Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 19/11/2021 στις 9:05 ΜΜ, Te0sX είπε

Είχα το ίδιο δίλημμα και το έγραψα στην προηγούμενη σελίδα, χεχε. Μεγάλωσα με Silver σε gameboy color. Είμαι σιγουρος όσες εκατοντάδες ώρες πέρασα με εκείνο δεν πρόκειται να το φτάσει κανένα παιχνιδι 😝

Με Silver λοιπόν και αγαπημένο pokemon το Lugia, ωστόσο μετά απο λίγες μέρες πήγα στο Diamond τελικα γιατί τα άλλα exclusive του μου αρέσουν παραπάνω, τα απλά ποκεμον όπως και οι γάτες > πουλιά για εμένα. 😁

Ξεκίνησε σημερα απο Gamestation και θα το έχω κατα Δευτερα λογικά.

Τελικά επέλεξα Brilliand Diamond με τον Scyther & Ho-oh. It's ok για τον Lugia, κάπως θα τον βρω. :P 

Θέλω Scizor στην ομάδα μου, και στην SoulSilver τον είχα. Εμένα δεν ξεκίνησε ακόμα από το Theconsoleclub, φαντάζομαι Τρίτη θα μου έρθει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες τελικα τι παιζε με το στοκ brilliant diamond σχεδον παντου εξαντλημενο. Θα εχουμε θεμα με διαθεσιμοτητες ή φεραν λιγα κομματια και πηγε πολυ καλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikpap2000 είπε

Παιδες τελικα τι παιζε με το στοκ brilliant diamond σχεδον παντου εξαντλημενο. Θα εχουμε θεμα με διαθεσιμοτητες ή φεραν λιγα κομματια και πηγε πολυ καλα?

παντού εξαντλημένο? Εγώ από τα πρώτα 6 καταστήματα,τα 5 βλέπω το έχουν άμεσα διαθέσιμο

https://www.skroutz.gr/s/29259100/Pokemon-Brilliant-Diamond-Switch-Game.html?from=catspan

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Fulgore είπε

παντού εξαντλημένο? Εγώ από τα πρώτα 6 καταστήματα,τα 5 βλέπω το έχουν άμεσα διαθέσιμο

https://www.skroutz.gr/s/29259100/Pokemon-Brilliant-Diamond-Switch-Game.html?from=catspan

 

Μιλαω για αλυσιδες γιαυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Lazostat είπε

Nintendo Switch OLED στα 310 απο Amazon Γαλλιας. Λογικα δεν προκειται να δουμε αντιστοιχη προσφορα Ελλαδα, ετσι; Μαλλον ηρθε η στιγμη να το αγορασω. 

Ναι αλλά restock  μετά τις 22.12 και παραλαβή αρχές Γενάρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, netgeo είπε

Ναι αλλά restock  μετά τις 22.12 και παραλαβή αρχές Γενάρη.

Δεν το βιαζομαι καθολου. Μαλλον δεν θα το ανοιξω κιολας. Για τα παιδια μου θα το εχω μετα απο 3,4 χρονια απο τωρα. Ακομα εχω κλειστο ενα Nintendo 2DS εδω και 2 χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Ε αν βρειτε κατι καλυτερο ή το βιαζεστε, ακυρωνετε. Ετσι και αλλιως το αμαζον θα τραβηξει τα χρηματα την ημερα της αποστολης

Τσουκ! 

Screenshot_20211121_173517.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 19/11/2021 στις 2:01 ΜΜ, xlinger είπε

Για εμένα αξίζει φουλ. Στυλάτο παρκουρίστικο shoot em up με πολύ ταιριαστή μπιτομουσική. Τα levels είναι μικρά εθιστικά 5λεπτα και έχεις δυνατότητα να κάνεις slow motion και να εξοστρακίσεις τις σφαίρες σε διάφορα αντικείμενα όπως τηγανιά κλπ. Το σενάριο αρκετά χιουμοριστικό, γίνεται σουρεάλ σε κάποιες φάσεις αλλά έτσι κι αλλιώς σου μιλάει μια μπανάνα από την πρώτη στιγμή. Ότι πρέπει για "κάτι στα γρήγορα".

Ποσο. Εθιστικο. Παιχνίδι. 

Εβαλα στην άκρη του BOTW για αυτο, για φαντάσου!

Προτείνεται ανεπιφύλακτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, nikpap2000 είπε

Μιλαω για αλυσιδες γιαυτο

Επρεπε να το προσδιορίσεις αυτό από την αρχή όμως.

Ναι από αλυσίδες ψιλό τελείωσε για τώρα το στοκ όπως φαίνεται,λογικά θα φέρουν και αργότερα αφού υπάρχει ζήτηση και πλησιάζουμε και τις γιορτές.

4 ώρες πριν, ooaris είπε

Τσουκ! 

Screenshot_20211121_173517.jpg

Επιβεβαιώνω και εγώ το παραπάνω και μου έκανε εντύπωση από τώρα να τραβάνε τα χρήματα για κάτι που λένε ότι θα έρθει σε κανά μήνα.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας. Έψαχνα στο store , το κάνω που και που, και κατέβασα κάποια demo για να τα δούμε με τον γιο. Κατέβασα που λέτε και το ALPACA BALL ALL STARS!!! 

Παίδες , τρελό γέλιο, ειλικρινά τρελό γέλιο. Ποδοσφαιράκι κατά κάποιο τρόπο με τα ζωάκια αυτά που χτυπάνε την μπάλα με το κεφάλι. Όποιος έχει μικρό/α παιδιά, ας δει το demo. Οι hardcore παίχτες ας σταματήσουν να διαβάζουν εδώ :) Οι γονείς όμως με τα μικρά θα το ευχαριστηθουν. Το θέμα είναι ότι είναι πανάκριβο (20 ευρώ) και χωρίς online, αν είχε online ίσως να τα άξιζε. Παρόλα αυτά σκέφτηκα να το βρω σε physical και το βρήκα εκτός Ελλάδος με τιμή 49.99!!! Προφανώς αστειεύονται κάποιοι.

Επειδή όμως άρεσε στον μικρό, ίσως περιμένω μέχρι την Πέμπτη μην μπει καμία προσφορά και μετά θα το κατεβάσω και θα είναι το δώρο για τα Χριστούγεννα το δικό μου. Ο Άγιος Βασίλης έχει δρομολογήσει να του φέρει τα στρουμφάκια σε physical game , ένα επιτραπέζιο (το ψάχνει ο άγιος ακόμα) και ένα βιβλίο (μια από τα ίδια με πριν).

 

Αλλά ειλικρινά όσοι έχετε παιδιά, κατεβάστε το demo. Αν κάποιος έχει να προτείνει κάνα τέτοιο παιχνίδι αντίστοιχα διασκεδαστικό , ας το πράξει ελεύθερα.

 

Καλό βράδυ.

 

 

Υ.Γ : Διαβαζω καλές κριτικές και για το :"inside", για μένα αυτό όχι για τον μικρό. 1.99 κάνει από 19.99. Στο metacritic έχει μεγάλη βαθμολογία, αξίζει όντως ? Το έχει κανείς?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για παιδί 9-10 χρονών που αγαπάει τα αυτοκίνητα και κάνει παιδικό kart, ποιο παιχνίδι racing θα του προτείνατε στο switch;

ή γενικότερα, ποια κονσόλα θα ήταν προτιμότερη;

switch με 2-3 παιχνίδια, ps4/5 με συνδρομή και κανα παιχνίδι, xbox series x με συνδομή και κανα παιχνίδι;

Επεξ/σία από prefuse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, anarchy79 said:

Καλησπέρα σας. Έψαχνα στο store , το κάνω που και που, και κατέβασα κάποια demo για να τα δούμε με τον γιο. Κατέβασα που λέτε και το ALPACA BALL ALL STARS!!! 

Παίδες , τρελό γέλιο, ειλικρινά τρελό γέλιο. Ποδοσφαιράκι κατά κάποιο τρόπο με τα ζωάκια αυτά που χτυπάνε την μπάλα με το κεφάλι. Όποιος έχει μικρό/α παιδιά, ας δει το demo. Οι hardcore παίχτες ας σταματήσουν να διαβάζουν εδώ :) Οι γονείς όμως με τα μικρά θα το ευχαριστηθουν. Το θέμα είναι ότι είναι πανάκριβο (20 ευρώ) και χωρίς online, αν είχε online ίσως να τα άξιζε. Παρόλα αυτά σκέφτηκα να το βρω σε physical και το βρήκα εκτός Ελλάδος με τιμή 49.99!!! Προφανώς αστειεύονται κάποιοι.

Επειδή όμως άρεσε στον μικρό, ίσως περιμένω μέχρι την Πέμπτη μην μπει καμία προσφορά και μετά θα το κατεβάσω και θα είναι το δώρο για τα Χριστούγεννα το δικό μου. Ο Άγιος Βασίλης έχει δρομολογήσει να του φέρει τα στρουμφάκια σε physical game , ένα επιτραπέζιο (το ψάχνει ο άγιος ακόμα) και ένα βιβλίο (μια από τα ίδια με πριν).

 

Αλλά ειλικρινά όσοι έχετε παιδιά, κατεβάστε το demo. Αν κάποιος έχει να προτείνει κάνα τέτοιο παιχνίδι αντίστοιχα διασκεδαστικό , ας το πράξει ελεύθερα.

 

Καλό βράδυ.

 

 

Υ.Γ : Διαβαζω καλές κριτικές και για το :"inside", για μένα αυτό όχι για τον μικρό. 1.99 κάνει από 19.99. Στο metacritic έχει μεγάλη βαθμολογία, αξίζει όντως ? Το έχει κανείς?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Για 1.99 φυσικά και αξίζει.

Απλα είναι ιδιαίτερο παιχνίδι, σαν το limbo αν το έχεις παίξει ποτέ.

Γενικά είτε θα σου αρέσει είτε όχι. Αν σου αρέσει θα κολλήσεις και θα το τερματίσεις σε μια μέρα 😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...