Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 λεπτά πριν, Kapws είπε

Δεν έχω χειρότερο από rampage.. σαν τιμωρία μου μοιάζει.
Εχει και αρκετή αναμονή για grank ρε γαμώτο...

Melding talismans 😢

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν κάποιος θέλει limited του Metroid λογικά θα περισσέψει μια οπότε μου λέει. 

Αρκεί να μπορεί να έρθει ή να είναι σε σημείο που με βολεύει για συνάντηση. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εβγαλε το plaisio preorder για το switch oled.Αν δεν σας το εμφανιζει καντε το αναζητηση.Τιμη οπως και στα υπολοιπα καταστηματα 379.

Εγινε απο εμενα η αγορα,τωρα αναμενουμε για την επομενη εβδομαδα.

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/9/2021 στις 9:16 ΜΜ, NickTG είπε

Αν κάποιος θέλει limited του Metroid λογικά θα περισσέψει μια οπότε μου λέει. 

Αρκεί να μπορεί να έρθει ή να είναι σε σημείο που με βολεύει για συνάντηση. 

 

εχεις pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα πριν λίγο το sonic ultimate colors. Δεν διάβαζα τα καλύτερα γενικά για το παιχνίδι (δεν το είχα παίξει όταν είχε βγει), αλλά λένε ότι αν και δεν είναι καλό παιχνίδι, για μικρά παιδιά αξίζει. Εγώ το θέλω για τον γιο μου, οπότε έκανα παραγγελία και ο θεός βοηθός. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο offtopic αλλά δεν ήθελα να ξεθάψω το ds thread... Αγόρασα χτες την pokemon heartgold, ενώ είχα ήδη και την soulsilver.. Θέλω να βάλω τα κουτιά τους σε πλαστικά display box και ήθελα να μάθω με ποιο τρόπο μπορώ να αφαιρέσω το άθλιο αυτοκόλλητο της nortec 

Screenshot_20210929_104709.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, undeadcharisss είπε

Λίγο offtopic αλλά δεν ήθελα να ξεθάψω το ds thread... Αγόρασα χτες την pokemon heartgold, ενώ είχα ήδη και την soulsilver.. Θέλω να βάλω τα κουτιά τους σε πλαστικά display box και ήθελα να μάθω με ποιο τρόπο μπορώ να αφαιρέσω το άθλιο αυτοκόλλητο της nortec 

Screenshot_20210929_104709.jpg

Μια φορά το δοκίμασα στο Mario 3d land και έγινε χαλια...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, undeadcharisss είπε

Λίγο offtopic αλλά δεν ήθελα να ξεθάψω το ds thread... Αγόρασα χτες την pokemon heartgold, ενώ είχα ήδη και την soulsilver.. Θέλω να βάλω τα κουτιά τους σε πλαστικά display box και ήθελα να μάθω με ποιο τρόπο μπορώ να αφαιρέσω το άθλιο αυτοκόλλητο της nortec 

Screenshot_20210929_104709.jpg

Μην μπεις στο κόπο, θα γίνει χάλια. Το κουτί είναι καλύτερα ποιοτικά σε σχέση με τα χάρτινα κουτιά στα gameboy αλλά δεν νομίζω να βγει εύκολα το συγκεκριμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, undeadcharisss είπε

Λίγο offtopic αλλά δεν ήθελα να ξεθάψω το ds thread... Αγόρασα χτες την pokemon heartgold, ενώ είχα ήδη και την soulsilver.. Θέλω να βάλω τα κουτιά τους σε πλαστικά display box και ήθελα να μάθω με ποιο τρόπο μπορώ να αφαιρέσω το άθλιο αυτοκόλλητο της nortec 

Screenshot_20210929_104709.jpg

Δεν το έχω δοκιμάσει στο συγκεκριμένο, αλλά νομίζω πως αν υπάρχει τρόπος να βγει θα είναι μόνο με θερμοπίστολο.

Προσοχή να μην λιώσουν τα πλαστικοποιημένα μέρη από την υπερβολική θερμοκρασία.

Να είσαι σίγουρος πως αν αφαιρεθεί, θα φαίνεται μία διαφορά στο χρώμα λόγω παλαιότητας.

Επεξ/σία από johnny7_7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, undeadcharisss είπε

Λίγο offtopic αλλά δεν ήθελα να ξεθάψω το ds thread... Αγόρασα χτες την pokemon heartgold, ενώ είχα ήδη και την soulsilver.. Θέλω να βάλω τα κουτιά τους σε πλαστικά display box και ήθελα να μάθω με ποιο τρόπο μπορώ να αφαιρέσω το άθλιο αυτοκόλλητο της nortec 

Screenshot_20210929_104709.jpg

Δοκίμασε με μια μπατονετα να το ποτίζεις με οινόπνευμα καθαρο(οχι μπλε)…σιγα σιγα θα φύγει η κόλλα του και θα βγει..

Αναφορά σε κείμενο

Να είσαι σίγουρος πως αν αφαιρεθεί, θα φαίνεται μία διαφορά στο χρώμα λόγω παλαιότητας.

^^^^^^Αλλα αυτο που λεει ο φίλος ισχύει,οποτε tread carefully   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα themes που έχει η κονσόλα είναι άσπρο και μαύρο, πόσο δύσκολο είναι να βάλουν και άλλα χρώματα, έτσι για να κάνουμε αλλαγή, να αλλάζει το μάτι που λένε!!! Χωρίς χρέωση προφανώς. Πόσο δύσκολο είναι ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...