Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 ώρες πριν, tsofras είπε

Σωστό είναι και αυτό με την διαθεσιμότητα που έχει δεν είπα να βγάλω λεφτά αλλά ας το δοκιμάσω και ας χάσω και λίγα χρήματα

mehhh την ακύρωσα , προτιμώ να τα σκάσω για το xbox one x που παίζουν και τα παιδιά και έχω το gamepass

Ξέρω ότι δεν θα πολύ παίζω , περνάω πολύ έντονα την φάση του θέλω να παίξω αλλά δεν έχω και πολύ διάθεση τα τελευταία 2 χρόνια.

Το αποδέχθηκα με τους υπολογιστές οπότε μετά τον 5ο που έφτιαξα και πούλησα το σταμάτησα.

Και το τελευταίο διάστημα παίζω μία φορά την εβδομάδα για καμία ώρα και μετά βαριέμαι , οπότε με το switch με έπιασε η φάση του στυλ να παίζω σε κανα καναπέ κτλ. αλλά χλωμό το κόβω

Sorry για το off-topic , πάντως ψωνίστε όσοι θέλετε ώστε να τα βάλουν εκεί που ξέρουν αυτοί που τα πουλάνε εδω μέσα 450+

Κοίτα εγώ πούλησα το switch για xbox η steam deck.

Όπως λες παίζεις πολύ πιο εύκολα από οτιδήποτε καθώς είναι handheld.(ειτε βλέπει άλλος τηλεόραση, χωρίς να πρέπει να κάτσεις γραφείο κτλ)

Και αυτή είναι η μαγεία του. Δεν θα παίξεις AA τίτλους όμως αλλά indies και nintendo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εξαρτάται τι θεωρεί ο καθένας πλέον ΑΑ.

Κατ'εμε Ubisoft, EA, Activision κτλ δεν βγάζουν ΑΑ αλλα σούπες απο τα ίδια και τα ίδια.

Εν αντιθέσει διαμαντάκια Indie υπάρχουν πολλά και της Νιντυ πλειοψηφικά είναι παιχνίδια αναφοράς. Οπότε ναι το NSW είναι η απόλυτη κονσόλα για όσους αναπολούν το παλαιότερο καλό gaming. Kαι όλα αυτά απο την ξάπλα του κρεβατιού, το άραγμα του καναπέ, ταξίδι κτλ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, imr είπε

Κοίτα εγώ πούλησα το switch για xbox η steam deck.

Όπως λες παίζεις πολύ πιο εύκολα από οτιδήποτε καθώς είναι handheld.(ειτε βλέπει άλλος τηλεόραση, χωρίς να πρέπει να κάτσεις γραφείο κτλ)

Και αυτή είναι η μαγεία του. Δεν θα παίξεις AA τίτλους όμως αλλά indies και nintendo

Μωρέ επειδή έχω θέμα με αυχενικό, καρπούς φοβάμαι ότι θα με ζοριζει για αυτό το σκέφτομαι συνέχεια αλλά αλλάζω γνώμη.

Και xbox πάνω από ώρα δεν μπορώ να παίξω αλλά παίζουν και τα παιδιά έχω και gamepass οπότε δεν έχω άλλο κόστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, mAs_81 είπε

 

🙃

ποτε δεν πιστευα οτι θα το πω αυτο, αλλα προτιμω το neogrip σε συγκριση με οτι εχει βγαλει η satisfye μεχρι τωρα :P 

το OG gripcase  του ΄17 δεν με πολυβολεψε, ουτε το αλλο το διαφανο που βγηκε αργοτερα ... το neogrip ομως τα κανει ολα καυ συμφερει  :)  

 

YΓ : 2 λογοι που σταματησα να ψωνιζω απο δαυτους

 

2bYway6.png

εκει που αφηνε η προηγουμενη εκδοση σημαδια στο πλαι, τωρα  η νεα  αφηνει στο πισω μερος τη ταμπλετας ... 2 μαιμουδες να ειχανε βαλει για τον σχεδιασμο του revision θα υπηρχε καλυτερη προληψη ( ζητω συγνωμη απο τις μαιμουδες,  παιζω και donkey kong  country  απο 6  χρονων οχι τιποτα αλλο :P )

 αλλος λογος ειναι ο ΤΣΕΟ(να ειχα  μια σαν την Nοτοπουλου τωρα  :P) , αυτος ο ανασφαλης βητας με το καπελο τελοσπαντων, ειχε αρχισει να μου φαινεται φουλ αντιπαθητικος απο ενα σημειο και μετα με τα βιντεο που ανεβαζε και τον τροπο που μιλαγε (τυφλα να'χει το αλλο το ναυαγιο ο RGT85 ) - χωρια το cringefiesta που επικρατουσε στις περισσοτερες διαφημισεις του brand  και το ΘΡΑΣΣΟΣ να ζητανε 40$ για μερικες καποτες analογικων ...

 

 

 

Επεξ/σία από SoFGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Μωρέ επειδή έχω θέμα με αυχενικό, καρπούς φοβάμαι ότι θα με ζοριζει για αυτό το σκέφτομαι συνέχεια αλλά αλλάζω γνώμη.

Και xbox πάνω από ώρα δεν μπορώ να παίξω αλλά παίζουν και τα παιδιά έχω και gamepass οπότε δεν έχω άλλο κόστος.

Κοίτα είναι πολύ εύκολη σαν συσκευή και ελαφριά. 

Καρπούς δεν θα έχεις θέμα, το πρόβλημα ίσως ειναι που θα σκύβεις σαν να κοιτάς κινητο

Αν δεν θέλεις να το βάλεις tv ένα Light ειναο ότι πρέπει. Βρίσκεις και μετάχ αρκετά φτηνα. Αν δεν σου κανει αα το πουλάς με ελάχιστη χασούρα. 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα πρώτα ριβιου του smt 5 βγήκαν και φυσικά είναι πολύ καλά , μια βδομάδα πριν το παιχνίδι βγει στη Δύση . 

Μπράβο στην atlus /sega που στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν ακολουθει την τακτικη αλλων μεγαλων εταιριων . Προφανως οταν εχεις πιστη στο προιον σου και δεν εχεις τιποτα να κρυψεις , δεν εχεις και λογο να θετεις review embargo .

Αναμονή επομένως, για την επόμενη  βδομάδα ...

Επεξ/σία από Choronzon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Choronzon είπε

Τα πρώτα ριβιου του smt 5 βγήκαν και φυσικά είναι πολύ καλά , μια βδομάδα πριν το παιχνίδι βγει στη Δύση . 

Καλά που το ανέφερες,νόμιζα την άλλη εβδομάδα έβγαιναν

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα κάπου στο νετ ότι βγαίνει ένα παιχνίδι τον Φλεβάρη , το elder ring . Είναι καλό από ότι είδα, ξέρει κανείς αν έρθει στο switch. Εμένα δεν με νοιάζει αν είναι καλά τα γραφικά στο νιντεντο , εξάλλου είμαι αρκετά παλιός για να με νοιάζουν τα γραφικά :) . Αλλα επειδη δεν κατάλαβα από όσα βρήκα αν θα έρθει η όχι, ας μου πει αν ξέρει κανείς. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Είδα κάπου στο νετ ότι βγαίνει ένα παιχνίδι τον Φλεβάρη , το elder ring . Είναι καλό από ότι είδα, ξέρει κανείς αν έρθει στο switch. Εμένα δεν με νοιάζει αν είναι καλά τα γραφικά στο νιντεντο , εξάλλου είμαι αρκετά παλιός για να με νοιάζουν τα γραφικά :) . Αλλα επειδη δεν κατάλαβα από όσα βρήκα αν θα έρθει η όχι, ας μου πει αν ξέρει κανείς. Ευχαριστώ.

Μπα , αποκλείεται…απο souls παιχνίδια μονο το Dark Souls Remastered παιζει για switch , που , αν εισαι soulsborne fan,ειναι must 👍🏻

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακολούθησε η παρουσίαση στους μετόχους όπου η Ν ανέλυσε όλο το επιχειρηματικό της πλάνο λεπτομερώς. Εδώ ο σύνδεσμος για τους ενδιαφερόμενους.

Δεν κάνω αναφορά σε κάποιες συγκεκριμένες πληροφορίες γιατί πιστεύω αξίζει η ανάγνωση αφού υφίστανται αρκετά δεδομένα σε πολλαπλούς τομείς. 

Διαβάστε το!
 

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις αν στο Mario Kart Live, μπορεις να αγορασεις το δευτερο καρτ σκετο, χωρις τα υπολοιπα; Και αν ναι μπορουν να παιξουν δυο ατομα με ενα switch, χρησιμοποιωντας ο καθενας απο ενα joy con;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Fulgore είπε

Καλά που το ανέφερες,νόμιζα την άλλη εβδομάδα έβγαιναν

 

Roll on next week! Το δεύτερο most awaited παιχνίδι της χρονιάς για εμένα και δεν βλέπω τίποτε άλλο οοοοοο. Θέλω να το απολαύσω χωρίς να ξέρω τίποτε άλλο περισσότερο από όσα ήδη ξέρω. Ελπίζω μόνο σε vanilla SMT εμπειρία και όχι να το πήγαν κοντά σε Persona. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...