon,avatar κτλπ) τι να λέμε τώρα ας βγάλει ποιοτικά παιχνίδια και θα τα αγοράσει ο κόσμος και ας μην έχουν ελληνικούς υπότιτλους 

η xbox studios έβγαλε παιχνίδι (hellblade 2) χωρίς να έχει gameplay μέσα και μετά τους φαίνονται χαμηλές οι πωλήσεις

επίσης με την τωρινή τεχνολογία στους μεταφραστές ακόμα και στο google translate να βάλουν να γίνει η μετάφραση θα έχει συνολικά ένα καλο αποτέλεσμα

Η sony εχει μια κυριαρχεια στην Ελλαδα και πιστευω οτι αυτο παιζει το ρολο του με τις πολλες πωλησεις των παιχνιδιων της στην Ελλαδα αλλα και οτι το PS δεν σπαει ευκολα και δεν ασχολειται ο κοσμος να κατεβασει. Το witcher το gta το rdr 2 το 2077 που πουλησαν και αυτα τρελα Ελλαδα ομως γιατι δεν μπορεσαν να βαλουν ελληνικα? Αυτοι μας εχουν γραμμενους η οχι? Γιατι σιγουρα δεν φταιει το budget εδω με τα εκατομμυρια που εδωσαν αλλα και που εβγαλαν. Απλα μας εχουν γραμμενους τετοιες εταιριες. 

Πλακα πλακα παντως ενα σωστο AI translate με μικρη διορθωση απο μεταφραστες θα ηταν μια χαρα και θα τους εβγαινε και πολυ λιγοτερα λεφτα απο τα πχ 10 χιλιαρικα θα εδιναν 1000 σε εναν να κανει τον ελεγχο και τις οποιες διορθωσεις και τελος. Αλλα ουτε αυτο δεν κανουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...