Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδι - Βρες την ταινία


floyd89gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, floyd89gr είπε

πες μου οτι ειναι ο πρακτωρ θου-βου :lol:

Όοοοοοοοοοοοοοχι! Λευκή στολή εργασίας, χωρίς μαύρη ζώνη!

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, floyd89gr είπε

επιτελους ελευθερος ..

3.png

Τώρα εγώ ν"απαντήσω ή θα πούνε google lens...😂😂

Άς το αφήσω..Μη  βάζεις και συ μωρέ τόσο δύσκολες φώτο!!!😝

Πρώτη μούρη μου βαλες όλους τους πρωταγωνιστές..😝

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, lovesucks είπε

Τώρα εγώ ν"απαντήσω ή θα πούνε google lens...😂😂

να απαντησεις ..για να την δουν οσοι δεν την εχουν δει .. την ειχα δει στο σινεμα εγω :P

Επεξ/σία από floyd89gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, floyd89gr είπε

να απαντησεις .. την ειχα δει στο σινεμα εγω :P

Εγώ dvd..

Ο άνθρωπος που πούλησε τον κόσμο/The Fifth Estate(2013)

https://m.imdb.com/title/tt1837703/?ref_=ls_t_9

2 λεπτά πριν, Koopas είπε

Ξεχάσατε τον Θανάση, εεεεεεεεεε!

Δεν μου την αναγνωρίζει το google lens βρε 😝😝😝

  • Like 2
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, lovesucks είπε

Εγώ dvd..

Ο άνθρωπος που πούλησε τον κόσμο/The Fifth Estate(2013)

https://m.imdb.com/title/tt1837703/?ref_=ls_t_9

Δεν μου την αναγνωρίζει το google lens βρε 😝😝😝

Μου έχετε κάνει πλύση εγκεφάλου, μέχρι και στο κινητό το βλέπω πλέον (που δεν ήξερα τι ήταν)!

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Koopas είπε

Μου έχετε κάνει πλύση εγκεφάλου, μέχρι και στο κινητό το βλέπω πλέον (που δεν ήξερα τι ήταν)!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Και γω πριν κανα μήνα το έμαθα και για εντελώς άλλο λόγο από φίλη.(γι'αυτό βρίσκω τον τελευταίο καιρό κάποιες ταινίες και γω..😂😂 )

Γελάτε όμως.Εσείς φταίτε .Αρχίσατε τις εύκολες..Τι τις θέλατε;;Μια χαρά δεν ήταν με τις ασιατικές, splatter, πολεμικές και κάτι κωμωδίες των 80's;;;Δεν έβρισκα καμμία κι είχα το κεφάλι μου ήσυχο...😂😂

  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, lovesucks είπε

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Και γω πριν κανα μήνα το έμαθα και για εντελώς άλλο λόγο από φίλη.(γι'αυτό βρίσκω τον τελευταίο καιρό κάποιες ταινίες και γω..😂😂 )

Γελάτε όμως.Εσείς φταίτε .Αρχίσατε τις εύκολες..Τι τις θέλατε;;Μια χαρά δεν ήταν με τις ασιατικές, splatter, πολεμικές και κάτι κωμωδίες των 80's;;;Δεν έβρισκα καμμία κι είχα το κεφάλι μου ήσυχο...😂😂

Το έχω πει, να μαθαίνουν οι νέοι, να θυμούνται οι παλιοί! Μου έχετε δώσει ιδέες για προβολή!

Επίσης, αρκετές ταινίες που έχω παραθέσει, είμαι σίγουρος πως δεν θα τις έβρισκα εύκολα εάν τις έβαζε κάποιος άλλος. Απλώς ανασύρω τον τίτλο από τη μνήμη μου και βάζω κυρίως όσες μου είχαν προκαλέσει έντονα συναισθήματα (οκ, το 2046 θα το έβρισκα άνετα 😆 )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lovesucks είπε

Έβαλες ταινία που την έχω "αγαπήσει" για να μου πει κάτι;😋

Πρώτη εγώ έγραψα για google lens, κλεψιά και τα σχετικά  αλλά ok...lol όπως είπες.

Αν και δεν χρειάζεται να πω κάτι, θα το κάνω μόνο και μόνο γιατί έκανες εμένα παράθεση.(Με λίιιιιγο ειρωνική διάθεση θα λεγα. Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια, γραπτός λόγος είναι αυτός🙂)

Βάζω εύκολες εικόνες και αν κάνεις μια "βόλτα"  στις προηγούμενες σελίδες θα δεις πως αυτές που μαντεύω είναι οι εύκολες του θέματος με χαρακτηριστικές σκηνές..Στην ουσία είμαι ο πιο αδύναμος κρίκος εδώ.🤣🤣 

ΑΛΛΑ

Ένα παιχνίδι είναι για να περάσουμε καλά και να ξεφύγουμε, να γελάμε και να σχολιάζουμε...Δεν υπάρχει βραβείο ή ανταγωνισμός  για να μας ενοχλεί και τόσο αν κάποιος χρησιμοποιεί κάποια εφαρμογή*..Αν εσένα σ'ενοχλεί τόοοοσο πολύ  τότε βάλε εικόνες με τη δική σου προσωπική πινελιά για να δυσκολεύεις αυτούς που χρησιμοποιούν google lens ή όποιο άλλο app...😝

*Αν μας έκαιγε τόσο πολύ να βρούμε την ταινία πρώτοι ή μας θύμωνε/εκνεύριζε η χρήση κάποιου app τότε ούτε πλάκα θα κάναμε μεταξύ μας, ούτε θα σχολιάζαμε ταινίες, ούτε θα γελούσαμε σαν μικρά παιδιά από αναμνήσεις που αναφέρουμε..Το περιβάλλον θα ταν αποστειρωμένο και θα χαμε  και διαιτητή 😋

Πάντως γέλασα όταν είδα τις μπλε παρεμβάσεις, καλή συνέχεια 🙂

Καλημέρα σε όλους!🌻

.......................................................

............................................................... ooooookkkk.... my bad... :)

πάντως αν εσύ γέλασες με το μπλε στα screenshots φαντάσου εγώ πόσο γέλασα που το πήρες το θέμα τόσο σοβαρά ..

Peace Im Out GIF by Post Malone

 

Και να ξέρεις δεν είναι κάποια εφαρμογή.. με chrome δεξί κλικ πάνω στην εικόνα και αναζήτηση με google lens. Με κινητό samsung 23/24 circle to search... με άλλα κινητά δε θυμάμαι.. απλά κρατάς πατημένο πάνω στην εικόνα και στο μενού πρέπει να έχει για google lens

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, georgiosmag είπε

.......................................................

............................................................... ooooookkkk.... my bad... :)

πάντως αν εσύ γέλασες με το μπλε στα screenshots φαντάσου εγώ πόσο γέλασα που το πήρες το θέμα τόσο σοβαρά ..

Peace Im Out GIF by Post Malone

 

Και να ξέρεις δεν είναι κάποια εφαρμογή.. με chrome δεξί κλικ πάνω στην εικόνα και αναζήτηση με google lens. Με κινητό samsung 23/24 circle to search... με άλλα κινητά δε θυμάμαι.. απλά κρατάς πατημένο πάνω στην εικόνα και στο μενού πρέπει να έχει για google lens

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες 😊

Τώρα για το γέλιο....Εγώ γέλασα με την καλή έννοια όταν ειδα τις μπλε γραμμές γιατί απλά κατάλαβα για ποιον λόγο το κανες..Δεν γέλασα με αυτά που γραψες ή που μπήκες στον κόπο να γράψεις κάτι ή με σενα τον ίδιο...🙂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...