Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, christos_75 είπε

οποιος δεν προλαβε προχτες ευκαρια ;)

Μόνο αποστολή απ' όσο κατάλαβα οπότε για την ώρα δεν θα βάλω παραγγελία. Θα περιμένω μήπως εμφανιστεί η pokeball αλλιώς βλέπουμε.

Καταραμένο Amazon να μην στέλνει εδώ και έχει μαζί το steelbook και την pokeball.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Μόνο αποστολή απ' όσο κατάλαβα οπότε για την ώρα δεν θα βάλω παραγγελία. Θα περιμένω μήπως εμφανιστεί η pokeball αλλιώς βλέπουμε.

Καταραμένο Amazon να μην στέλνει εδώ και έχει μαζί το steelbook και την pokeball.

Ξέρουμε γιατί δεν στέλνει; Ενώ άλλα προϊόντα έρχονται κανονικά, αυτό όχι. Λόγω preorder; Παίζει ρόλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Ξέρουμε γιατί δεν στέλνει; Ενώ άλλα προϊόντα έρχονται κανονικά, αυτό όχι. Λόγω preorder; Παίζει ρόλο;

Λογικά επειδή είναι preorder και υποτίθεται το έχει μόνο το αγγλικό Amazon.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το τσίμπησα απ το plaisio με το steelbook(αν και γράφουν περιορισμένος αριθμός και θα τηρηθεί γραμμή προτεραιότητας) και αντικαταβολή οπότε άμα βγει σε κάποιο άλλο κατάστημα με τη pokeball το ακυρώνω και πάω σ αυτό. Επίσης διάβασα στο reddit πως όλοι παραπονιόνται γιατί είναι μόνο στο amazon αγγλίας που όντως ισχύει το ΓΙΑΤΙ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, I'm_busy είπε

Εγώ το τσίμπησα απ το plaisio με το steelbook(αν και γράφουν περιορισμένος αριθμός και θα τηρηθεί γραμμή προτεραιότητας) και αντικαταβολή οπότε άμα βγει σε κάποιο άλλο κατάστημα με τη pokeball το ακυρώνω και πάω σ αυτό. Επίσης διάβασα στο reddit πως όλοι παραπονιόνται γιατί είναι μόνο στο amazon αγγλίας που όντως ισχύει το ΓΙΑΤΙ..

Το βγάζει για προπαραγγελία και το Public. Επίσης στην περιγραφή βγάζει και την Poke Ball (βέβαια δεν αναφέρει καθόλου το Steelbook), αλλά έτσι όπως τα γράφουν άντε βγάλε άκρη.

https://www.public.gr/product/nintendo-switch-game-pokemon-legends-arceus/prod13755996pp/?source=recommendations_seen_1

Επεξ/σία από koutsou
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, koutsou είπε

Το βγάζει για προπαραγγελία και το Public. Επίσης στην περιγραφή βγάζει και την Poke Ball (βέβαια δεν αναφέρει καθόλου το Steelbook), αλλά έτσι όπως τα γράφουν άντε βγάλε άκρη.

https://www.public.gr/product/nintendo-switch-game-pokemon-legends-arceus/prod13755996pp/?source=recommendations_seen_1

Τωρα εγώ που παρήγγειλα πριν 3 μέρες ποιο θα παραλάβω άραγε;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, koutsou είπε

Το βγάζει για προπαραγγελία και το Public. Επίσης στην περιγραφή βγάζει και την Poke Ball (βέβαια δεν αναφέρει καθόλου το Steelbook), αλλά έτσι όπως τα γράφουν άντε βγάλε άκρη.

https://www.public.gr/product/nintendo-switch-game-pokemon-legends-arceus/prod13755996pp/?source=recommendations_seen_1

Ωραίος, έριξα μια παραγγελία. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα media markt φαίνεται ότι δίνουν μια μικρή φιγούρα του Arceus.

https://www.mediamarkt.gr/product/gaming/games/nintendo-switch-games/nintendo-switch-game--pokemon-legends-arceus/1618572

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπήκα πριν λίγο στα Public και δεν υπάρχει πουθενά στην περιγραφή η poke ball. Το βγάλανε μέσα σε 20 λέπτα;;

Edit Μόλις μου το έβγαλε

Επεξ/σία από Dreyar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παράγγειλα κ από public αλλά ξέρει κανείς τι παίζει με τα links? Στο link που δίνει ο koutsou βγάζει τη σελίδα με τη pokeball αλλά άμα κάνω search μου βγάζει χωρίς κανένα preorder bonus. Επίσης είχα την εντύπωση πως μόνο το amazon αγγλίας το έχει, μήπως μας δουλεύει το public?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, I'm_busy είπε

Το παράγγειλα κ από public αλλά ξέρει κανείς τι παίζει με τα links? Στο link που δίνει ο koutsou βγάζει τη σελίδα με τη pokeball αλλά άμα κάνω search μου βγάζει χωρίς κανένα preorder bonus. Επίσης είχα την εντύπωση πως μόνο το amazon αγγλίας το έχει, μήπως μας δουλεύει το public?

Εγώ παρήγγειλα και από Πλαίσιο και από Public με αντικαταβολή. Τώρα ότι πάρουμε στο τέλος καλό είναι.

Πάντως το γράφει ξεκάθαρα στο Public:

Pre-Order Bonus:

  • Hisuian Growlithe Kimono Set
  • Pokeball Cartridge Holder

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...