Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, nkarafo είπε

Στα 2D metroid, συνήθως η δυσκολία είναι στα bosses.

 Θα διαφωνήσω λιγάκι, μερικά αριστουργήματα είναι δύσκολα μέχρι να τα μάθεις σε όλα τα στάδια 😅🤣 Btw, Hollow Knight παραμένει το top played παιχνιδι μου και σιγουρα το αγαπημένο μου.

birthplace__hollow_knight__by_istrandar_

Επεξ/σία από Te0sX
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

...

Κάποιος το έγραψε πιο πίσω, θα το φάνε το κεφάλι τους ειδικά όταν το Mon hun είναι console game since ever 

Τέτοιες λαλακιες κάνει αυτή η εταιρεία και μάλλον έβαλε τα χεράκια της η Σόνυ. 

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

...

Κάποιος το έγραψε πιο πίσω, θα το φάνε το κεφάλι τους ειδικά όταν το Mon hun είναι console game since ever 

Τέτοιες λαλακιες κάνει αυτή η εταιρεία και μάλλον έβαλε τα χεράκια της η Σόνυ. 

Focus on PC... Μπράβο ρε capcom, τώρα που έχει πάρει τέτοιο ανήφορο το hardware τιμολογιακά και χρειάζεσαι απίστευτη τύχη και χρήμα για να φτιάξεις ένα Gaming PC τώρα σκέφτηκες να το γυρίσεις. Ειλικρινά δεν πιστεύω ότι θα το κάνει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε λοιπον η ωρα που θα πρεπει να παρθει η μεγαλη αποφαση...

Παιρνεις το oled οταν εχεις ηδη 2 switch? Μου φαινεται πλεονασμος στο φουλ αλλα με τρωει και ο κ@λος μου λιγο....

Βασικα, τα switch τα εχω docked στην 43αρα που εβαλα στο δωματιο και παιζω εκει αποκλειστικα και σπανια σε handheld mode....αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι η νεα οθονη ειναι κινητρο να παιζεις περισσοτερο σε handheld...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Focus on PC... Μπράβο ρε capcom, τώρα που έχει πάρει τέτοιο ανήφορο το hardware τιμολογιακά και χρειάζεσαι απίστευτη τύχη και χρήμα για να φτιάξεις ένα Gaming PC τώρα σκέφτηκες να το γυρίσεις. Ειλικρινά δεν πιστεύω ότι θα το κάνει. 

Θα το φάει το κεφάλι της, πωλήσεις κονσόλας δε θα δούνε ποτέ με main line το pc και τώρα ειδικά με τιμές καραντίνας 

Όλη η Ασία λιώνει σε handheld και η capcom θέλει να πλασάρει το game σε άλλο κοινό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, gtsoui είπε

Ηρθε λοιπον η ωρα που θα πρεπει να παρθει η μεγαλη αποφαση...

Παιρνεις το oled οταν εχεις ηδη 2 switch? Μου φαινεται πλεονασμος στο φουλ αλλα με τρωει και ο κ@λος μου λιγο....

Βασικα, τα switch τα εχω docked στην 43αρα που εβαλα στο δωματιο και παιζω εκει αποκλειστικα και σπανια σε handheld mode....αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι η νεα οθονη ειναι κινητρο να παιζεις περισσοτερο σε handheld...

Γράφεις απλά επειδή θες να σε πείσουμε να πάρεις, πες το. 

Δεν θα σου κάνω την χάρη! Μην το πάρεις δεν έχει νόημα για σένα 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, gtsoui είπε

Ηρθε λοιπον η ωρα που θα πρεπει να παρθει η μεγαλη αποφαση...

Παιρνεις το oled οταν εχεις ηδη 2 switch? Μου φαινεται πλεονασμος στο φουλ αλλα με τρωει και ο κ@λος μου λιγο....

Βασικα, τα switch τα εχω docked στην 43αρα που εβαλα στο δωματιο και παιζω εκει αποκλειστικα και σπανια σε handheld mode....αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι η νεα οθονη ειναι κινητρο να παιζεις περισσοτερο σε handheld...

Εννοειται πως οχι. Θα ειχε καποιο νοημα αν το καινουργιο switch ηταν πιο δυνατο και δεν υπηρχαν slow downs σε handheld mode. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πάντως από public preorder τo oled και μέχρι στιγμής δεν έχουν επικοινωνήσει. 

Aύριο κανονικά τα στέλνουν αν είναι να τα στείλουν? 

το metroid πάντως έγινε κανονικά dispatch από amazon και έρχεται :P 

Επεξ/σία από chek2fire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, chek2fire είπε

πάντως από public preorder τo oled και μέχρι στιγμής δεν έχουν επικοινωνήσει. 

Aύριο κανονικά τα στέλνουν αν είναι να τα στείλουν? 

το metroid πάντως έγινε κανονικά dispatch από amazon και έρχεται :P 

Kαι απο απο plaisio καμια ενημερωση μεχρι στιγμης για το oled.

Ουτε και για το metroid ομως.Δυστηχως δεν το βλεπω να τα παραλαμβανω αυτην την εβδομαδα.Δεν πρεπει να τα εχει διαθεσει ακομη η nintendo στην χωρα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα ειναι αυριο σε καταστηματα τα Metroid. μου επικοινωνησαν να παραλαβω απο το μεσημερι και μετα. αρα λογικα θα πανε και αλλου.

Επεξ/σία από christos_75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Te0sX είπε

 Θα διαφωνήσω λιγάκι, μερικά αριστουργήματα είναι δύσκολα μέχρι να τα μάθεις σε όλα τα στάδια 😅🤣 Btw, Hollow Knight παραμένει το top played παιχνιδι μου και σιγουρα το αγαπημένο μου.

birthplace__hollow_knight__by_istrandar_

Αν κατι αλλο εχει αυτη η παιχνιδάρα, είναι απίστευτες εικόνες για μπλουζάκια, wallpapers, κουκλάκια κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε πηρε τηλεφωνο πριν λιγο το πλασιο,οπως εγραψα και πιο πριν,την δευτερα θα το στειλουν αρα τριτη λογικα.

Και απ'οτι φαινεται ουτε αυριο το metroid θα ερθει.first world problems.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...