Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Εγώ από την άλλη νομίζω ότι δεν θα έρθει καθόλου εδώ η pokeball και από το εξωτερικό μόνο το Αγγλικό Amazon την έχει.

θα ερθει, ειμαι σιγουρος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, christos_75 είπε

δεν νομιζω να εχει steelbook και το Public. συνηθως οταν εχει pre order εχει μια εικονα απο το pre order και το γραφει.

Κρίμα, ας ακυρώσω τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vaggospro είπε

Κρίμα, ας ακυρώσω τότε.

Να έχεις το νου σου,μήπως και ενημερώσουν την σελίδα τους για pre order bonus ή να τους ρωτήσεις για επιβεβαιωση πριν ακυρώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fulgore είπε

Να έχεις το νου σου,μήπως και ενημερώσουν την σελίδα τους για pre order bonus ή να τους ρωτήσεις για επιβεβαιωση πριν ακυρώσεις.

Αυτό φοβάμαι, η αν βγει και έκδοση με steelbook και εγώ παραλάβω χωρίς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκτός του ps5 που μάλλον τα εγγόνια μου θα προλάβουν, ουτε το switch oled ειναι διαθεσιμο; σε current gen έχουμε μονο xbox series S?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Michelanjelo είπε

Eκτός του ps5 που μάλλον τα εγγόνια μου θα προλάβουν, ουτε το switch oled ειναι διαθεσιμο; σε current gen έχουμε μονο xbox series S?

Κονσόλες βγαίνουν κατά διαστήματα, δες τα αντίστοιχα νήματα, απλά πρέπει να είσαι λίγο γρήγορος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Michelanjelo είπε

Eκτός του ps5 που μάλλον τα εγγόνια μου θα προλάβουν, ουτε το switch oled ειναι διαθεσιμο; σε current gen έχουμε μονο xbox series S?

Μέσα στο Νοέμβριο, οι μεγάλες αλυσίδες είχαν νέο stock από PS5 ανά 2-3 ημέρες. Μάλλον δεν ψάχτηκες πολύ. Τώρα στις γιορτές θα ξαναφέρουν αν δεν έχουν φέρει ήδη.

Όσον αφορά το Switch OLED, εγώ μαζί με αρκετούς άλλους από εδώ, το αγόρασα από Amazon Γαλλίας. Βγαίνει 330ε με μεταφορικά. 50 ευρώ λιγότερο από Ελλάδα, συν ότι και εκεί έρχονται παρτίδες κάθε εβδομάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, maniacos93 είπε

Μέσα στο Νοέμβριο, οι μεγάλες αλυσίδες είχαν νέο stock από PS5 ανά 2-3 ημέρες. Μάλλον δεν ψάχτηκες πολύ. Τώρα στις γιορτές θα ξαναφέρουν αν δεν έχουν φέρει ήδη.

Όσον αφορά το Switch OLED, εγώ μαζί με αρκετούς άλλους από εδώ, το αγόρασα από Amazon Γαλλίας. Βγαίνει 330ε με μεταφορικά. 50 ευρώ λιγότερο από Ελλάδα, συν ότι και εκεί έρχονται παρτίδες κάθε εβδομάδα.

Ε δεν ήταν και όλη η έγνοια της ζωής μου να πάρω ένα ps5 :P

To switch τελικά δεν ξέρω αν αξίζει. Σαν playstation για παιδάκια το νιώθω. Όπως και το τοτε wii πολύ ενδιαέρουσα πρόταση (ενώ το xbox δεν διαφέρει και τόσο από το ps5). Αλλάα κονσόλα κονσόλα νιώθω μονο xbox/ps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Michelanjelo είπε

 

To switch τελικά δεν ξέρω αν αξίζει. Σαν playstation για παιδάκια το νιώθω.

Πολυς κοσμος σαν κι εσενα φιλε μου. Προσπερνας την nintendo και προχωρας παρακατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, babality είπε

Πολυς κοσμος σαν κι εσενα φιλε μου. Προσπερνας την nintendo και προχωρας παρακατω.

Βασικά την εκτιμώ σαν εναλλακτική. Θεωρώ ότι είναι αρκετά δύσκολο να παίρνεις το δικό σου δρόμο αλλά τελικά φτιάχνεις το δικό σου κοινό. Είναι πολύ καλή για φορητή φαντάζομαι αλλά θυσιάζει "δύναμη". Οπότε μάλλον θα προσπεράσω (το gamecube το αγαπουσα ομως :P).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 minutes ago, Michelanjelo said:

To switch τελικά δεν ξέρω αν αξίζει. Σαν playstation για παιδάκια το νιώθω.

Και τι κάνεις τότε στο θέμα του Switch? 

Έχει παραδίπλα θέμα για το αντρικό, το αυθεντικό playstation. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...