Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
1 hour ago, SoFGR said:

μετα απο λιγο google fu 

"When used with SWITCH OLED, the Jumpgate can output to TV normally, but can only output 480P to monitors"

δοκιμασες σε TV ή monitor ? 

Σε τηλεόραση. Μου ήρθαν Wii vibes μόλις είδα την εικόνα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Σε τηλεόραση. Μου ήρθαν Wii vibes μόλις είδα την εικόνα. :P

Να πάρεις τηλεόραση που έχει δοκιμαστεί με oled+jumpgate ώστε να κάνεις τη δουλειά σου. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η απάντηση που μου έδωσε η Skull & Co, σχετικά με το Jumpgate και το OLED μοντέλο είναι ότι δουλεύουν πάνω σε fix αυτό τον καιρό.

Μόλις έχω νεότερα θα ενημερώσω.

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις είδα στο skroutz τη μόνη διαθεσιμότητα σε OLED Switch, το πακέτο των Nintendo Switch OLED Κονσόλα 64GB με Brain Training & Zelda Skyward Sword & Joy-Con Zelda Skyward Sword Λευκό στα 750 €.

Πάει καλά ο κόσμος? Βάλε και 2-3 games που σου έχουνε ξεμείνει ρε φίλε και κάντο 1000 € να είναι στρογγυλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
22 minutes ago, alexwolf1991 said:

Μολις είδα στο skroutz τη μόνη διαθεσιμότητα σε OLED Switch, το πακέτο των Nintendo Switch OLED Κονσόλα 64GB με Brain Training & Zelda Skyward Sword & Joy-Con Zelda Skyward Sword Λευκό στα 750 €.

Πάει καλά ο κόσμος? Βάλε και 2-3 games που σου έχουνε ξεμείνει ρε φίλε και κάντο 1000 € να είναι στρογγυλά...

Μα γιατί; Είναι καταπληκτική προσφορά.
Μετά τις κάρτες γραφικών, πλέον και οι κονσόλες θα βγαίνουν και θα είναι σα να μη βγήκαν, προσεχώς και τα αυτοκίνητα και διάφορα άλλα αγαθά.

Κάθε πέρσι και καλύτερα, πραγματικά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, alexwolf1991 είπε

Μολις είδα στο skroutz τη μόνη διαθεσιμότητα σε OLED Switch, το πακέτο των Nintendo Switch OLED Κονσόλα 64GB με Brain Training & Zelda Skyward Sword & Joy-Con Zelda Skyward Sword Λευκό στα 750 €.

Πάει καλά ο κόσμος? Βάλε και 2-3 games που σου έχουνε ξεμείνει ρε φίλε και κάντο 1000 € να είναι στρογγυλά...

πάρτην από το γαλλικό αμαζον εδώ και άσε τους άλλους να την πουλάνε όσο θέλουν οι μαυραγορίτες

319 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά που όντος είναι πολλά πάει στα 365

Επεξ/σία από chek2fire
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, chek2fire είπε

Τι ακριβώς έξοδα βάζεις; Εμένα 8,60€ μου τα βγάζει, χωρίς επιλογή για γρηγορότερη αποστολή οπότε βγαίνει στα 339,26€.

Κάνε και ένα καθαρισμό στο link,  από το "/ref=...." και μετά τα σβήνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Τι ακριβώς έξοδα βάζεις; Εμένα 8,60€ μου τα βγάζει, χωρίς επιλογή για γρηγορότερη αποστολή οπότε βγαίνει στα 339,26€.

Κάνε και ένα καθαρισμό στο link,  από το "/ref=...." και μετά τα σβήνεις.

το ref στο βγάζει αν κάνεις αναζήτηση και κάνεις search κατι πάντα το link που βγάζει έχει αυτή την μορφή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, chek2fire είπε

το ref στο βγάζει αν κάνεις αναζήτηση και κάνεις search κατι πάντα το link που βγάζει έχει αυτή την μορφή. 

Το ξέρω αλλά έτσι είναι πιο ευανάγνωστο και καθαρό (γενικά από τυχόν referrals, δεν μιλάω στο συγκεκριμένο).

https://www.amazon.fr/Console-Nintendo-dAccueil-Manettes-Blanches/dp/B098RJXBTY/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελυταια εχω μπει στο τρυπακι αγορας switch, αλλα προσπαθω να βρω τα σεναρια χρησης. Οκ για την ωρα λογω κορονας δεν πολυ ταξιδευω, και πριν κανα χρονο ξενοικιασα απο το φοιτητικο σπιτι. Σιγουρα αν παω ερασμους εξω, θα βρω λογο.

Γενικα πιο παλια σε nintendo 3ds επαιζα pokemon (ειτε το κλασικο, ειτε πχ mystery dungeon (που χειριζεσαι απευθειας τα ποκεμον ας πουμε)), mario bros/kart και καποια αλλα random (harry potter, star wars κτλ)

Εσεις γενικα παιζετε πχ στο σπιτι? Γιατι εχω καλο pc για οταν βγει bf2042 και στο ps5 που παιζω κυριως rpg (τωρα jedi fallen order, πιο πριν horizon, control, S-M, S-M miles morales κ.α.)

Παντως μου κεντρισε λιγο το ενδαιφερον το metroid και η δυσκολια του, ε και φανταζομαι με τον καιρο θα ξανα παιξω κανα ποκεμον, mario κτλ.

Λετε να βγει τπτ προς black friday? Ακομα και ιδια τιμη με καποιο παιχνιδι πχ. Επισης ολα τα accessories που γραφτηκαν σε ενα ποστ πιο πισω, ειναι απαραιτητα για handheld? Οκ θηκη και τζαμακι ειναι σιγουρακι.

Αυτα για την ωρα 😛  

Καπως ετσι ημουν και με το ps5, και βρεθηκα με παραγγελια 18 Νοεμβριου και στα χερια μου 20, μονο και μονο για ενα demons souls 😂

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Τελυταια εχω μπει στο τρυπακι αγορας switch, αλλα προσπαθω να βρω τα σεναρια χρησης. Οκ για την ωρα λογω κορονας δεν πολυ ταξιδευω, και πριν κανα χρονο ξενοικιασα απο το φοιτητικο σπιτι. Σιγουρα αν παω ερασμους εξω, θα βρω λογο.

Γενικα πιο παλια σε nintendo 3ds επαιζα pokemon (ειτε το κλασικο, ειτε πχ mystery dungeon (που χειριζεσαι απευθειας τα ποκεμον ας πουμε)), mario bros/kart και καποια αλλα random (harry potter, star wars κτλ)

Εσεις γενικα παιζετε πχ στο σπιτι? Γιατι εχω καλο pc για οταν βγει bf2042 και στο ps5 που παιζω κυριως rpg (τωρα jedi fallen order, πιο πριν horizon, control, S-M, S-M miles morales κ.α.)

Παντως μου κεντρισε λιγο το ενδαιφερον το metroid και η δυσκολια του, ε και φανταζομαι με τον καιρο θα ξανα παιξω κανα ποκεμον, mario κτλ.

Λετε να βγει τπτ προς black friday? Ακομα και ιδια τιμη με καποιο παιχνιδι πχ. Επισης ολα τα accessories που γραφτηκαν σε ενα ποστ πιο πισω, ειναι απαραιτητα για handheld? Οκ θηκη και τζαμακι ειναι σιγουρακι.

Αυτα για την ωρα 😛  

Καπως ετσι ημουν και με το ps5, και βρεθηκα με παραγγελια 18 Νοεμβριου και στα χερια μου 20, μονο και μονο για ενα demons souls 😂

Εγώ περιμένω κάποια ανταλλακτικά για να επισκευάσω αυτό που πήρα και θα παίζω μέσα στο σπίτι κυρίως, περισσότερο handheld λογικά και πιο σπάνια στην tv.

Οπότε ναι δεν είσαι ο μόνος. Θήκη, τζαμάκι και sd card νομίζω είναι τα κυριότερα που θα χρειαστείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, DioDS είπε

Από το Γαλλικό Amazon πήρε κάνεις(παρέλαβε)?

Είχε κάποιο θέμα?

Τελική τιμή 320+8.6 τα μεταφορικά?

339 με φπα ελλαδας (348 expedited)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...