Προς το περιεχόμενο

QWERTEE T-Shirts 4-7-9€ στα 6 δωρεάν μεταφορικά


NSR00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτσε να στείλουν τίποτα γιατί ενώ είπαν ότι θα τα ξαναστειλουν δεν έχω δει μειλ αποστολής ακόμα. 
επιπλεον σήμερα είδα φακέλους από ΕΛΤΑ αλλά τίποτα σχετικό με μπλουζάκια. Όποτε θεωρώ ότι σχεδόν σίγουρα δε θα τα λάβω πια τα πρώτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, safridia said:

Μια ημερα μετα μου απαντησαν αυτο εδω, ζητανε αλλη διευθυνση γιατι τους φαινεται περιεργο που 3 αποστολες δεν εχουν παραδωθει ακομη, δεν μου λενε ξεκαθαρα οτι θα ξαναστειλουν τα πραγματα.

ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩΩΩΩΩΩΩ :)

Hi there
I'm very sorry to hear about that.
I see that you also haven't received order ΧΧΧΧΧ and ΧΧΧΧ
 It's really unusual to have one order go missing in the post, to have 2+ orders to the same address go missing normally implies there is a problem with the local postal service. We would not recommend using this address from now on!
 Is there another address we could try to deliver a replacement to?


Νεα απαντηση, προσπαθησαν να τα στειλουν ξανα αλλα ατυχησαμε

Thanks for getting back to us on this.
Unfortunately, almost all the designs in your orders were sold out during the sale, so we are unable to send you replacements as they have been discontinued. Very sorry about that.
I've refunded the payments for these orders. Just to say that refunds to Credit/Debit cards can take up to 10 days depending on how slow your bank is to return the funds.
I highly recommend using a different shipping address or opting for a tracking shipping method for future orders.
 Sorry for caused any inconvenience.



ΥΓ Προς διαφορα τσακαλακια που θα τους μπει η ιδεα ...
Βλεπουν εαν γινει παραδοση του δεματος η οχι, σε εμενα βλεπουν οτι δεν εχουν παραδοθει οποτε ξερουν οτι δεν τους λεω ψεματα για να καβατζωσω διπλες μπλουζες.

Αν εσένα δεν σου φαίνεται περίεργο το 3 παραγγελίες να μην έχουν έρθει,  οκ

Τα λεφτά σου απο οτι βλέπω στα επιστρέφουν,  μην ξαναπάρεις απο αυτούς,  έχουν θέμα με την δικιά σου διεύθυνση

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν η επαναποστολή της παραγγελίας έγινε 21/5 όπως εμαθα τώρα που ήρθε email.

Το ωραιο της υπόθεσης είναι οτι γραφεί 

YOUR ORDER HAS SHIPPED AND SHOULD ARRIVE BETWEEN

INVALID DATE AND INVALID DATE

AND NO LATER THAN INVALID DATE

Ακόμα και οι ίδιοι σήκωσαν τα χέρια ψηλα με τα ΕΛΤΑ και τραβάνε τα μαλλιά τους 🤣

Αναρωτιέμαι πραγματικά αν θα λάβω κάτι ή τίποτα πάλι!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα τελικά έκαναν refund τα χρήματα γιατί τα σχέδια που είχα παραγγείλει δεν υπήρχαν πλέον. Δε με βλέπω να ξαναπαραγγέλνω από εκεί πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα μου εστειλαν κι εμενα μέιλ που λεει οτι μου εστειλαν τα μπλουζακια σε XXL, αφου οπως ειπα τους εκανα το μανεκεν με συγκριση με δικα μου μπλουζακια ιδιου πλατους κλπ κλπ...

Τι να πω... πολυ ταλαιπωρια παντως... για να δουμε αν αυτα εστω ειναι ενταξει απο μεγεθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επειδη βλεπω οτι πολλοι δεν παραλαβατε ή εχετε προβληματα να πω και την δικη μου εμπειρια αργησαν περιπου 15-20 μερες

και σημερα ερχομενος απο δουλεια ειδα το δεμα πεταμενο στον διαδρομο της οικοδομης που μενω με αλλα 4-5 διαμερισματα (απο τον ταχυδρομο)  ..μιας και δεν εχει χωρο να χωρεσει κατω το γραματοκιβωτιο ...πιθανον καποια αν σας τα αφηνουν με παρομοιο τροπο να μην τα παραλαβετε ποτε..ειδικα αν ειναι κ εκτεθειμένα σε εξωτερικο χωρο

Επεξ/σία από hondakkias31
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εφτασαν σημερα τα δικα μου ... πρωτη φορα αγορα ...οπως περιγραψαν τα περισσοτερα παιδια .. τα νουμε ειναι κομπλε και η ποιοτητα αρκετα καλη .. το ειχα λιγο φοβο αλλα ολα καλα ... xl πηρα και ειμαι 1.86 110 κιλα οικοδομικο καλουπι λογο της δουλειας ..τα μπλουζακια καθονται ωραια ουτε τελιος φαρδια αλλα ουτε τσιτα κολλητα

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε σήμερα τελικα το πακετακι με τα XXL. 

Είχα προλάβει να διαβάσω το σχόλιο του @greengroser χθες βράδυ και με έπιασε μια ανησυχία, γιατί είμαι κοντά σε διαστάσεις.

Ανοίγω την πρώτη την δοκιμάζω.... Αν είναι δυνατόν! Κι αυτή μεγάλη! Προφανώς όχι τσουβάλι αλλά μεγάλη, τουλάχιστον μισό μέγεθος, ίσως και ένα! 

Ξεδιπλωνω τις υπόλοιπες μία μία... Καλύτερα! Από "καλές" μέχρι "αεράτες" οι περισσότερες. Υπάρχει και μια που τείνει στο "εφαρμοστή" (αλλά όχι να "κολλάει", να φαίνεται περίγραμμα δηλαδή). Αυτή η πιο στενή είναι και η μοναδική με την εξής ετικέτα:

20240528_143536.jpg.cf87de6f6870668e0ff7fc3e20598d20.jpg

Αν και δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να παίζει ρόλο, οι άλλες έχουν όλες τη ετικέτα:

20240528_143637.jpg.75c64b782150450668c590252cb7d079.jpg

Συμπεριλαμβανομένης και της "μεγαλης" μπλούζας. Οπότε προφανώς δεν βγαίνουν όλες τόσο φασόν. 

Τέλος πάντων τις κρατάω τώρα και διαγράφω οριστικά την περιέργεια που είχα για το μαγαζί και τον ντόρο που γινόταν εδώ σε κάθε τοπικ με κάθε προσφορά. Έτσι κι αλλιώς τα 9€ που έδωσα ανά μπλούζα δεν είναι και λίγα, ειδικά όταν σε "σπρώχνει" να πάρεις τουλάχιστον 6.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/5/2024 στις 11:35 ΠΜ, Beorn είπε

Μια απο τα ιδια κι εδω...

Τα ιδια και εδω, θα στειλω μεηλ μηπως και γινει εστω καποιο refund γιατι καποια απο τα σχεδια δεν υπαρχουν πια, οποτε δεν βλεπω να παιζει επαναποστολη απο τη μερια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, Beorn είπε

Τα ιδια και εδω, θα στειλω μεηλ μηπως και γινει εστω καποιο refund γιατι καποια απο τα σχεδια δεν υπαρχουν πια, οποτε δεν βλεπω να παιζει επαναποστολη απο τη μερια τους.

Don't do it faidon. Τα ιδια και εγω.Τα περιμενα το αργοτερο στις 29/5 και πρωτη φορα απο τις 8 παραγγελιες που εχω κανει τα τελευταια 4 χρονια που δεν τα παρελαβα. Μου τα εστειλαν χθες παλι και για το μπλουζακι που δεν υπηρχε πλεον, μου εδωσαν κωδικο να παραγγειλω οποιο αλλο θελω με δωρεαν μεταφορικα. Βρηκα ενα αλλο διαθεσιμο που ηθελα και που ηταν και πιο ακριβο και εβαλα αυτο μεσα στην ιδια παραγγελια. Μιλαμε για εξυπηρετηση στο 5λεπτο σε πρωινο καθημερινης.

Απλα κανε reply στο email αποστολης της παραγγελιας και πες τους οτι δεν τα παρελαβες.

Τα δεματα εχουν tracking number πανω και βλεπουν αν τα παραλαβαμε ή οχι. Ασχετως που δεν μας γνωστοποιειται αυτος ο κωδικος πριν την παραλαβη.

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...