Προς το περιεχόμενο

QWERTEE T-Shirts 4-7-9€ στα 6 δωρεάν μεταφορικά


NSR00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 hours ago, runner69 said:

Τα gildan ειναι καλα φθηνα μπλουζακια αλλα δυστυχως δεν στελνουν σε ολες τις σταμπες τον ιδιο τυπο.

Εχω παρει διαφορα, απο το 2022 μεχρι σημερα ειναι εφαμιλης ποιοτητας και τυπου. Ποτε πηρες εσυ και παρατηρησες διαφορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Panagiotis 05 είπε

για 1,90 ύψος και περίπου 80kgr τι μέγεθος παραγγέλνουμε; 

παρε XL καλου κακου. Εγω 1,85 και παιρνω large και καποια κοντομανικα μπορει να μπουν.

1 ώρα πριν, Getta Robo είπε

Εχω παρει διαφορα, απο το 2022 μεχρι σημερα ειναι εφαμιλης ποιοτητας και τυπου. Ποτε πηρες εσυ και παρατηρησες διαφορα;

Απο το 2020 παιρνω καθε χρονο και βλεπω οτι δεν ειναι της ιδιας ποιοτητας τα υφασματα στις διαφορες σταμπες. Καποια μπλουζακια μπαινουν στο πλυσιμο στο μηκος (στους 30 C), καποια οχι.

Επισης ολα τα μπλουζακια στο ιδιο μεγεθος δεν εχουν τις ιδιες διαστασεις. Βλεπεις το large άλλα να ειναι στα 77cm το μηκος και αλλα στα 74.

Επεξ/σία από runner69
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μπλουζακια απο qwertee κοντα 5-6  χρονια(μπορει κ περισσοτερο), δεν θυμαμαι ποσα χρονια, θυμαμαι τα ειχα παρει την πρωτη φορα που ειχε ανεβει σχετικο ποστ εδω το ινσομνια τοτε. η σταμπα κ το μπλουζακι δεν εχουν παθει το παραμικρο σε κανενα απο τα 3-4 μπλουζακια. τωρα πηρα αλλα 6 επειδη εκεινα ηταν Μ κ πλεον ειναι οριακο πανω μου κ πηγα σε Large.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ικανοποιημένος απο την ποιότητα χρόνια τώρα και με πολλά πλυσίματα κτλ και είναι σαν καινούργια.
Πολλά τα πήρα για γυμναστήριο μόνο και τα φοράω και για βόλτες έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι δεν έχουν όλα την ίδια φόρμα. Εγώ παίρνω πάντα L (1.79, 85κικλα, 110 περιφέρεια στήθους) και κάποια είναι πιο στένά ή λίγο πιο κοντά. Οι στάμπες εδώ και 2 χρόνια νομίζω που πήρα τα πρώτα ακόμα ανέπαφες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα και εγώ παραγγελία το πρωί. . Απλά αρχικά έβαλα size M (180, 78kgr) αλλά είπα να το αλλαξω σε L για κάθε ενδεχόμενο. 
Και πήγα να αλλαξω την παραγγελία και ήδη τα έστειλαν 🤦
πολυ γρήγοροι είναι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, GeeJay είπε

Έβαλα και εγώ παραγγελία το πρωί. . Απλά αρχικά έβαλα size M (180, 78kgr) αλλά είπα να το αλλαξω σε L για κάθε ενδεχόμενο. 
Και πήγα να αλλαξω την παραγγελία και ήδη τα έστειλαν 🤦
πολυ γρήγοροι είναι! 

To M θα σου ειναι μικρο. Εγω 1,75 73 κιλα και τα Μ μου ειναι οριακα. Εχω και L και μου ειναι μεγαλα, αρα για σενα θα ηταν οτι πρεπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, GeeJay είπε

Έβαλα και εγώ παραγγελία το πρωί. . Απλά αρχικά έβαλα size M (180, 78kgr) αλλά είπα να το αλλαξω σε L για κάθε ενδεχόμενο. 
Και πήγα να αλλαξω την παραγγελία και ήδη τα έστειλαν 🤦
πολυ γρήγοροι είναι! 

Ρώτησε μηπως με αρνηση παραλαβης γυρίζουν πισω και σου κανουν refund, εν το μεταξυ βαλε αλλη παραγγελια με L για να μη χασεις την "προσφορα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Ρώτησε μηπως με αρνηση παραλαβης γυρίζουν πισω και σου κανουν refund, εν το μεταξυ βαλε αλλη παραγγελια με L για να μη χασεις την "προσφορα"

Στους όρους που είχα δει refund δίνουν σαν credits για αγορά αν κατάλαβα καλά. 
τωρα για άρνηση παραλαβής δεν διάβασα κάτι. Δε ξέρω που να ρωτήσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, theoilia είπε

Σε όποιους έχουν ξαναπάρει t-shirt η στάμπα είναι αυτό το πλαστικό που κολλάει πάνω σου αν ιδρώνεις;

Οχι, δεν ειναι αυτο το πλαστικο σαν βινυλιο που κολλαει επανω σου. Ειναι σαν υφασμα, δεν το καταλαβαινεις σχεδον.

Ειναι παρα πολυ καλης ποιοτητας σταμπα. Εχω μπλουζακια απο το 2019 και ειναι ακομη αψογα.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...