Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, letom είπε

Δεν είχα παίξει ποτέ κανένα metroid και πριν μερικές μέρες έπεσα τυχαία πάνω στο zero mission που μπήκε στο switch και έφαγα τεράστιο κόλλημα. TI ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!! Μου θυμίζει κάπως και το αγαπημένο μου Xain'd Sleena για όσους παλιούς θυμούνται τέλη 80 αρχές 90. Μην τα πολυλογώ, έγινα φαν του μετρόιντ. Εννοείται το zero mission τo τερμάτισα ηδη με συνοπτικές διαδικασίες, τώρα ξεκινάω το prime remastered και μετά θα πιάσω το dread. 

Άλλο τα prime άλλο τα 2d Metroid. Θα σου πρότεινα να συνεχίσεις με το Super Metroid που είναι και το καλύτερο όλων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 minutes ago, letom said:

Σε ποια κονσόλα είναι το super? Στο gb advance βλέπω έχει και το fusion. Αξίζει αυτό?

Είναι στο SNES (δεν ξέρω αν το έχει στο Switch Online). Το fusion είναι θεωρητικά μετά το Super, οπότε και χρονικά ή σωστή σειρά είναι να παίξεις το Super πρώτα.

Εγώ ακόμα είμαι στο Zero Mission πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, letom είπε

Στο gb advance βλέπω έχει και το fusion. Αξίζει αυτό?

Εννοείται αξίζει φουλ. Αφού σου άρεσε το Zero δεν το συζητάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να συνδεσω ενα χειριστηριο BaseUS GS01 σε switch lite,αλλα δεν το βλεπει η κονσολα.
Σε κινητο συνδεεται κανονικα.

Καμια ιδεα;

Το χειριστηριο ειναι αυτο:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Mpiftekis είπε

Στο  switch νομίζω ότι θέλει αντάπτορα. Δεν πρέπει να συνδέεται μέσω BT.

μην ξεχνας να κανεις παραθεση,καταλαθος το ειδα.
Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Τι έγινε με το Namco Ace Combat 7: Skies Unknown Deluxe Edition και εξαντλήθηκε πριν καλά καλά βγει στην αγορά;

Το περίμενα πως και πως 😕 το πήρε κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, ObeyWario! said:

 Τι έγινε με το Namco Ace Combat 7: Skies Unknown Deluxe Edition και εξαντλήθηκε πριν καλά καλά βγει στην αγορά;

Το περίμενα πως και πως 😕 το πήρε κανείς;

Στο Playasia υπάρχει με ημερομηνία επόμενου stock στις 28/8, αλλά έχει αρκετά μεταφορικά.

Γενικά το συγκεκριμένο παιχνίδι είχε για κάποιο λόγο πολύ μεγαλύτερη ζήτηση απ'ότι προσφορά στο Switch. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Charismo είπε

Στο Playasia υπάρχει με ημερομηνία επόμενου stock στις 28/8, αλλά έχει αρκετά μεταφορικά.

Οπότε λογικά θα γίνει restock και Ελλάδα;

Είχα πετύχει μερικά κομμάτια σε φυσικό μαγαζί αλλά δεν πήρα γιατί το "βρήκα" πολύ φτηνότερα σε σκρουτζομάγαζο μα έφαγα άκυρο

Επεξ/σία από ObeyWario!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, ObeyWario! said:

Οπότε λογικά θα γίνει restock και Ελλάδα;

Είχα πετύχει μερικά κομμάτια σε φυσικό μαγαζί αλλά δεν πήρα γιατί το "βρήκα" πολύ φτηνότερα σε σκρουτζομάγαζο μα έφαγα άκυρο

Δεν ξέρω αν θα γίνει restock στην Ελλάδα, καθώς το Playasia έχει κάποιες δυσεύρετες εκδόσεις παιχνιδιών πολλές φορές χωρίς να τις βρίσκεις πουθενά αλλού. Δεν ξέρω τι προμηθευτές έχουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/7/2024 στις 4:26 ΜΜ, ObeyWario! είπε

Είχα πετύχει μερικά κομμάτια σε φυσικό μαγαζί αλλά δεν πήρα γιατί το "βρήκα" πολύ φτηνότερα σε σκρουτζομάγαζο μα έφαγα άκυρο

Τελικά πήγα πάλι στον Κωτσόβολο που το είχα δει και το πήρα. Στο site τους δεν υπάρχει καν.Πλαίσιο το δείχνει εξαντλημένο απτη πρώτη βδομάδα, σκρουτζ με παραγγελία που στη περίπτωση μου είπαν ότι δεν είναι διαθέσιμο απτον προμηθευτή. Δεν μπορώ να καταλάβω είναι τόσο δυσεύρετο απτη πρώτη βδομάδα κυκλοφορίας

Το 2 για ps ήταν απτα αγαπημένα μου, ελπίζω να είναι αντάξιο του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...