Προς το περιεχόμενο

Εισιτήριο 90 λεπτών σε μέσα μεταφοράς


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όχι μόνο ξεκινά να γράφει με την 1η επικύρωση αλλά επιπλέον, αν ξεκινήσεις να επιστρέψεις μέσα στα 90 λεπτά αλλά όταν φτάσεις στο σταθμό επιστροφής έχουν περάσει πάνω από 90, στην έξοδο, για να ανοίξει τις μπάρες, σου τρώει άλλη μια διαδρομή (πράγμα που είναι ξεκάθαρη κλεψιά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, mitsos_z είπε

όχι μόνο ξεκινά να γράφει με την 1η επικύρωση αλλά επιπλέον, αν ξεκινήσεις να επιστρέψεις μέσα στα 90 λεπτά αλλά όταν φτάσεις στο σταθμό επιστροφής έχουν περάσει πάνω από 90, στην έξοδο, για να ανοίξει τις μπάρες, σου τρώει άλλη μια διαδρομή (πράγμα που είναι ξεκάθαρη κλεψιά).

Όντως είναι αληθές αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, therock είπε

Κοίτα οπότε στην ουσία δε μιλάμε για ώρα χρήση αλλά για ώρα άφιξης. In before the lock που λένε

Πχ πες ότι εμένα μου μένουν 2 λεπτά και το χτυπάεω στο Πειραιά και θέλω να κατέβω Μαρούσι η κατ η δε ξέρω ποια είναι πλέον η πιο μακρινή διαδρομή. Ε άμα με σταματήσει ελεγκτής προς το τέλος θα δει ότι έχει λήξει γύρω στα 40+ λεπτά. Καθώς οριακά ήταν έγκυρο όταν μπήκα και έκανα μετά πόση διαδρομή ...

Οκ ακραίο αλλά πες ότι σου τυχαινει

Άν έχει γίνει επικύρωση δεν θα έχεις πρόβλημα στον ελεγκτή, αν και σπάνια μπαίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...