Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Βρε παιδιά είσαστε σίγουροι ? Λέει για artbook 32 σελίδων!! Είναι μέσα? Που χωράει στο κουτί?

Επειδή το έχεις απορία και για να μην ανοίξεις το παιχνίδι

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είδα και το βιντεάκι που έστειλε ο φίλος από πάνω. Οπότε λογικά έχετε δίκιο, σας ευχαριστώ. Είμαι για τα πανηγύρια :) . Να δω τι θα πω όταν με πάρουν από τον Γερμανό τηλέφωνο χαχαχαχα. Καλή συνέχεια εύχομαι, ευχαριστώ ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά στα 269 το switch 2019 edition αξίζει; τι άλλο χρειάζεται απο παρελκόμενα και ποιο game προτείνεται να το συνοδέψω; (πρώτη φορά Nintendo, δεν έχω ιδέα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
39 minutes ago, KaRouLi said:

Παιδιά σε λίγες μέρες βγαίνει το Advance wars?

Έχει φυσικά φάει delay για Άνοιξη 2022...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, haris013 είπε

παιδιά στα 269 το switch 2019 edition αξίζει; τι άλλο χρειάζεται απο παρελκόμενα και ποιο game προτείνεται να το συνοδέψω; (πρώτη φορά Nintendo, δεν έχω ιδέα)

Με 50 ευρώ παραπάνω βρίσκεις το OLED, όχι Ελλάδα όμως. Amazon Γαλλίας. Εσύ ξέρεις καλύτερα τι αξίζει. Μπορείς να δεις βιντεάκι στο YT με τις διαφορές ανάμεσα στα μοντέλα και αν αξίζει να δώσεις 50 ευρώ παραπάνω για το OLED.

Επεξ/σία από maniacos93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνώμη μου είναι ότι τα 50 ευρώ διαφορά αξίζουν για το OLED Switch εφόσον βέβαια κάποιος σκοπεύει να το χρησιμοποιήσει ως handheld. Και δεν είναι μόνο η καλύτερη τεχνολογία οθόνης αλλά και το μεγαλύτερο μέγεθος που έχει το νέο μοντέλο. 

Επίσης δεν είναι δυνατόν να διαπιστώσει κάποιος την διαφορά στα χρώματα και την ποιότητα της οθόνης βλέποντας βίντεο στο YT... Μόνο από κοντά οι διαφορές γίνονται αντιληπτές.

Επεξ/σία από D.Luffy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, απο που μπορούμε να αγοράσουμε digital switch games; Στο official site που μπαίνω δεν μου έχει επιλογή να αγοράσω digital. Δεν μου έχει έρθει ακομα το switch και βλέπω κατι ωραία deals στο site...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vaggospro είπε

Καλησπέρα, απο που μπορούμε να αγοράσουμε digital switch games; Στο official site που μπαίνω δεν μου έχει επιλογή να αγοράσω digital. Δεν μου έχει έρθει ακομα το switch και βλέπω κατι ωραία deals στο site...

Μέσα απ το switch αλλιώς από κλειδαράδικα (cdkeys)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, D.Luffy είπε

Γνώμη μου είναι ότι τα 50 ευρώ διαφορά αξίζουν για το OLED Switch εφόσον βέβαια κάποιος σκοπεύει να το χρησιμοποιήσει ως handheld. Και δεν είναι μόνο η καλύτερη τεχνολογία οθόνης αλλά και το μεγαλύτερο μέγεθος που έχει το νέο μοντέλο. 

Επίσης δεν είναι δυνατόν να διαπιστώσει κάποιος την διαφορά στα χρώματα και την ποιότητα της οθόνης βλέποντας βίντεο στο YT... Μόνο από κοντά οι διαφορές γίνονται αντιληπτές.

Έχεις δίκιο 100% αλλά και handheld να μην παίξει κάποιος, η διαφορά των 50€ δεν είναι τίποτα γιατί πρακτικά θα έχει για ένα μεγαλύτερο χρονικό διάστημα και καλύτερη μεταπωλητική αξία και η συσκευή. Δηλαδή και docked να παίζει κάποιος, θεωρώ πως αν είναι να αγοράσει καλό είναι να πάρει την καινούργια συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, vaggospro said:

Καλησπέρα, απο που μπορούμε να αγοράσουμε digital switch games; Στο official site που μπαίνω δεν μου έχει επιλογή να αγοράσω digital. Δεν μου έχει έρθει ακομα το switch και βλέπω κατι ωραία deals στο site...

Μπαίνεις στο αγγλικό eshop. 

Συνδέεις το my Nintendo λογαριασμό σου ή φτιάχνεις αν δεν έχεις και ψωνίζεις από εκεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, I'm_busy είπε

το cdkeys

Mε αυτο τι παιζει, πρεπει να ορισω συγκεκριμενο region στο Switch ή ειναι απλα παιρνεις κλειδι, βαζεις κλειδι και παιζεις?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...