Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ερώτηση..

βλεπω πως βγήκε το νέο animal crossing στα 25€. Λέει πως είναι δωρεάν με Nintendo switch online + expansion, το οποίο πρακτικά βγαίνει 40€ για 1 χρόνο.

Τώρα, εάν μετά τον 1 χρόνο σταματήσω τη συνδρομή, θα σταματήσει και το Animal crossing expansion ή θα δουλεύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν 4-5 μέρες παρέλαβα και εγώ το switch oled από amazon.fr και έχω 2  παρατηρήσεις

Πρώτον δεν υπήρχε η ταινία ασφαλείας στη συσκευασία

Δεύτερον όσοι το αγοράσατε από amazon ή όσοι αγοράζετε από amazon γενικότερα, έντυπη απόδειξη δε περιλαμβάνεται μέσα στη συσκευασία;

Η συσκευή φαίνεται καινούρια αλλά τα παραπάνω μου φαίνονται λίγο περίεργα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vasilisga είπε

Πριν 4-5 μέρες παρέλαβα και εγώ το switch oled από amazon.fr και έχω 2  παρατηρήσεις

Πρώτον δεν υπήρχε η ταινία ασφαλείας στη συσκευασία

Δεύτερον όσοι το αγοράσατε από amazon ή όσοι αγοράζετε από amazon γενικότερα, έντυπη απόδειξη δε περιλαμβάνεται μέσα στη συσκευασία;

Η συσκευή φαίνεται καινούρια αλλά τα παραπάνω μου φαίνονται λίγο περίεργα

Ποτέ μου δεν το σκέφτηκα αλλά όντως δε θυμάμαι ποτέ να είχα απόδειξη σε ότι έχω παραγγείλει από Amazon.

Τωρα, αν θέλεις να έχεις έντυπη μορφή, μπορείς να την κατεβάσεις και να την εκτυπώσεις. Πρακτικά πηγαίνεις στο Your orders, μετά στο προϊόν που θέλεις πατάς View Order Details και σου δίνει επιλογή Download invoice.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, yazidis είπε

Ποτέ μου δεν το σκέφτηκα αλλά όντως δε θυμάμαι ποτέ να είχα απόδειξη σε ότι έχω παραγγείλει από Amazon.

Τωρα, αν θέλεις να έχεις έντυπη μορφή, μπορείς να την κατεβάσεις και να την εκτυπώσεις. Πρακτικά πηγαίνεις στο Your orders, μετά στο προϊόν που θέλεις πατάς View Order Details και σου δίνει επιλογή Download invoice.

Απλά μου έκανε εντύπωση που δεν είδα κάποιο παραστατικό, δε ψωνίζω και συχνά από εξωτερικό

 Δε τη χρειάζομαι μιας και η χρέωση κτλ έγινε κανονικά, ελπίζω μόνο να είναι αχρείαστη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, vasilisga είπε

Απλά μου έκανε εντύπωση που δεν είδα κάποιο παραστατικό, δε ψωνίζω και συχνά από εξωτερικό

 Δε τη χρειάζομαι μιας και η χρέωση κτλ έγινε κανονικά, ελπίζω μόνο να είναι αχρείαστη!

Απόδειξη δεν έχουν οι αποστολές από Amazon. Αν θέλεις, όπως έγραψε και @yazidis, μπορείς να την κατεβάσεις από το λογαριασμό σου. 

Επίσης, το Switch OLED δεν έχει ταινία εξωτερικά του κουτιού. Μόνο μέσα, κάθε μέρος ξεχωριστά (Switch, Dock, JoyCons, κ.τ.λ.)

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποια προταση για καλη καρτα μνημης για το Switch  ? 

 

2 ώρες πριν, Billie13 είπε

Διαθέσιμα Oled στον Κωτσόβολο.

στο site δεν δειχνει τιποτα ??  λες να τελειωσαν ηδη ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, LordPanag είπε

καποια προταση για καλη καρτα μνημης για το Switch  ? 

 

στο site δεν δειχνει τιποτα ??  λες να τελειωσαν ηδη ?

 

https://www.kotsovolos.gr/SearchDisplay?storeId=10151&searchTerm=Switch+Oled+model

Υπάρχει ακόμα το Neon Red/Blue

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
20 hours ago, yazidis said:

Μια ερώτηση..

βλεπω πως βγήκε το νέο animal crossing στα 25€. Λέει πως είναι δωρεάν με Nintendo switch online + expansion, το οποίο πρακτικά βγαίνει 40€ για 1 χρόνο.

Τώρα, εάν μετά τον 1 χρόνο σταματήσω τη συνδρομή, θα σταματήσει και το Animal crossing expansion ή θα δουλεύει;

Τα expansions που θα δίνονται μαζί με το NSO expansion pack θα δουλεύουν για όσο καιρό υπάρχει ενεργή συνδρομή.

Μην το σκέφτεσαι καν να βάλεις ατομική, βρες κόσμο και βάλτε family pack.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Malthador είπε

Τα expansions που θα δίνονται μαζί με το NSO expansion pack θα δουλεύουν για όσο καιρό υπάρχει ενεργή συνδρομή.

Μην το σκέφτεσαι καν να βάλεις ατομική, βρες κόσμο και βάλτε family pack.

επειδή μπερδεύτηκα , με την συνδρομή δίνεται δωρεάν μονο το expansion του animal crossing ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, LordPanag είπε

τουλαχιστον 256GB , αλλα και 512GB ..ποια χωρητικοτητα θεωρειται ιδανικη ?

 

Κοίταξε φίλε μου να δεις τι γίνεται. Το switch έχει ελάχιστο εσωτερικό χώρο, οπότε είναι απαραίτητη η εξωτερική κάρτα. Θα σου πω εγώ τι έκανα, στην αρχή πήρα μια 32αρα και γέμισε, πήγα σε 64αρα και ξαναγέμισε, πήγα σε 128 και ξαναξαναγεμισε και τώρα έχω μια 256 και κοντοζυγωνω!!! 

Προφανώς ήμουν π@π@ρ@ς, διότι δεν έδωσα από την αρχή ένα ποσό για 512 ή στην χειρότερη 256gb.

 

Οπότε για να μην πετάς τζάμπα λεφτά, διότι πολλές φορές βάζουν προσφορές στο store (προτιμώ τα κουτιά βεβαια, κάτι χειροπιαστό, αλλά πολλές φορές αγοράζω και digital), για μένα κατευθείαν σε 512 και νομίζω ότι θα ησυχάσεις.

 

Το τράβηξα το μήνυμα και συγνώμη, αλλά ελπίζω να βοήθησα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάρτα τσίμπα αυτήν που είναι η πιο οικονομική στην ελληνική αγορά  (και γενικά μάλλον) δεν χρειάζεσαι κάτι πιο γρήγορο εφόσον η συσκευή δεν μπορεί να το εκμεταλλευτεί

 

https://www.e-shop.gr/kingston-sdcs2-512gb-canvas-select-plus-512gb-micro-sdxc-100r-a1-c10-card-sd-adapter-p-PER.346189

 

και να θες χώρο, εγώ γέμισα για πλάκα τα 128 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, εχω κανει ηλεκτρονικη παραγγελια το oled απο τον Κωτσοβολο με τιμολογιο για αποφορολογηση. Ακομα δεν το εχουν στειλει αλλα μου ηρθε στο mail το παραστατικο του τιμολογιου και το ποσο ειναι το κανονικο χωρις να εχει γινει η αποφορολογηση. Πηρα τηλ και μου ειπαν οτι αφου παραλαβω κ πληρωσω να παω μετα σε καποιο καταστημα ωστε να μου επιστραφει το ποσο της αποφορολογησης εκει. Εχει τυχει κατι παρομοιο σε καποιον απο εσας? Στεκει αυτο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...