Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 22/11/2021 στις 4:51 ΜΜ, D.Luffy είπε

Πολύ ωραίο παιχνίδι το Shin Megami Tensei V αλλά τρέχει χάλια και έχει και πολύ θολούρα ρε γαμώτο.

 

Σαν τη θολούρα του SMT III στο ps2;Πάντως και το remaster του III στο switch είχε προβλήματα από reviews που είδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, enable_your_mind είπε

Καλησπερα , πηρα για τον γιο μου που εχει γενεθλια το switch(ηθελα oled  αλλα δεν βρηκα οποτε πηγα στο κανονικο  ) αλλα επειδη  θα το χρησιμοποιω και εγω να παω κατευθειαν σε 256 sd card η και με 128 θα ειμαι οκ ?

Είχα στην αρχή μια 32αρα. Την γέμισα και πήγα σε 64αρα, μια από τα ίδια και πήγα σε 128αρα , μέχρι να καταλήξω σε μια 256 η οποία βλέπω να μποθκωνει σε λίγο. Οπότε για να μην ταλαιπωρηθεί στην συνέχεια, διότι έχει και πολλά free game το store που πιάνουν χώρο, άντε σε 256 ή αν σε βγάζουν τα φράγκα σε 512 κατευθείαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

fyi ο αναγνώστης του Switch τερματίζει στα ~100MB/s (UHS-I speeds)

Επεξ/σία από GeorgeMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lak10 είπε

υπαρχει πουθενα σε λογικη τιμη το steelbook των pokemon γιατι ο Κοτσοβολος δεν μας εκανε την τιμη

Εμένα μου ήρθε μήνυμα από τα Public ότι θα παραλάβω το steelbook σε ξεχωριστή παραγγελία λόγω έλειψης φαντάζομαι. Παρεπιμπτώντως ακόμη περιμένω να παραλάβω τα games παρ' ότι τα είχα σε προπαραγγελία. Τους έστειλα και email εδώ και 2 ημέρες και ακόμη να απαντήσουν. Α ρε αθάνατα Public. Σπάνια πέφτω στην ανάγκη τους και κάθε φορά κάτι θα γίνει που θα μετανιώνω την ώρα και τη στιγμή που παρήγγειλα πάλι από αυτή την αλυσίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδή ρωτήσατε για κάρτες πιο πριν, μπαίνετε εδώ και παραγγέλνετε επιτόπου χωρίς πολύ σκέψη, η τιμή απλά δεν υπάρχει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα χτες που έτυχε και πρόλαβα το hades collector edition από Γερμανό. Σήμερα ήρθε. Πήγα, το πήρα το παιχνίδι, αλλά ήταν η κανονική έκδοση!!! Ξενέρωσα, άλλο παρήγγειλα και πλήρωσα και online, άλλο ήρθε :( . Το είπα στο παλικάρι και μου είπε ότι αν έγινε λάθος θα διορθωθεί, αρκεί να επικοινωνήσω με τον Γερμανό μέσω email ή τηλεφώνου. Το έκανα με email, έστειλα με το που βγήκα από το μαγαζί, πριν τις 18:00 και περιμένω. Λογικά θα επικοινωνήσουν αύριο, το θέμα είναι ότι αν δεν υπάρχει διαθέσιμο, τι μπορεί να γίνει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια έκδοση υπάρχει στο Hades αν δεν κάνω λάθος. Η κουτάτη είναι η collectors edition και έχει μέσα μόνο ενα μικρό artbook με τους χαρακτήρες του παιχνιδιού και κωδικό για το soundtrack.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Μια έκδοση υπάρχει στο Hades αν δεν κάνω λάθος. Η κουτάτη είναι η collectors edition και έχει μέσα μόνο ενα μικρό artbook με τους χαρακτήρες του παιχνιδιού και κωδικό για το soundtrack.

 

Αυτό ακριβώς. Με πρόλαβες. Μία είναι η κουτάτη έκδοση του Hades για το Switch και είναι η collectors. Μην αγχώνεται ο φίλος. Την σωστή έκδοση πήρε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι που το είχαν αναφέρει στο forum κάποιοι οταν είχε πρωτοβγεί ,τι ξενέρα που έφαγαν γιατί προφανώς περίμεναν το κάτι παραπάνω από ''collectors''edition.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά είσαστε σίγουροι ? Λέει για artbook 32 σελίδων!! Είναι μέσα? Που χωράει στο κουτί?

Εγώ δεν το έχω ανοίξει ακόμα, γιατί το πήρα για δώρο στον μικρό για την Πρωτοχρονιά (μαζί με επιτραπέζια ). Αλλά περίμενα κάτι μεγαλύτερο. Δεν γράφει το κουτί κάτι όμως. Θα το κοιτάξω και το ρπωι. Αν είναι έτσι όπως τα λέτε, τότε είμαι λάθος και ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Θα βάλω μια φωτογραφία από αυτό που παρήγγειλα αν δεν υπάρχει πρόβλημα, αν υπάρχει πρόβλημα διαγράψτε την -->

 

 

Screenshot_2021-11-26-01-48-52-730.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...