Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τζαμάκι για OLED από που έχετε πάρει, το μόνο που έχω βρει σε Ελλάδα είναι αυτό:

 

https://mozik.gr/axesouar-gaming/axesouar-konsolon/nintendo-switch/spigen-glas-tr-ez-fit-tempered-glass-for-nintendo-switch-oled-2-pack-mnsw00025-p?ref=bestprice.gr

 

Το οποίο είναι πολύ ακριβό, 20 € για τζαμάκι παραπάει... Ξέρω ότι το official case έχει και τζαμάκι, αλλά έχω ήδη το case για το παλιό μοντέλο και κάνει μία χαρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα εχει τα trailer awards(aka the game awards).Για να δουμε τι θα δειξει η nintendo.Λετε να εχουμε botw 2 ή ακομα καλυτερα metroid???

Επισης υπαρχει φημη και για το silksong.Να κατσω να ξενυχτησω παντως αποκλειεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Καθε 2 μηνες βγαζουν metroid? Δεν το ηξερα

Που τετοια τυχη 😛 Αναφερομαι στο metroid prime 4 που εχουμε να ακουσουμε νεα του κοντα 3 χρονια και στο προσφατο φημολογουμενο metroid prime 1 remake.

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Που τετοια τυχη 😛 Αναφερομαι στο metroid prime 4 που εχουμε να ακουσουμε νεα του κοντα 3 χρονια και στο προσφατο φημολογουμενο metroid prime 1 remake.

Μακάρι,αν και πιο πιθανό μου φαινεται να έχουμε νέα απο teamcherry & silksong παρά απο N & Metroid…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mAs_81 είπε

Μακάρι,αν και πιο πιθανό μου φαινεται να έχουμε νέα απο teamcherry & silksong παρά απο N & Metroid…

Κοιτα επειδη ειναι υποψηφιο για goty το dread και για να συνεχισει το καλο momentum που εχει χτισει αυτη την περιοδο η σειρα metroid  το θεωρω αρκετα πιθανο να μας δειξει κατι απο το επομενο metroid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dekulinkgr είπε

Κοιτα επειδη ειναι υποψηφιο για goty το dread και για να συνεχισει το καλο momentum που εχει χτισει αυτη την περιοδο η σειρα metroid  το θεωρω αρκετα πιθανο να μας δειξει κατι απο το επομενο metroid.

Ξαναλέω,μακάρι,αλλα όσον αφορά τα Metroid εχω μάθει να κρατώ μικρό καλαθι….δεν ειναι λάθος ο συλλογισμός σου όμως..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...