Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Swimmer21 είπε

Για 1.99 φυσικά και αξίζει.

Απλα είναι ιδιαίτερο παιχνίδι, σαν το limbo αν το έχεις παίξει ποτέ.

Γενικά είτε θα σου αρέσει είτε όχι. Αν σου αρέσει θα κολλήσεις και θα το τερματίσεις σε μια μέρα 😂

 

Το κατέβασα και όντως κόλλησα!!! Απλά δεν είχα πολύ μπαταρία και σε κάνα μισάωρο τελείωσε, οπότε αύριο το συνεχίζω . Απλά φοβερό. "Μαύρο", "δυσοιωνο" αλλά φοβερο.

1 ώρα πριν, prefuse είπε

για παιδί 9-10 χρονών που αγαπάει τα αυτοκίνητα και κάνει παιδικό kart, ποιο παιχνίδι racing θα του προτείνατε στο switch;

ή γενικότερα, ποια κονσόλα θα ήταν προτιμότερη;

switch με 2-3 παιχνίδια, ps4/5 με συνδρομή και κανα παιχνίδι, xbox series x με συνδομή και κανα παιχνίδι;

Mario kart για το switch. Δεν έχω άλλη κονσόλα, οπότε δεν ξέρω να σου πω για τα υπόλοιπα. Προφανώς θα έχουν παρόμοια ράλλυ φαντάζομαι πχ το crash racing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το έβαλα και αλλού ο Γερμανός έχει και 15% επιστροφή στις αγορές 349€ και πανω.

 

https://www.germanos.gr/product/gaming/consoles/nintendo-switch-consoles/nintendo-switch-blue-red-joy-con-mario-kart-8-deluxe-bundle/?productId=20410319

κονσόλα και Mario Kart 8 dlx + 3 μήνες NSO, στα 329€ από μόνο του είναι στο  60€ κέρδος ήδη.

Να δούμε τι θα κάνουν και οι άλλες αλυσίδες, μήπως το έχουν και κάτω απο τα 280€ όσες δεν έχουν πρόγραμμα επιστροφή.

 

 

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελευταίο (μεγάλο) διάστημα ασχολούμαι με το ori and the will of the wisps

Πολύ όμορφο παιχνίδι ΑΛΛΑ μου έχει σπάσει τα νεύρα το laggαρισμα

Η λύση είναι να κλείσεις την κονσόλα (power off, όχι sleep mode) και να την ξανα ανοίξεις αλλά είναι πολύ σπαστικό να παίζεις το παιχνίδι, να το βάζεις sleep mode και με το που το ξανά πιάνεις να σε ταράζει στο lagg, να πρέπει να βρεις save point να κλείνεις την κονσόλα και μετά να την ξανά ανοίγεις και είναι και μεγάλο το intro που έχει το παιχνίδι! 

Μου αρέσει που είχα δει και review από digital foundry και το αποθέωνε για την απόδοσή του, έλεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, vasilisga said:

Το τελευταίο (μεγάλο) διάστημα ασχολούμαι με το ori and the will of the wisps

Πολύ όμορφο παιχνίδι ΑΛΛΑ μου έχει σπάσει τα νεύρα το laggαρισμα

Η λύση είναι να κλείσεις την κονσόλα (power off, όχι sleep mode) και να την ξανα ανοίξεις αλλά είναι πολύ σπαστικό να παίζεις το παιχνίδι, να το βάζεις sleep mode και με το που το ξανά πιάνεις να σε ταράζει στο lagg, να πρέπει να βρεις save point να κλείνεις την κονσόλα και μετά να την ξανά ανοίγεις και είναι και μεγάλο το intro που έχει το παιχνίδι! 

Μου αρέσει που είχα δει και review από digital foundry και το αποθέωνε για την απόδοσή του, έλεος

Πάντως, επειδή το έχω τερματίσει το ori, δεν πρόσεξα κάποιο lag να σου πω την αλήθεια.

Στην τηλεόραση έπαιζα όχι σε handheld.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Swimmer21 είπε

Πάντως, επειδή το έχω τερματίσει το ori, δεν πρόσεξα κάποιο lag να σου πω την αλήθεια.

Στην τηλεόραση έπαιζα όχι σε handheld.

και εγω το ίδιο. τα τερμάτισα και τα 2 στην τηλεόραση διχως προβλήματα. απλά έχανα πολύ σε 2-3 σημεία.

μήπως απλά δεν ειναι παιχταράς σαν εμάς και το δικαιολογεί έτσι :

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά από 18 ημέρες αναμονής ήρθε και το NeoGrip για το OLED από Skull&CO. Πρώτες παρατηρήσεις πολύ καλές, δεν έχω να συμπληρώσω κάτι επιπλέον σε σχέση με αυτά που είπαν και άλλοι χρήστες εδώ μέσα. Το μόνο αρνητικό (για εμένα) είναι ότι δεν χωράει στο dock, παρ' ότι στο βίντεο της εταιρίας γράφει ότι χωράει. Θέλει αρκετό ''σπρώξιμο'' για να κουμπώσει και σίγουρα θα γρατσουνιστεί το dock καθώς και το grip. Λίγο σπαστικό να βάζω και να βγάζω το grip κάθε φορά που θέλω να παίξω handheld αλλά δεν πειράζει. Λίγο το κακό.

Επεξ/σία από maniacos93
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Μετά από 18 ημέρες αναμονής ήρθε και το NeoGrip για το OLED από Skull&CO. 

Χαχα, σήμερα το πρωί ήρθε και το δικό μου! Καλή διασκέδαση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Χαχα, σήμερα το πρωί ήρθε και το δικό μου! Καλή διασκέδαση.

Επίσης. Άντε να δούμε. Πάω να ξεκινήσω το Link's Awakening. 😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο κοτσοβολος εκανε παλι το θαυμα  του εστειλε το pokemon με μεταφορικη με πηρε ο ανθρωπος για αυριο και με ρωτησε αν ειναι οικοσυσκευη θα κουβαληθει εδω ολοκληρο φορτηγο χωρις λογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, lak10 είπε

ο κοτσοβολος εκανε παλι το θαυμα  του εστειλε το pokemon με μεταφορικη με πηρε ο ανθρωπος για αυριο και με ρωτησε αν ειναι οικοσυσκευη θα κουβαληθει εδω ολοκληρο φορτηγο χωρις λογο

Ποιο Pokemon? Γιατί μερικά όπως ο Snorlax έχουν αρκετά μεγάλο μέγεθος, οπότε δικαιολογείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Charismo είπε

Ποιο Pokemon? Γιατί μερικά όπως ο Snorlax έχουν αρκετά μεγάλο μέγεθος, οπότε δικαιολογείται.

Αν ηταν ο snorlax δεν θα ειχα θεμα αδερφε αλλα αυτο ειναι παραλογο την προηγουμενη βδομαδα στειλανε με ACS δεν εχει καμια λογικη αυτο. Θα με βριζουν και αυτοι της μεταφορικης γιατι αυτοι καιγονται πραγματικα και θα βγουν απο το προγραμμα για κατι τοσο μικρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Swimmer21 είπε

Πάντως, επειδή το έχω τερματίσει το ori, δεν πρόσεξα κάποιο lag να σου πω την αλήθεια.

Στην τηλεόραση έπαιζα όχι σε handheld.

 

3 ώρες πριν, prefuse είπε

και εγω το ίδιο. τα τερμάτισα και τα 2 στην τηλεόραση διχως προβλήματα. απλά έχανα πολύ σε 2-3 σημεία.

μήπως απλά δεν ειναι παιχταράς σαν εμάς και το δικαιολογεί έτσι :

Παίζω κυρίως σε handheld αλλά και στην τηλεόραση έχω παρατηρήσει ότι το κάνει

Και μάλιστα μου το έκανε τόσο στο πρώτο switch που είχα αλλά και στο oled που πήρα τώρα

Παίζει να μην σας το έκανε μόνο στην περίπτωση όπου κάθε φορά που παίζατε όταν τελειώνατε, κλείνατε κανονικά τη κονσόλα και όχι να τη βάζατε σε sleep mode αλλά δε νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vasilisga είπε

 

Παίζω κυρίως σε handheld αλλά και στην τηλεόραση έχω παρατηρήσει ότι το κάνει

Και μάλιστα μου το έκανε τόσο στο πρώτο switch που είχα αλλά και στο oled που πήρα τώρα

Παίζει να μην σας το έκανε μόνο στην περίπτωση όπου κάθε φορά που παίζατε όταν τελειώνατε, κλείνατε κανονικά τη κονσόλα και όχι να τη βάζατε σε sleep mode αλλά δε νομίζω

Όχι μόνο sleep mode χρησιμοποιώ εκτός και αν κλείσει καμία φορά από ρεύμα γιατί την ξέχασα εκτός dock. Πολύ σπάνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lak10 είπε

Αν ηταν ο snorlax δεν θα ειχα θεμα αδερφε αλλα αυτο ειναι παραλογο την προηγουμενη βδομαδα στειλανε με ACS δεν εχει καμια λογικη αυτο. Θα με βριζουν και αυτοι της μεταφορικης γιατι αυτοι καιγονται πραγματικα και θα βγουν απο το προγραμμα για κατι τοσο μικρο

Δεν σε καιει βασικα. Αν σου πουν τιποτα, πες τους οτι εγω ειμαι ο πελατης. Δεν το εστειλα εγω με μεταφορικη 🤷‍♂️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lak10 είπε

 Θα με βριζουν και αυτοι της μεταφορικης γιατι αυτοι καιγονται πραγματικα και θα βγουν απο το προγραμμα για κατι τοσο μικρο

Καλά να σε βρίσουν στην μεταφορική δεν παίζει γιατί δεν φταις εσύ σε τίποτα και σίγουρα γνωρίζουν τι μπάχαλο είναι αλυσίδες τύπου Κωτσος.

Αν σου αναφέρουν τίποτα,πες τους οτι τα παλικάρια δεν έχουν επιλογή παραλαβής από κατάστημα σε προπαραγγελία ακόμα και να θές,αρα δεν είχες και άλλη επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...