Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε Nihon falcom ,λυπήσου μου ρε γαμωτο πάνω που τα έβαλα σε σειρά τα trails ρε π.. μου , ,δωστούς ρε Kondo καμία άδεια ,πρέπει να παίξουμε και  παιχνίδια από άλλες εταιρίες....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μονο που κραταω ειναι το Pizza Tower που βγαινει σημερα.Εχω διαβασει πολλα καλα λογια και πως μοιαζει στα wario land.

Αα λαθος και το morsels φαινοταν ενδιαφερον.

Οσο αφορα τα υπολοιπα δεν ειδαμε καθολου soul reaver 😭

Eπισης για το silksong που αναφερετε,εγω απλα σταματησα να το περιμενω.Περισσοτερο ηθελα να δω raziel παρα το silksong.

Στο γενικο συνολο κακιστα direct.

Aναμενουμε το 1st party direct του σεπτεμβρη λογικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trails in the sky remake( οπότε βγει )  , tales of graces remaster  , συλλογή suikoden , νέο atelier και rune factory  και δύο τρία καλά indie . Επίσης shadow drop των ds castlevania. Μέτριο direct αλλά δε περίμενα και κάτι τρομερό .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Choronzoon είπε

Trails in the sky remake( οπότε βγει )  , tales of graces remaster  , συλλογή suikoden , νέο atelier και rune factory  και δύο τρία καλά indie . Επίσης shadow drop των ds castlevania. Μέτριο direct αλλά δε περίμενα και κάτι τρομερό .

Με πετσόκοψε. Πριν από λίγες μέρες αγόρασα το original trails in the sky στο steam και τώρα σκάει στο direct αυτό remake...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Civilization vii, από κάτι παιχνίδια που είδα τελευταία που θα κυκλοφορήσουν, μόνο αυτό λέει για μένα. Οκ μεγαλωσα και δεν παίζω πλέον τόσο πολυ παιχνίδια, αλλά κάποια είναι καλά στο να περνάει αν υπάρχει λίγη ώρα ελεύθερη. Το civilization πάντα ήταν καλό παιχνίδι και μπράβο που θα βγει και το vii(7) στο switch. 

 

Υ.Γ : Που είναι οι βροχές γ@μω την τρέλα μου, πεθάναμε από την ζέστη φέτος και θα συνεχίσουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Nεο trailer οπου επιβεβαιωνει την υπαρξη κανονικων dungeon!!!Επιτελους δηλαδη.Βεβαια φαινεται οτι θα ειναι της λογικης του a link between worlds

Πλεον θα το παρω day one,παρα τα παραπονα που ειχα εκφρασει για το παιχνιδι με αυτα που ειχαν δειξει.

Οποτε την αλλη παρασκευη day one το astro bot για το ps5 και το λιωνουμε μεχρι να βγει το zelda.Μια χαρα!

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Nεο trailer οπου επιβεβαιωνει την υπαρξη κανονικων dungeon!!!Επιτελους δηλαδη.Βεβαια φαινεται οτι θα ειναι της λογικης του a link between worlds

Πλεον θα το παρω day one,παρα τα παραπονα που ειχα εκφρασει για το παιχνιδι με αυτα που ειχαν δειξει.

Οποτε την αλλη παρασκευη day one το astro bot για το ps5 και το λιωνουμε μεχρι να βγει το zelda.Μια χαρα!

Σε κάθε trailer μου φαίνεται και καλύτερο. Έχω ρίξει ήδη το preorder βέβαια, αλλα νομίζω οτι στην τελική θα είναι πολύ καλύτερο απο οτι περίμενα αρχικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Direct είχε 1-2 πραγματάκια για τα δικά μου γούστα αλλά σίγουρα όχι κάτι συγκλονιστικό. Το πραγματικά ενδιαφέρον ήταν αυτό που κράτησαν για το τέλος, έρχεται το πρώτο Yakuza και από ό,τι καταλαβαίνω ανοίγει ο δρόμος για να έρθει ολόκληρη αυτή η μουρλή μα επική σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Nεο trailer οπου επιβεβαιωνει την υπαρξη κανονικων dungeon!!!Επιτελους δηλαδη.Βεβαια φαινεται οτι θα ειναι της λογικης του a link between worlds

Πλεον θα το παρω day one,παρα τα παραπονα που ειχα εκφρασει για το παιχνιδι με αυτα που ειχαν δειξει.

Οποτε την αλλη παρασκευη day one το astro bot για το ps5 και το λιωνουμε μεχρι να βγει το zelda.Μια χαρα!

Δεν ξέρω, δε μασάω. Δεν του έχω εμπιστοσύνη καμία. Εδώ στο λαιμό μου κάθεται ο copy μηχανισμός. Δεν μπορώ να αποβάλλω από το κεφάλι μου ότι οι γρίφοι που θα δούμε είναι τύπου "μπορείς να περάσεις αυτό το χάσμα με κουτί ή κρεβάτι ή πέτρα ή φουρνακι ή...". 

Κοινώς δεν θα υπάρχει γρίφος. Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά καλύτερα οι προσδοκίες μου να είναι χαμηλές παρά να περιμένω έπος και να πάρω αέρα κοπανιστό. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Δεν ξέρω, δε μασάω. Δεν του έχω εμπιστοσύνη καμία. Εδώ στο λαιμό μου κάθεται ο copy μηχανισμός. Δεν μπορώ να αποβάλλω από το κεφάλι μου ότι οι γρίφοι που θα δούμε είναι τύπου "μπορείς να περάσεις αυτό το χάσμα με κουτί ή κρεβάτι ή πέτρα ή φουρνακι ή...". 

Κοινώς δεν θα υπάρχει γρίφος. Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά καλύτερα οι προσδοκίες μου να είναι χαμηλές παρά να περιμένω έπος και να πάρω αέρα κοπανιστό. 

Συμφωνω και εγω μαζι σου.Απλως με το τελευταιο trailer εκει που ελεγα θα περιμενω τα reviews προτου το παρω πλεον θα ειμαι εκει day one

Αλλα δεν αναιρει το γεγονος αυτο που εχουμε αναφερει οτι πλεον εχει χασει την ταυοτητα της η σειρα και δεν μου αρεσει η κατευθυνση που εχει παρει.

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το παιχνίδι μου φαίνεται ακόμα ότι είναι 2 d breath of the wild , ειδικά όταν βλέπω lynels ,άλογα , περιοχές ίδιες κλπ και ξενερώνω λίγο . Δε θα το πάρω day one , θα παίξω το Emio !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα θα κανεις.Διαβαζω καλα λογια παντως για το συγκεκριμενο παιχνιδι.Επαιξα το 1ο demo,δεν ειναι του γουστου μου τα visual novel αλλα ηταν ενδιαφερον.Θα δοκιμασω και τα αλλα 2 για να δω αν τελικα θα αγοραστει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...