Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, DioDS είπε

Από το Γαλλικό Amazon πήρε κάνεις(παρέλαβε)?

Είχε κάποιο θέμα?

Τελική τιμή 320+8.6 τα μεταφορικά?

Παρήγγειλα την προηγούμενη Δευτέρα, ήρθε σήμερα ενώ αναμενόταν για Τετάρτη. Σε σχέση με το lite είναι μεγάλη αναβάθμιση. Νιώθω ότι ξετυφλωθηκα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, lebron15 είπε

Παρήγγειλα την προηγούμενη Δευτέρα, ήρθε σήμερα ενώ αναμενόταν για Τετάρτη. Σε σχέση με το lite είναι μεγάλη αναβάθμιση. Νιώθω ότι ξετυφλωθηκα!

Και εγώ παρέλαβα σήμερα, κανένα πρόβλημα στα 339.26€ 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εδωσα μια παραγγελια το Pokemon Brilliant Diamond / Pokemon Shining Pearl Double Pack στα 80,60 μακαρι να το τιμησουν δεν ακυρωνω ακομα το pre order που εχω απο αλλο καταστημα θα ακυρωσω κοντα στην κυκλοφορια αφου βεβαιωθω οτι ο κοτσοβολος θα τιμησει το pre order
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 23/10/2021 at 22:16, SoFGR said:

μετα απο λιγο google fu 

"When used with SWITCH OLED, the Jumpgate can output to TV normally, but can only output 480P to monitors"

δοκιμασες σε TV ή monitor ? 

btw το δεμα με το neogrip και το joygrip εχει στρογγυλοκατσει στο αεροδρομιο των  νυχτεριδοφαγων  απο τις 11 του μηνα ...

οχι οτι πολυ βιαζομαι στην παρουσα φαση, πιο πολυ με καιει να προλαβω το N64 controller οταν ανοιξουν παλι οι προπαραγγελιες :P 

εγω που εχω το oled και το δοκιμασα σε μια samsung 2021 μοντελο δεν παρατηρησα κακη ποιοτητα. θα τσεκαρω παλι σημερα αν μου βγαζει 720 ή 480

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, christos_75 είπε

 άντε να βγει να καούμε επιτέλους 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Grim Ripper είπε

Ποιο από τα δύο; Τα remake ή το Legends; 😛

και τα δυο 😂 με εχει πιασει μανια τελευταια και ξαναπιασα το shield

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απο ποιο μαγαζι ψωνιζουμε τα  nso exclusive controller εμεις που ειμαστε ελλαδισταν ?  nintendo UK ? nintendo DE ? 

  

αν ειναι ευκολο προτεινετε  και κανενα  ακαου στο τουιτα που να ασχολειται με EU deals, ακολουθουσα τοσες μερες τον wario 64 αλλα μετα καταλαβα οτι ασχολειται κυριως με το USA market  ... 😕   ειμαι με το δαχτυλο στην σκανδαλη και περιμενω την 2η φουρνια  n64 controller μηπως προλαβω αυτη τη φορα να παραγγειλω :D

ΥΓ : το ολο φιασκο με το emulation δεν το σχολιαζω καν ... 39.99 οι ωρες τους :P  

https://clips.twitch.tv/GoldenAntsyHerdCoolStoryBro-MxUs2Mrh8iMoxtKP

https://www.resetera.com/threads/nintendo-64-online-apps-problems-input-lag-controller-layout-angering-expansion-pass-customers.505554/

για το mario 64 του 3d all stars θελω το χειριστηριο στην παρουσα  φαση, αντε και να πειραματιστω λιγο στο gaming pc ή/και αργοτερα στο deck 

Επεξ/σία από SoFGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...