Προς το περιεχόμενο

Alienware AW3423DWF


Arkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 16/10/2024 στις 4:45 ΜΜ, LLLEFTERIS είπε

Οι Odyssey G8 εχουν βγει με αρκετους διαφορετικους κωδικους και δεν ξερω αν αυτοι οι κωδικοι εχουν να κανουν με τις χωρες που τις πουλανε η εχουν κατι διαφορετικο οι οθονες μεταξυ τους.

Ζητησα μεσω μειλ απο την Samsung Hellas λεπτομερειες για τους κωδικους  τους εστειλα και το  Serial μου... Μαντεψε ... Τιποτα το απολυτο 0 σε Support . 

Ενας λογος που οσοι φιλοι μου λενε Samsung η Alienware τους λεω Alienware , θα μου πεις refurbished ? Ε οκ απο το τιποτα και το refurbished κατι ειναι . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 469
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 λεπτά πριν, Agony είπε

Τιποτα το απολυτο 0 σε Support

Αυτο ακριβως.
Συναδελφος πηρε την G9 την OLED (1600e) και ειχε απο την πρωτη μερα ενα κολλημενο Pixel βεβαια αργησε να το δει ετσι ωστε να το στειλει DOA και ετσι μιλησε με samsung, ηρθαν σπιτι του την ειδαν τραβηξαν φωτογραφιες και εν τελη του ειπαν οτι δεν την καλυπτει η εγγυηση. ετυχως πιεσε πολυ το καταστημα αγορας και του την αλλαξε

μακρυα απο Samsung

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, mandragoraSCR είπε

Αυτο ακριβως.
Συναδελφος πηρε την G9 την OLED (1600e) και ειχε απο την πρωτη μερα ενα κολλημενο Pixel βεβαια αργησε να το δει ετσι ωστε να το στειλει DOA και ετσι μιλησε με samsung, ηρθαν σπιτι του την ειδαν τραβηξαν φωτογραφιες και εν τελη του ειπαν οτι δεν την καλυπτει η εγγυηση. ετυχως πιεσε πολυ το καταστημα αγορας και του την αλλαξε

μακρυα απο Samsung

Προσωπικα την εχω πατησει 4 φορες με μια LG TV Oled  που ειχε προβλημα στο τροφοδοτικο, μια SONY TV OLED Που ειχε κολλημενα ( οχι καμμενα πιξελ ) , Μια Gigabyte οθονη με καθετες γραμμες , και μια AW3418DW που ειχε γρατζουνιες το πανελ .  Αποφασισα λοιπον πριν την αγορα της G8 να στελνω mail Στο καταστημα αγορας λεγοντας οτι κατα την παραλαβη θα ανοιχτει θα δουμε οτι παιζει στον Χωρο τους και τοτε θα την παρω. 

Την G8 την ειχα βρει γενικα καλες τιμες απο κατι καταστηματα του εξωτερικου αλλα αποφασισα να δώσω το κατι παραπανω απο Ελληνικο καταστημα που πηγα την εβαλε στο παγκο το ανοιξα βαλαμε ρευμα ανοιξε το μενου ειδα οτι δεν εχει καμενα η κολλημενα πιξελ η τιποτα περιεργο και την παρελαβα . 

Με την Alienware παντος στο The Mall Dell store Μου την αλλαξαν χωρις κανενα προβλημα μπαμ μπαμ , για φαντασου να την ειχα παρει απο αλλου ? θα περιμενα δεν ξερω και εγω ποσο καιρο και αν εβγαζα και ακρη ? μπορει να μου ελεγαν εσυ εκανες τις γρατζουνιες ... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Agony είπε

Με την Alienware παντος στο The Mall Dell store Μου την αλλαξαν χωρις κανενα προβλημα μπαμ μπαμ , για φαντασου να την ειχα παρει απο αλλου ? θα περιμενα δεν ξερω και εγω ποσο καιρο και αν εβγαζα και ακρη ? μπορει να μου ελεγαν εσυ εκανες τις γρατζουνιες ... 

Απο εκει πηρα και εγω την δικια μου.
Μην την ψαχνεις, καλούμαστε να αποδείξουμε οτι δεν ειμαστε ελεφαντες. Ποσες φορες εχω τραβηξει βιντεο κατα το ξεπακετάρισμα για αυτον ακριβως τον λογο, για να εχω μετα αποδείξεις οτι δεν ειμαι ελέφαντας 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, mandragoraSCR είπε

Απο εκει πηρα και εγω την δικια μου.
Μην την ψαχνεις, καλούμαστε να αποδείξουμε οτι δεν ειμαστε ελεφαντες. Ποσες φορες εχω τραβηξει βιντεο κατα το ξεπακετάρισμα για αυτον ακριβως τον λογο, για να εχω μετα αποδείξεις οτι δεν ειμαι ελέφαντας 

Μπραβο πολυ σωστο αυτο που ειπες ... Παντα Βιντεο οταν ανοιγουμε κατι τοσο Ακριβο !!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...