Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίο το oled, πολύ όμορφο θα έλεγα και κυρίως αυτό το λευκό χρώμα. Για κάποιον που δεν έχει και σκέφτεται να πάρει το θεωρώ μονόδρομο. Για όσους έχουν όμως (έχω v1), δεν το θεωρώ τόσο απαραίτητο, εφόσον και η κονσόλα που έχουν κάνει ακριβώς τα ίδια, εκτός και έχουν οικονομική δυνατότητα .

 

Πάντως ξαναλέω, είναι πιο όμορφο γενικά ως κονσόλα και ως dock, αλλά περί ορεξεως... κολοκυθόπιτα ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημερα σε ολους, εχω προπαραγγειλει απο germanos εδω και καμια 20ρια μερες, ουτε φωνη ουτε ακροαση και η παραγγελια στο ιδιο στατους εδω και μερες. δεν νομιζω δηλαδη να παραλαβω σημερα

από ο,τι βλεπω στα ελληνικα καταστηματα δεν υπαρχει πουθενα (πλην του γερμανου - που δεν θεωρω πως ειναι αληθεια το "αμεσα διαθεσιμο") οποιος παραλαβει σημερα αυριο ειναι πολυ τυχερος. στο σκρουτζ εχει 1! μονο καταστημα με προπαραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, anarchy79 είπε

Ωραίο το oled, πολύ όμορφο θα έλεγα και κυρίως αυτό το λευκό χρώμα. Για κάποιον που δεν έχει και σκέφτεται να πάρει το θεωρώ μονόδρομο. Για όσους έχουν όμως (έχω v1), δεν το θεωρώ τόσο απαραίτητο, εφόσον και η κονσόλα που έχουν κάνει ακριβώς τα ίδια, εκτός και έχουν οικονομική δυνατότητα .

 

Πάντως ξαναλέω, είναι πιο όμορφο γενικά ως κονσόλα και ως dock, αλλά περί ορεξεως... κολοκυθόπιτα ;)

 

Όπως τα λες είναι φίλτατε. Δεν αξίζει σε καμία περίπτωση να το πάρεις εάν έχεις το V1 ή V2. Μικρές οι διαφορές για να δικαιολογηθεί αυτό το ποσό. Αλλά για εμάς που έχουμε πρόβλημα με ότι σχετικό βγάζει η Nintendo είναι μονόδρομος 😛  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Snolly είπε

καλημερα σε ολους, εχω προπαραγγειλει απο germanos εδω και καμια 20ρια μερες, ουτε φωνη ουτε ακροαση και η παραγγελια στο ιδιο στατους εδω και μερες. δεν νομιζω δηλαδη να παραλαβω σημερα

από ο,τι βλεπω στα ελληνικα καταστηματα δεν υπαρχει πουθενα (πλην του γερμανου - που δεν θεωρω πως ειναι αληθεια το "αμεσα διαθεσιμο") οποιος παραλαβει σημερα αυριο ειναι πολυ τυχερος. στο σκρουτζ εχει 1! μονο καταστημα με προπαραγγελια.

 

θεωρώ απο εβδομάδα θα σου έρθει.

Πάντως ότι έχει δείξει η ιστορία τον τελευταίο χρόνο (ειδικά με τα ps5). Αγορές  ΜΟΝΟ από ΠΛΑΙΣΙΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ωραιο το OLED παιδες. το ειδα σε φιλο απο κοντα. εντυπωση μου εκανε ακομα και το κουτι του που ειναι πιο μαζεμενο.

καλοπαιχνιδο οσοι τυχεροι το παραλαβετε τωρα.

 

https://www.nintendo.co.uk/News/2021/October/Ask-the-Developer-Vol-2-Nintendo-Switch-OLED-Model-2055360.html

1633684712758.jpg

 

1633684502166 (002).jpg

Επεξ/σία από christos_75
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για εμας που δεν προκειται να παιξουν το metroid αυτο το Σ-Κ ,το tetris effect εχει 25% εκπτωση στο eshop.

10 ώρες πριν, chek2fire είπε

Να ρωτήσω  τώρα τα game save που έχουμε στο παλιό switch λέτε αν βάλουμε την κάρτα μέσα σε αυτό εδώ να τα δει  η κονσόλα κανονικά?

Λογικα οχι.Τα saves δεν μπορουν να μεταφερθουν στην καρτα.Πρεπει να πας

system settings ->data management ->transfer your save data ->Send save data to another console.Bεβαια αν εχεις switch online ισως να μεταφερονται αυτοματα μεσω cloud??Δεν ειμαι σιγουρος ομως.

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Για εμας που δεν προκειται να παιξουν το metroid αυτο το Σ-Κ ,το tetris effect εχει 25% εκπτωση στο eshop.

Λογικα οχι.Τα saves δεν μπορουν να μεταφερθουν στην καρτα.Πρεπει να πας

system settings ->data management ->transfer your save data ->Send save data to another console.Bεβαια αν εχεις switch online ισως να μεταφερονται αυτοματα μεσω cloud??Δεν ειμαι σιγουρος ομως.

αυτή η διαδικασία θέλει τις δύο κονσόλες ανοιχτές και δίπλα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Για εμας που δεν προκειται να παιξουν το metroid αυτο το Σ-Κ ,

Σήμερα βάλανε dual Apex diablos event στο rise ακόμα δε το πήρες ?🦊🦊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Vagosman είπε

Don't ride the hype train. Δύσκολα δικαιολογεί κάποιος τα 370 για την OLED μόνο. Ειδικά που docked δεν θα έχεις απολύτως καμία διαφορά.

Docked έχει καλύτερο και σταθερότερο internet λόγω καλωδίου. 

Handheld έχει αυτά που ειπώθηκαν

Tabletop έχει σταθερότερο μεγάλο kickstand

Επεξ/σία από johnny7_7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...