Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 30/11/2021 στις 5:47 ΜΜ, Malthador είπε

 

Ανακάλυψα μόλις ότι υπάρχει αυτό το campaign. 

Πώς αισθάνεστε για αυτό; Αν είχε ένα πιο ρεαλιστικό price point θα το λαμβάνατε υπόψιν;

Δείχνει κάτι άτομα στο πάρκο να παίζουν. Που το είχατε ρε τύποι το τανκ; Στον πάτο σας; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
53 minutes ago, Snolly said:

Λεω πως ηταν μεγαλη ευκαιρια με το OLED να μπει DLSS chip μεσα και να κανει καποιου ειδους upscale σε docked mode. Ξαναλεω 2021 εχουμε το 95% των tv που πουλιουνται ειναι 4Κ θα επρεπε και οι κονσολες να ακολουθουν. Επισης το ανεφερα γιατι πχ το Super Mario Odyssey και το BotW παιζουν ωραιωτατα σε docked mode σε 4Κ tv. Το D2R δεν βλεπεται, οριακα διαβαζεις τα γραμματα.

Γενικά θα έπρεπε η Ν να έχει κυκλοφορήσει το OLED μοντέλο με καλύτερο SoC.

Ειδικά όμως, για τον συγκεκριμένο τίτλο που αναφέρεις, τότε σόρι, αλλά είναι άκυρο να κράζεις την N. Το ότι στην Activision-Blizzard ήταν ανίκανοι να φτιάξουν άρτιο ένα remaster τίτλου που βγήκε όταν πήγαινα Γ' γυμνασίου, δεν είναι λάθος της N. Μόνος σου το λες, το BotW, ένα open-world 3rd-person action-adventure, δείχνει μπόμπα στην τηλεόρασή σου. Για να μην δείχνει καλό ένα isometric action-RPG remaster εικοσαετίας, μάλλον κάτι άλλο είναι στραβό και όχι ο γιαλός.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Δείχνει κάτι άτομα στο πάρκο να παίζουν. Που το είχατε ρε τύποι το τανκ; Στον πάτο σας; 

Αφού είπανε να το κάνουνε, γιατί να μήν το πάμε all the way?

Νομίζω για πολλές ίντζες και φορητότητα η καλύτερη λύση είναι αυτή:

Amazon.com: Rfiver Mobile TV Stand Rolling TV Cart with Wheels for 23-55  Inch Flat Screen/Curved TVs and Monitors up to 88lbs, Black Portable Floor  TV Stand with VESA Mount and AV/Laptop Shelf,

Έχεις την 55άρα σου επάνω, βάζεις και το Switch στο stand, και το μόνο που σου λείπει είναι ένα λουράκι για να τα βγάζεις έξω βόλτα και μία μπρίζα για να παίζεις όπου θέλεις.

Επεξ/σία από panther_512
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
54 minutes ago, Snolly said:

εκραξα καπου καποιον και δεν το καταλαβα;

Σόρι, δεν κατάλαβα ότι το «έκτρωμα» ήταν ευφημισμός.

3 hours ago, Bourdoulas said:

Δείχνει κάτι άτομα στο πάρκο να παίζουν. Που το είχατε ρε τύποι το τανκ; Στον πάτο σας; 

Είναι λίγο υπερβολικές οι 10+ ίντσες, ωστόσο δεν θα έλεγα όχι σε κάτι τέτοιο στις 8" για να αναβαθμίσω το V1 Switch μου. Αλλά να κοστίζει 50-60 ευρώ όμως, όχι μισό νεφρό. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, christos_75 είπε

Είμαι ένα βήμα πριν βάλω τα στοιχεία της κάρτας μου από χθες🙄🙄.

Ολο σκέφτομαι και σκέφτομαι!

Εχει και το άλλο το v2 προσφορά με το Μάριο καρτ🥲

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Δείχνει κάτι άτομα στο πάρκο να παίζουν. Που το είχατε ρε τύποι το τανκ; Στον πάτο σας; 

Στο σακίδιο που δεν φαίνεται στην κάμερα προφανώς :P 

Πέραν της πλάκας,είναι της μόδας τα μικρά σακίδια πλάτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Malthador είπε

Γενικά θα έπρεπε η Ν να έχει κυκλοφορήσει το OLED μοντέλο με καλύτερο SoC.

Ειδικά όμως, για τον συγκεκριμένο τίτλο που αναφέρεις, τότε σόρι, αλλά είναι άκυρο να κράζεις την N. Το ότι στην Activision-Blizzard ήταν ανίκανοι να φτιάξουν άρτιο ένα remaster τίτλου που βγήκε όταν πήγαινα Γ' γυμνασίου, δεν είναι λάθος της N. Μόνος σου το λες, το BotW, ένα open-world 3rd-person action-adventure, δείχνει μπόμπα στην τηλεόρασή σου. Για να μην δείχνει καλό ένα isometric action-RPG remaster εικοσαετίας, μάλλον κάτι άλλο είναι στραβό και όχι ο γιαλός.

Και ειδικά όταν το Diablo 3 στην ίδια κονσόλα τρέχει νερό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, vaggospro είπε

Εαν αγοράσω Digital Code απο Amazon Αμερικής θα έχω κάποιο θέμα η δεν θα το δεχτεί το switch;

Δεν γνωρίζω τι γίνεται με τους κωδικούς πάντως τα cartridges ΔΕΝ είναι region locked όπως στις προηγούμενες κονσόλες της Nintendo. Το αναφέρω αν σε βοηθάει κάπου αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Diablo 2 είναι όπως παλιά που το παίζαμε στους υπολογιστές online, που ανέβαζες XP στον χαρακτήρα κτλ κτλ; Ίδιο στορυ; Γιατί με ψήνει να θυμηθώ τα νιάτα μου… δεν είναι τίποτα, έχω και Mac και δε μπορώ να παίξω σε pc..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Δεν γνωρίζω τι γίνεται με τους κωδικούς πάντως τα cartridges ΔΕΝ είναι region locked όπως στις προηγούμενες κονσόλες της Nintendo. Το αναφέρω αν σε βοηθάει κάπου αυτό.

Στο reddit διάβασα πως απλά αλλάζεις το region σε US, κάνεις redeem και μετά αλλάζεις πάλι στο αρχικό σου region. Απλά θα με καθησυχούσε αν κάποιος το έχει δοκιμάσει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, vaggospro said:

Στο reddit διάβασα πως απλά αλλάζεις το region σε US, κάνεις redeem και μετά αλλάζεις πάλι στο αρχικό σου region. Απλά θα με καθησυχούσε αν κάποιος το έχει δοκιμάσει...

Το έχω δοκιμάσει εγώ, είχα ενεργοποιήσει το Okami με αμερικανικό κωδικό, έτσι είναι η διαδικασία, όπως την περιγράφεις. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...