Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγηκαν previews για το zelda:echoes of wisdom και οπως αναμενοταν ειναι παραπανω απο θετικα.

Επισης αναφερουν οτι σε αυτο που επαιξαν ειχε traditional dungeon με map,mini boss και item!!!

Παει για day one και για goty contender οπως φαινεται.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
2 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Βγηκαν previews για το zelda:echoes of wisdom και οπως αναμενοταν ειναι παραπανω απο θετικα.

Επισης αναφερουν οτι σε αυτο που επαιξαν ειχε traditional dungeon με map,mini boss και item!!!

Παει για day one και για goty contender οπως φαινεται.

 

 

Διαβαζω κι εγω διθυραμβικες κριτικες και θελω πολυ να μου αρεσει, αλλα αυτα τα γραφικα με κλωτσανε ασχημα. Θα το παρω στανταρ καποια στιγμη, δεν το συζηταω, αλλα αυτο το artwork ρε παιδι μου δεν το μπορω.

Οκ, προφανως unpopular opinion

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, stormrain είπε

Διαβαζω κι εγω διθυραμβικες κριτικες και θελω πολυ να μου αρεσει, αλλα αυτα τα γραφικα με κλωτσανε ασχημα. Θα το παρω στανταρ καποια στιγμη, δεν το συζηταω, αλλα αυτο το artwork ρε παιδι μου δεν το μπορω.

Οκ, προφανως unpopular opinion

Το links awakening να φανταστω τοτε πως δεν το επαιξες εε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Παει για day one και για goty contender οπως φαινεται.

Η λαίλαπα να βαπτίζονται όλα GotY something πρέπει να σταματήσει. Δεν αποκτούν περισσότερη αξία τα παιχνίδια αν είναι υποψήφια σε διοργανώσεις και  ψηφοφορίες για το GotY. Δεν μπορούμε απλά να ευχαριστηθούμε το εκάστοτε παιχνίδι;

Σχετικά με το EoW πάντως και εμένα με κέρδισε μετά το τελευταίο βίντεο. Εντάξει Aonuma μπορεί να την γλίτωσες αυτήν την φορά αλλά δεν θα είσαι πάντα τόσο τυχερός!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Το links awakening να φανταστω τοτε πως δεν το επαιξες εε?

 

Oχι, για αυτον ακριβως τον λογο (αν και επαιξε και ρολο οτι ασχολιομουν με το Breath of the Wild τοτε). 

Αλλα το καινούργιο θα το παιξω γιατί αν εξαιρέσεις το οπτικό (που οκ, υποκειμενικό), τα mechanics δείχνουν πολυ προσεγμένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, mansa2k είπε

Η λαίλαπα να βαπτίζονται όλα GotY something πρέπει να σταματήσει. Δεν αποκτούν περισσότερη αξία τα παιχνίδια αν είναι υποψήφια σε διοργανώσεις και  ψηφοφορίες για το GotY. Δεν μπορούμε απλά να ευχαριστηθούμε το εκάστοτε παιχνίδι;

Σχετικά με το EoW πάντως και εμένα με κέρδισε μετά το τελευταίο βίντεο. Εντάξει Aonuma μπορεί να την γλίτωσες αυτήν την φορά αλλά δεν θα είσαι πάντα τόσο τυχερός!

Το goty contender ειναι για μενα. Οπως λες αδιαφορο μου ειναι οι διοργανωσεις-βραβεια.

Αγαπημενη σειρα το zelda και μετα τα τελευταια previews οπου αναφερουν traditional dungeons απλα με πορωσε πολυ ασχημα.

 

1 λεπτό πριν, stormrain είπε

Oχι, για αυτον ακριβως τον λογο (αν και επαιξε και ρολο οτι ασχολιομουν με το Breath of the Wild τοτε). 

Αλλα το καινούργιο θα το παιξω γιατί αν εξαιρέσεις το οπτικό (που οκ, υποκειμενικό), τα mechanics δείχνουν πολυ προσεγμένα!

Για μενα παντως δωσε μια ευκαιρια και στο εξαιρετικο links awakening.Εαν σου αρεσουν τα traditional zelda παιχνιδια με τα dungeons ειναι εξαιρετικο.

Ααχχ μακαρι να αφηναν να εβγαζε ο Koizumi ενα δικο του  zelda παλι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
13 ώρες πριν, Fulgore είπε

Που είναι το bundle ειδικά για Ελλάδα κυρά Nintendo? :P 

Πλάκα θα είχε αυτό. Να έχεις ένα πιτόγυρο πάνω στο switch...😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι παιχνιδαρες έχει το switch.

Πήρα Nintendo πρώτη φορά στα 36 για τον μικρό υποτίθεται 😂 κι έχω αφήσει στην άκρη ps5 και Xbox.

Luigi mansion 2 HD.

Εκπληκτικό απλά ….

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, tsakolis είπε

Ρε τι παιχνιδαρες έχει το switch.

Πήρα Nintendo πρώτη φορά στα 36 για τον μικρό υποτίθεται 😂 κι έχω αφήσει στην άκρη ps5 και Xbox.

Luigi mansion 2 HD.

Εκπληκτικό απλά ….

Το Mario Odyssey παίξτε.. Το θεωρώ απ'τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει έχοντας προσέξει και την παραμικρή λεπτομέρεια!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, tsakolis said:

Ρε τι παιχνιδαρες έχει το switch.

Πήρα Nintendo πρώτη φορά στα 36 για τον μικρό υποτίθεται 😂 κι έχω αφήσει στην άκρη ps5 και Xbox.

Luigi mansion 2 HD.

Εκπληκτικό απλά ….

στα ιδια κ εγω, 33 χρονων πρωτη φορα νιντεντο (για μενα το πηρα :P ) κ εχω παθει πλακα

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tsakolis είπε

Ρε τι παιχνιδαρες έχει το switch.

Πήρα Nintendo πρώτη φορά στα 36 για τον μικρό υποτίθεται 😂 κι έχω αφήσει στην άκρη ps5 και Xbox.

Luigi mansion 2 HD.

Εκπληκτικό απλά ….

Νομίζω όλοι πάνω κάτω το ίδιο πάθαμε. Κι εγώ το πήρα στο χαλαρό για τη νοσταλγία μιας και είχα να πιάσω Nintendo από το Gameboy κι έπαθα μεγάλη πλάκα. Έχει απλά παιχνιδάρες. Ο ορισμός του funplay όπως σωστά λέει Bourdoulas. Και εκεί που σκεφτόμουν αν θα πάρω κάποιο από τα νέα Zelda (δεν είχα ασχοληθεί ποτέ με τον τίτλο), έφτασε να το θεωρώ ένα από τα καλύτερα (μάλλον το καλύτερο θα έπρεπε να πω) παιχνίδια που έχω παίξει ποτέ.

 

Παρόλα αυτά δε θα πάρω αμέσως το NSW 2 γιατί δεν το έχω χορτάσει το 1. Λόγια του σήμερα βέβαια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, tsakolis είπε

Ρε τι παιχνιδαρες έχει το switch.

Πήρα Nintendo πρώτη φορά στα 36 για τον μικρό υποτίθεται 😂 κι έχω αφήσει στην άκρη ps5 και Xbox.

Luigi mansion 2 HD.

Εκπληκτικό απλά ….

Που να δεις το 3. Βαλε Mario Odyssey οπως προείπαν, γραφικάρες και στα 2 και το συγκεκριμένο μάριο μάλλον ειναι το καλύτερο σε 3δ. Και μετά πας σε Zelda να ξεχάσεις που βρίσκεσαι.

Γιατι νομίζεις εχει πουλήσει τα άντερα του; Οταν το PS βγάζει προ, το NsW βγάζει παιχνιδάρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογουμένως η Nintendo μένει στα "παιδικά" παιχνίδια, και οι λάτρεις του PS λέγανε πάντα "Κοίτα πόσο αληθοφανή είναι τα γραφικά, λες και είναι το ίδιο" κτλ κτλ.
Σόρυ αλλά προσωπικά θέλω να παίζω ακόμα "ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ" και ας είναι παιδικά, τύπου Μάριο, πολύχρωμα τύπου Zelda κτλ. Λες και όσο μεγαλώνουμε πρέπει να παίζουμε "simulator" να πούμε!

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...