Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, christos_75 είπε

Pokeball με τα μπούνια (εάν και δεν μου το βγάζει στην περιγραφή) θα το ξαναδώ πάλι το πρωί για να ρίξω το pre order.

Και μένα αλλά άμα πατήσεις μέσα απ αυτό το link θα στο βγάλει https://www.public.gr/product/nintendo-switch-game-pokemon-legends-arceus/prod13755996pp/?source=recommendations_seen_1

EDIT: Τελικά ούτε μ αυτό το βγάζει σήμερα οπότε ή όσοι προλάβαμε προλάβαμε ή κατάλαβε τη μ****** που έκανε το public και το μάζεψε.

Επεξ/σία από I'm_busy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μου το εβγαλε τωρα, το βραδυ παρολο που παταγα στο link δεν μου το εβγαζε.

μεγαλη μπαλα απο τα Public....κρυφα link για να τα βλεπουν μονο οι απο μεσα....oh wait... :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, I'm_busy είπε

Και μένα αλλά άμα πατήσεις μέσα απ αυτό το link θα στο βγάλει https://www.public.gr/product/nintendo-switch-game-pokemon-legends-arceus/prod13755996pp/?source=recommendations_seen_1

EDIT: Τελικά ούτε μ αυτό το βγάζει σήμερα οπότε ή όσοι προλάβαμε προλάβαμε ή κατάλαβε τη μ****** που έκανε το public και το μάζεψε.

Εγω έκανα παραγγελία πριν καν ανεβάσουν φωτο με την PokeBall, μετά την ανεβάζουν αλλα πατώντας το προιον μεσα απο την παραγγελία έδειχνε και την PokeBall μαζί, τώρα πάλι δείχνει χωρις, εχω μπερδευτεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ψάξετε στο search μέσα στο site του Public, μια χαρά το εμφανίζει το game μαζί με το preorder bonus. Ούτε κρυφά link, ούτε τίποτα ''παράξενο''. Ξαναπροσπαθείστε και κοιτάξτε λίγο πιο προσεχτικά. Το αναφέρει κάπου στη μέση της περιγραφής του προϊόντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vaggospro είπε

Εγω έκανα παραγγελία πριν καν ανεβάσουν φωτο με την PokeBall, μετά την ανεβάζουν αλλα πατώντας το προιον μεσα απο την παραγγελία έδειχνε και την PokeBall μαζί, τώρα πάλι δείχνει χωρις, εχω μπερδευτεί...

Μόλις έκανα προπαραγγελία μαζί με Pokeball.Αν δεν την στείλουν δεν παραλαμβάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο συγκεκριμενος ειναι του περιοδικου edge οποτε ισως γνωριζει κατι παραπανω.Ισως δηλαδη μαθουμε επιτελους την ημερομηνια κυκλοφοριας του.

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, D.Luffy είπε

Λέτε για κανένα shadow drop του Silksong μετά το Direct σήμερα? Θα ήταν τέλειο για τις γιορτές.

Για να ανακοινωθεί στο Direct παντως χλωμο νμζ…αν ειναι μαλλον για πιο μετα οπως λες το κόβω και γω,αν και νομιζω οτι θα το δούμε μετα τις γιορτές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

''Ιστορίες από την κρύπτη Νο. 524'':

Πήγα να παραλάβω τώρα το απόγευμα από το Public την προπαραγγελία του Brilliant Diamond/Shining Pearl. Φτάνω ταμείο, ζητάω να παραλάβω την παραγγελία, την παραλαμβάνω, ανοίγω κουτί επιτόπου να δω αν είναι όλα κομπλέ. Όλα τελικά κομπλέ εκτός ότι έλειπε κάτι σημαντικό, το steelbook. Λέω την ταμεία που δούλευε ότι ήταν προπαραγγελία και ερχόταν το game μαζί με δώρο steelbook. Μου λέει περίμενε να φωνάξω τον υπέυθυνο που γνωρίζει. Έρχεται ο υπεύθυνος (εξυπηρετικός αν μη τι άλλο), μου λέει ότι γνωρίζει για το game και το bonus preorder που έδιναν και μου λέει περίμενε να δω στο σύστημα την παραγγελία σου. Αφού βλέπει μου λέει ότι ενώ εγώ έκανα σωστά την προπαραγγελία μου, το Public πέρασε μέσα στο σύστημα την παραγγελία χωρίς το preorder bonus όμως (στην προκειμένη περίπτωση το steelbook) για κάποιο λόγο. Του λέω τι μπορούμε να κάνουμε τώρα μιας και το steelbook δεν το βρίσκεις ούτε με αίτηση τώρα. Μου λέει είτε σε επιστρέφουμε τα χρήματα, διότι είχα ήδη πληρώσει, είτε πέρνεις τα παιχνίδια και αν έρθει το steelbook τότε θα σε ενημερώσουμε να περάσεις να το παραλάβεις. Εννοείται ζήτησα επιστροφή διότι κάτι μου λέει ότι δεν θα έβλεπα steelbook ούτε σε δέκα χρόνια.

Αυτά τα ολίγα παίδες. Συγγνώμη για το σεντόνι αλλά κάπου έπρεπε να πω τον πόνο μου.

Επεξ/σία από maniacos93
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, maniacos93 είπε

''Ιστορίες από την κρύπτη Νο. 524'':

Πήγα να παραλάβω τώρα το απόγευμα από το Public την προπαραγγελία του Brilliant Diamond/Shining Pearl. Φτάνω ταμείο, ζητάω να παραλάβω την παραγγελία, την παραλαμβάνω, ανοίγω κουτί επιτόπου να δω αν είναι όλα κομπλέ. Όλα τελικά κομπλέ εκτός ότι έλειπε κάτι σημαντικό, το steelbook. Λέω την ταμεία που δούλευε ότι ήταν προπαραγγελία και ερχόταν το game μαζί με δώρο steelbook. Μου λέει περίμενε να φωνάξω τον υπέυθυνο που γνωρίζει. Έρχεται ο υπεύθυνος (εξυπηρετικός αν μη τι άλλο), μου λέει ότι γνωρίζει για το game και το bonus preorder που έδιναν και μου λέει περίμενε να δω στο σύστημα την παραγγελία σου. Αφού βλέπει μου λέει ότι ενώ εγώ έκανα σωστά την προπαραγγελία μου, το Public πέρασε μέσα στο σύστημα την παραγγελία χωρίς το preorder bonus όμως (στην προκειμένη περίπτωση το steelbook) για κάποιο λόγο. Του λέω τι μπορούμε να κάνουμε τώρα μιας και το steelbook δεν το βρίσκεις ούτε με αίτηση τώρα. Μου λέει είτε σε επιστρέφουμε τα χρήματα, διότι είχα ήδη πληρώσει, είτε πέρνεις τα παιχνίδια και αν έρθει το steelbook τότε θα σε ενημερώσουμε να περάσεις να το παραλάβεις. Εννοείται ζήτησα επιστροφή διότι κάτι μου λέει ότι δεν θα έβλεπα steelbook ούτε σε δέκα χρόνια.

Αυτά τα ολίγα παίδες. Συγγνώμη για το σεντόνι αλλά κάπου έπρεπε να πω τον πόνο μου.

Γελάω με μας που προπαραγγείλαμε το legend arceus και πιστεύουμε θα μας έρθει όντως με τη pokeball ως preorder bonus, μιας και τα μόνα καταστήματα στο κόσμο που την έχουν είναι το amazon.co.uk και το public.gr.. Πάλι καλά το πήρα και από πλαίσιο και θα έχω έστω το steelbook (ελπίζω τουλάχιστον).

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...