Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η κανονική του διάρκεια αν δεν θές να ψάξεις τα πάντα δεν είναι μεγάλη. Πιθανώς να είναι και κάτω από 10ώρες.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Το ξεκίνησα σήμερα και έτσι όπως το κόβω είναι 6-8 ώρες για να το τερματίσεις στο 50%. 10-12 ώρες θα θέλει για 100%.

Μου πήρε γύρω στην μιάμιση ώρα να φτάσω στο πρώτο boss, αλλά σκάλωσα για κανά εικοσάλεπτο σε μια σαχλαμάρα, γιατί δεν μπορούσα να ανοίξω τα στραβά μου να δω που πάω.

Εξαιρετική ατμόσφαιρα, φουλ νταρκίλα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρή ερώτηση, ξέρω ότι αν μεταφέρεις το προφίλ σου από την μια κονσόλα στην άλλη θέλει τα μηχανάκια δίπλα δίπλα και η παλιά κονσόλα θα είναι formated μετά την διαδικασία. Η ερώτηση πάει στο ΠΩΣ μεταφέρεις τα δεδομένα σου από την μια κονσόλα στην άλλη χωρίς να κάνεις μεταφορά την πρώτη και ενώ και στα δυο μηχανήματα έχεις το ίδιο user; Μην μου πείτε ότι πρέπει να κάνω μεταφορά τα saves game by game γιατί θα τραβάω τα μαλλιά μου. 

Το μηχάνημα ήρθε επί ευκαιρία και περιμένω αργότερα σήμερα και το metroid αλλά πρώτες εντυπώσεις είναι ότι αν παίζεις portable τότε είναι σοβαρή αναβάθμιση. Οι υπόλοιποι το προσπεράντε άνετα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NickTG είπε

Ήρθε από Public στην ώρα του. 

Λέω να κάνω μια εξαίρεση και να το ξεκινήσω σήμερα. 

 

IMG_20211008_180050.jpg

Και εμένα μόλις, μαρεσει που έχει και διπλό κουτί μέσα, το steelbook και το κανονικό. Το art book τρομερό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, chek2fire είπε

αυτή η διαδικασία θέλει τις δύο κονσόλες ανοιχτές και δίπλα? 

Ναι.

7 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Σήμερα βάλανε dual Apex diablos event στο rise ακόμα δε το πήρες ?🦊🦊

🤣😂 κοιτα δοκιμασα το demo αλλα δεν με κρατησε.Βασικα και του 3ds θυμαμαι το ιδιο.Δεν ξερω η σειρα αυτη δεν ειναι του στυλ μου

4 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Σοβαρή ερώτηση, ξέρω ότι αν μεταφέρεις το προφίλ σου από την μια κονσόλα στην άλλη θέλει τα μηχανάκια δίπλα δίπλα και η παλιά κονσόλα θα είναι formated μετά την διαδικασία. Η ερώτηση πάει στο ΠΩΣ μεταφέρεις τα δεδομένα σου από την μια κονσόλα στην άλλη χωρίς να κάνεις μεταφορά την πρώτη και ενώ και στα δυο μηχανήματα έχεις το ίδιο user; Μην μου πείτε ότι πρέπει να κάνω μεταφορά τα saves game by game γιατί θα τραβάω τα μαλλιά μου. 

Νομιζω ενα ενα αλλα μην το παιρνεις και ορκο.

Οσο για τους υπολοιπους που παιζετε το metroid σας μισω😋Δεν πειραζει ομως θα λιωσω το tetris effect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μένα ήρθε η κονσόλα και όντος είναι φοβερή αναβάθμιση για όσους παίζουν πολύ σε φορητο. 

Γενικά δείχνει πολύ πιο elegance από την πρώτη κονσόλα. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Ναι.

🤣😂 κοιτα δοκιμασα το demo αλλα δεν με κρατησε.Βασικα και του 3ds θυμαμαι το ιδιο.Δεν ξερω η σειρα αυτη δεν ειναι του στυλ μου

Βασικά είναι πολύ βλαμμένοι για τα ντεμο. Και εγώ δε μπορώ να καταλάβω τι σκέφτονται και βάζουν τέτοια ντεμο, αυτά κυρίως ειναι για experienced hunters και όχι για newcomers 

Όταν πρωροδοκιμασα το ντεμο του tri απορούσα τι αερολογια ήταν αυτή. Κάποιες χιλιάδες ώρες αργότερα καταλαβα ότι τα ντεμο δεν απευθύνονται στο ευρύ κοινό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα τα κομματια Oled που ηρθαν στην χωρα  μας πρεπει να ηταν ελαχιστοτατα.

Ηδη ξεκινησαν οι πρωτες αγγελιες κοντα στα 450€

 

 

Επεξ/σία από LordPanag
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Ποιο πολύ σαν MH (stories) αντί για BoTW το Legends: Arceus.

https://kotaku.com/pokemon-legends-arceus-is-clearly-not-going-to-be-open-1847817836

Λογικό, το εικαστικό κομμάτι είναι πιο πολύ botw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...