Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

45 λεπτά πριν, NickTG είπε

Δεν έχουν καταστρέψει και κάποιο για να κατέστρεφαν και αυτό. 

Τα botw,totk παρολο που ειναι παιχνιδαρες,προτιμω μακραν την παλια συνταγη των zelda(dungeons,items,story).

Oταν πρωτεδειξαν το νεο 2d zelda ημουν απογοητευμενος που το κανανε σαν τα botw,totk.

Βεβαια με καθε νεο trailer που εδειχναν με κερδιζε το παιχνιδι και ηδη το εχω προπαραγγειλει και το περιμενω αυριο.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Τα botw,totk παρολο που ειναι παιχνιδαρες,προτιμω μακραν την παλια συνταγη των zelda(dungeons,items,story).

Oταν πρωτεδειξαν το νεο 2d zelda ημουν απογοητευμενος που το κανανε σαν τα botw,totk.

Βεβαια με καθε νεο trailer που εδειχναν με κερδιζε το παιχνιδι και ηδη το εχω προπαραγγειλει και το περιμενω αυριο.

 

Και εγώ προτιμώ τα 2D αλλά δεν λες ότι τα κατέστρεψαν 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να ξεκινήσει νέα σειρά παιχνιδιών με πρωταγωνίστρια Zelda και να βγαίνουν παράλληλα με τα κλασικά.

Πάντως θα ήθελα να δω και τη Zelda σε ρόλο να ρίχνει χαστούκια χωρίς ραβδί κτλ. αλλά και αυτό δεν με χαλάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αγορασει κανεις αλλος το νεο zelda να μας πει εντυπωσεις??

Εγω εως τωρα ειμαι ψιλο απογοητευμενος.Εχω κανει 2 βασικα dungeons .Το 2ο βασικα ηταν λες και επαιζα ενα αθλιο shrine απο botw-totk.

Τελοσπαντων αν δω στην πορεια οτι φτιαχνει το παιχνιδι θα ξαναγραψω εντυπωσεις αλλιως μετα τον τερματισμο .

Επισης εχουμε επιτελους ημερομηνια κυκλοφοριας του nine sols .

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, 

Έχω δύο ζευγάρια joy cons , που μέχρι εχθές δούλευαν κανονικά 

Σήμερα ενώ πήγαμε να παίξουμε 4 άτομα και να τα συνδέσουμε μεμονωμένα , στα δύο αριστερά joycon δεν δούλευαν τα sl sr κουμπιά, ενώ και στο ένα  από αυτά δεν δουλεύει ούτε το φωτακι.

Τα έκανα unpaired, recconect κτλ αλλά τπτ. 

Διάβασα ότι είναι στραβή η ταινία που έχουν εσωτερικα με αποτέλεσμα να μην δουλεύουν.

Εντύπωση όμως μου κάνει ότι αυτό έγινε ταυτόχρονα και στα δύο.

Είχε κάνεις το ίδιο πρόβλημα; Το μόνο που θα κάνω είναι να τελειώσω την μπαταρία τους και στα δύο μπας και έχουν 'κολλησει' αλλιώς μετά service 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα είμαι κάτοχος Nintendo Switch OLED bundle με το Mario Kart 8 Deluxe από τον Απρίλιο και γενικά πολύ ευχαριστημένος αλλά έχω κάποιες ερωτήσεις.

1) Όταν κάνω test το download/upload στην κονσόλα δεν αξιοποιεί όλη την ταχύτητα ακόμα και με καλώδιο Ethernet σε σύγκριση με άλλη κονσόλα που έχω (Xbox Series X)

Η σύνδεση μου είναι VDSL2/FTTC 100MBPS download/10 MBPS upload

Να υποθέσω οι servers της Nintendo δεν είναι καλοί σωστά; 

2) Έχει κάποιος θέμα με το Mario Kart 8 Deluxe στο online multiplayer?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν μπόρεσα να ασχοληθώ με F-Zero αν και πάντα μου άρεσε το futuristic concept τους.

Τα έβρισκα απίστευτα δύσκολα σε βαθμό που με απωθούσαν. Δεν έχω τερματίσει ποτέ κανένα, αν και έχω πάνω από 10 χρόνια να πιάσω κάποιο από τα παλιότερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Charismo είπε

Ποτέ δεν μπόρεσα να ασχοληθώ με F-Zero αν και πάντα μου άρεσε το futuristic concept τους.

Τα έβρισκα απίστευτα δύσκολα σε βαθμό που με απωθούσαν. Δεν έχω τερματίσει ποτέ κανένα, αν και έχω πάνω από 10 χρόνια να πιάσω κάποιο από τα παλιότερα. 

Κακώς. Ήμουν μάστερ του X και κυρίως του GX που το είχα λιώσει λέμε. Εύκολα το παιχνίδι που είχα γράψει τις περισσότερες ώρες στο gamecube και μάλλον σε κονσόλα γενικότερα ever. 

Μόνο το street fighter 5 μάλλον φτάνει στα ίδια επίπεδα (πάνω από 3000 ώρες). 

Εύκολα το αγαπημένο μου racing παιχνίδι ever. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το F-Zero είναι για τα racing, ότι είναι τα Soulsborne games για τα Action RPG's.

Γενικά είμαι πολύ επιφυλακτικός σχετικά με ένα νέο F-Zero, δεν νομίζω ότι η σειρά μπορεί να πάει κάπου αλλού μετά το GX. Το εύχομαι με όλη μου την καρδιά να καταφέρουν να βγάλουν τίτλο που έστω να αγγίζει την τελειότητα των X/GX, αλλά δεν μπορώ να δω πως θα γίνει αυτό.

Δεν είναι Mario Kart που και στον γάμο του Καραγκιόζη να πηγαίνεις μπορεί να τα βγάλεις πέρα. Το F-Zero δεν συγχωρεί, αν μειώσουν ταχύτητα ή δυσκολία απλά θα είναι ένα διαφορετικό game που δεν θα ανήκει στην σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...