Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, maniacos93 είπε

Αθάνατο ελληνικό e-commerce. 

…Εγώ ακομα περιμένω απο e-shop το Marvel Ultimate Alliance 2 για το psp μου απο το ‘10…

Σας κερδίζω !!!!!  😜😜 😜😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Δεν είσαι ο μόνος. Και εγώ ακόμη περιμένω από Public την προπαραγγελία του Brilliant Diamond/Shining Pearl Double Pack μαζί με το Steelbook. Το game έχει κυκλοφορήσει εδώ και 2,5 εβδομάδες. Τους έχω στείλει και 3 email μάλιστα και δεν έχουν απαντήσει σε κανένα. Αθάνατο ελληνικό e-commerce. 

Εγώ με την συλλεκτική του Tensei V από media που είμαι κοντά 1μήνα στο περίμενε,μετράω? :P

Βέβαια καλύτερα να πάει προς άκυρο αν τελικά το παιχνίδι όπως ακούγεται από διάφορες φήμες κυκλοφορήσει τελικα και στο PC μελλοντικά(πιο πολύ για το performance του το λέω που διαβάζω διάφορα).

Για τα pokemon που λές,πρέπει να είναι στο περίμενε πολλοί και με τις φιγούρες που έδιναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, mAs_81 είπε

😍

Εχει πάρει κανεις ?

Κινέζοι παιδί μου, τα βγάζουν όλα. (δεν ξέρω πόση διαφορά έχουν στην ποιότητα).

https://aliexpress.com/item/4000260981424.html

Επεξ/σία από Grim Ripper
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Fulgore είπε

Για τα pokemon που λές,πρέπει να είναι στο περίμενε πολλοί και με τις φιγούρες που έδιναν.

οι φιγουρες οπως και τα pins εχουν καθυστερηση πανευρωπαϊκα εχω βαλει και καποιο link πιο πανω. τα steelbook δεν ειχαν καθυστερηση εχουν δωθει, μαλλον ειναι καποιο θεμα Public.

 

Οριστε και αλλο

 

r/PokemonBDSP - UK Pre-order bonuses delay

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, Fulgore είπε

Εγώ με την συλλεκτική του Tensei V από media που είμαι κοντά 1μήνα στο περίμενε,μετράω? :P

Βέβαια καλύτερα να πάει προς άκυρο αν τελικά το παιχνίδι όπως ακούγεται από διάφορες φήμες κυκλοφορήσει τελικα και στο PC μελλοντικά(πιο πολύ για το performance του το λέω που διαβάζω διάφορα).

Για τα pokemon που λές,πρέπει να είναι στο περίμενε πολλοί και με τις φιγούρες που έδιναν.

Απάντησαν σήμερα στο email τελικά μετά από τόσο καιρό. (Το καλύτερο που γράφουν είναι η μικρή καθυστέρηση στην ήδη υπάρχουσα 2βδόμαδη 😂)

 

 

΄΄Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Public.gr για τις αγορές σας. 

Είναι υποχρέωσή μας να σας ενημερώσουμε προκαταβολικά ότι θα υπάρξει μικρή καθυστέρηση στην παράδοση της παραγγελίας σας με αριθμό ********04, λόγω διαθεσιμότητας του προϊόντος που έχετε επιλέξει.

Σας διαβεβαιώνουμε ότι συνεχίζουμε την προσπάθεια μας για την αποστολή της παραγγελίας σας το συντομότερο δυνατό. Αναγνωρίζουμε το γεγονός ότι έχει υπάρξει καθυστέρηση στην διεκπεραίωση και ολοκλήρωση των παραγγελιών σας και σας ζητάμε συγγνώμη γιʼ αυτό.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι προσπαθούμε πάντα να τηρούμε τους υποσχόμενους χρόνους παράδοσης έτσι ώστε να μένουν οι πελάτες μας ευχαριστημένοι και πως έχουμε ήδη φροντίσει να κάνουμε όλες τις απαραίτητες διαδικασίες για να καταφέρουμε να αποκτήσετε τα προϊόντα σας το συντομότερο δυνατόν΄΄

Επεξ/σία από maniacos93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Απάντησαν σήμερα στο email τελικά μετά από τόσο καιρό. (Το καλύτερο που γράφουν είναι η μικρή καθυστέρηση στην ήδη υπάρχουσα 2βδόμαδη 😂)

Lol,ο ορισμός του it’s not me,it’s you το μνμ

Andy Samberg Movie GIF by The Lonely Island

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Απάντησαν σήμερα στο email τελικά μετά από τόσο καιρό. (Το καλύτερο που γράφουν είναι η μικρή καθυστέρηση στην ήδη υπάρχουσα 2βδόμαδη 😂)

Στην περίπτωση σου υπάρχει και η άλλη λύση.

Να σου δώσουν τα 2 παιχνίδια ξεχωριστά που έχουν άμεσα διαθέσιμα ,και απλά να περιμένεις για το Steelbook.

Εσυ ψιλο δικαιολογείσαι για την αναμονή επειδή έπεσες στο παιχνίδι με την περισσότερη ζήτηση στην χώρα μας όλο το 2021.

Εγώ πάλι με το Tensei V τι να πώ, που ανάθεμα αν το αγοράσουν ξέρω γω 10-20άτομα σε όλη την Ελλάδα? :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Στην περίπτωση σου υπάρχει και η άλλη λύση.

Να σου δώσουν τα 2 παιχνίδια ξεχωριστά που έχουν άμεσα διαθέσιμα ,και απλά να περιμένεις για το Steelbook.

Εσυ ψιλο δικαιολογείσαι για την αναμονή επειδή έπεσες στο παιχνίδι με την περισσότερη ζήτηση στην χώρα μας όλο το 2021.

Εγώ πάλι με το Tensei V τι να πώ, που ανάθεμα αν το αγοράσουν ξέρω γω 10-20άτομα σε όλη την Ελλάδα? :P 

Εγω που ειμαι υπαληλλος Public-Mediamarkt και το εψαχνα και εγώ για την special edition  SMT V  δεν την ειδα ποτέ ουτε καν σαν εγγραφη στο συστημα. Μονο ενα preorder bonus keychain.

Και γνωστος απο την cd Media μου ειπε οτι δεν φερανε καν.

Πως ακριβώς την ξεθαψες?

Aν θες pm τον αριθμο παραγγελίας μηπως βρω κατι εσωτερικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Yggdrasill-sama είπε

Πως ακριβώς την ξεθαψες?

Δεν την ξέθαψα, τυχαία την είδα ή σκρουτζ ή bestprice(ή και στα 2 δεν θυμάμαι) λίγες μέρες πριν κυκλοφορήσει το παιχνίδι(ημερομηνία παραγγελίας 9/11 σκέψου)και απλά μπήκα και έριξα παραγγελία, αν και πήγαινα για την απλή έκδοση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Fulgore είπε

Στην περίπτωση σου υπάρχει και η άλλη λύση.

Να σου δώσουν τα 2 παιχνίδια ξεχωριστά που έχουν άμεσα διαθέσιμα ,και απλά να περιμένεις για το Steelbook.

Εσυ ψιλο δικαιολογείσαι για την αναμονή επειδή έπεσες στο παιχνίδι με την περισσότερη ζήτηση στην χώρα μας όλο το 2021.

Εγώ πάλι με το Tensei V τι να πώ, που ανάθεμα αν το αγοράσουν ξέρω γω 10-20άτομα σε όλη την Ελλάδα? :P 

Και όλος τυχαίος, αφού είδαν το email μου χθες, πριν λίγο ήρθε αυτό το email:

Spoiler

Capture.JPG.3c85939e85ae0b63220915e768be5996.JPG

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Και όλος τυχαίος, αφού είδαν το email μου χθες, πριν λίγο ήρθε αυτό το email:

Το έλυσες το θέμα των παιχνιδιών,βέβαια τώρα μένει να δεις με το steelbook αν θα στο έχουν ή θα περιμένεις και για αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το έλυσες το θέμα των παιχνιδιών,βέβαια τώρα μένει να δεις με το steelbook αν θα στο έχουν ή θα περιμένεις και για αυτό.

Με είχαν στείλει μήνυμα ότι θα το παραλάβω αργότερα με διαφορετική παραγγελία. Βέβαια, το αργότερα είναι τώρα αφού έχουν ήδη περάσει 2 εβδομάδες 😆. Θα δείξει αύριο που θα πάω να το παραλάβω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Yggdrasill-sama είπε

Εγω που ειμαι υπαληλλος Public-Mediamarkt και το εψαχνα και εγώ για την special edition  SMT V  δεν την ειδα ποτέ ουτε καν σαν εγγραφη στο συστημα. Μονο ενα preorder bonus keychain.

 

Και γνωστος απο την cd Media μου ειπε οτι δεν φερανε καν.

Πως ακριβώς την ξεθαψες?

 

οτι να ναι.

 

Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο που λέει "Media Markt Τιψάχνεις; Gaming Games Nintendo Switch Games Shin Megami Tensei Premium Edition Ολογαριασμόςμου Καλά Shin Megami Tensei V Premium Edition Nintendo Switch Nintendo Αριθμός προϊόντος: 657890 Αξιολογήσεις Είδος Ηλικιακή διαβάθμιση (PEGI) Πλατφόρμα Κατασκευαστής [Μεγαλύτερεςφωταγραφίες] Παιχνίδι ρόλων Από 16ετών Nintendo Switch Nintendo 99.99 Περισσότερα Αποστολή: Κατόπιν παραγγελίας απόθεμα καταστημάτων Wishlist f Σύγκριση Ð Εκτύπωση ΣΤΟ ΚΑΛΑΟΙ Πλοήνησηι μρρα"

Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο που λέει "Public gaming ψάχνω για... παιχνίδια ανά κονσόλα Nintendo Switch Nintendo Switch Game Shin MegamiTe Tensei Fall Man Premium Edition είσοδος εγγραφή καλάθι αγαπημένα Nintendo Switch Game- Shin Megami Tensei Fall of Man Premium Edition 99 99€ άτοκες δόσεις Κατασκευαστής: ATLUS Τύπος: Action/RPG Multiplayer: Oχι(sileplayer) Καταλληλότητα(ΡΕGΙ): 16+ προπαραγγελία Διαθέσιμο από 12/11/21 #1657890 κράτηση σε κατάστημα διάλεξε κατάστημα για κράτηση νέο! εκτιμώμενη παράδοση δεςπόε παραλάβεις δωρεάν παράδοσημ δωρεάν αντικαταβολή"

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...