Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Tzini_Gr είπε

Καλημερα παιδες, στο

super mario bros U Deluxe στο switch, quick save δεν γινεται παρολο που το παταμε;
εχω προσπαθησει 2-3 φορες κ οταν παιρνω 2-3 πιστες κ δοκιμαζω να βγω κ ξαναμπαινω, με βγαζει παλι πιο πισω... 

Πρέπει να περασεις ένα tower για να κάνει save. 

Επεξ/σία από Tatofski64
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Tatofski64 😮

σε ευχαριστω φιλε για τν πληροφορια, το διαβασα και στα ξενα φορουμ αλλα ειπα να ρωτησω και εδω μπας κ εχεο αλλαξει κατι...

παντως πρωτη φορα παιρνο νιντενδο κ παιζω μαριο πραγματικα δεν το χορταινω!! 

χαλαλι τα 400€ και ακομα κλαιω τα 500€ που χα δωσει για το quest 2 που δεν επαιξα πανω απο 100 ωρες 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 hours ago, dekulinkgr said:

Eκανε upload η nintendo πριν απο λιγο trailer για επερχομενο μαλλον horror(?) παιχνιδι απο την ιδια.

 

Είδα ότι πόσταρες και προς στιγμήν νόμισα ότι έγινε shadow drop το Silksong.

Αλλά τελικά φαίνεται ότι πρώτα θα βγάλει game με user discretion disclaimer η Ν και μετά θα ξυπνήσει η Team Cherry. :P

Δεν κατάλαβα τι είδα, αλλά οκ.

Εντωμεταξύ teasάρουν νέο horror IP μετά το τελευταίο direct του Switch ever και δυο μήνες πριν ανακοινώσουν το Switch 2; Απίστευτοι οι τύποι.

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Eκανε upload η nintendo πριν απο λιγο trailer για επερχομενο μαλλον horror(?) παιχνιδι απο την ιδια.

 

Τι κριπιά ήταν αυτή από το πουθενά;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Malthador είπε

Είδα ότι πόσταρες και προς στιγμήν νόμισα ότι έγινε shadow drop το Silksong.

Αλλά τελικά φαίνεται ότι πρώτα θα βγάλει game με user discretion disclaimer η Ν και μετά θα ξυπνήσει η Team Cherry. 😛

Δεν κατάλαβα τι είδα, αλλά οκ.

Εντωμεταξύ teasάρουν νέο horror IP μετά το τελευταίο direct του Switch ever και δυο μήνες πριν ανακοινώσουν το Switch 2; Απίστευτοι οι τύποι.

Silksong?Tι ειναι αυτο?Ειπαμε πλεον δεν ασχολουμαστε με το εν λογω παιχνιδι😛

Λοιπον μεταφρασμενο λεγεται Smiling Man το παιχνιδι.

3 ώρες πριν, xlinger είπε

Τι κριπιά ήταν αυτή από το πουθενά;;;

Καιρος να κανει και ενα horror παιχνιδι η nintendo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα αυτές τις μέρες το Metroid Prime Remastered. Είχα παίξει το original όταν είχε βγει στο GameCube και κανένα άλλο της σειράς μετά από αυτό. Αν θυμάμαι καλά δε το είχα τερματίσει καν αλλα μπορεί να κάνω και λάθος. Θυμάμαι μόνο το ότι με τρόμαζε κάπως το περιβάλλον (όντας 12 χρόνων κ χεστης).

 

Τελικά εχω να πω ότι είναι ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ. Ελπίζω να βγουν και τα αλλα δυο της σειράς σε Remaster πριν το 4 του χρόνου. Όσοι δε το έχετε παίξει δώστε του μια ευκαιρία, την αξίζει. Πέρα από το ότι εξαρχής ήταν τρομερό game, έχει γίνει και παρά πολύ καλή δουλειά στο remaster.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, liakos18 είπε

Πήρα αυτές τις μέρες το Metroid Prime Remastered. Είχα παίξει το original όταν είχε βγει στο GameCube και κανένα άλλο της σειράς μετά από αυτό. Αν θυμάμαι καλά δε το είχα τερματίσει καν αλλα μπορεί να κάνω και λάθος. Θυμάμαι μόνο το ότι με τρόμαζε κάπως το περιβάλλον (όντας 12 χρόνων κ χεστης).

 

Τελικά εχω να πω ότι είναι ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ. Ελπίζω να βγουν και τα αλλα δυο της σειράς σε Remaster πριν το 4 του χρόνου. Όσοι δε το έχετε παίξει δώστε του μια ευκαιρία, την αξίζει. Πέρα από το ότι εξαρχής ήταν τρομερό game, έχει γίνει και παρά πολύ καλή δουλειά στο remaster.

Είναι μόνο κάποια σημεία, όπως π.χ. στα

Spoiler

Phazon Mines

που δεν έχει save room για πολλή ώρα και γενικά οι μάχες με τους space pirates ειδικά οι color-coded εμένα προσωπικά με εκνευρίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρόν το μόνο μου θέμα είναι πως επειδή παίζω αρκετά casually (παιζει να μη το πιάσω για μέρες) όταν ξεκινάω δε θυμάμαι ακριβώς που ήθελα να πάω, αν έχω αφήσει κάτι ανεξερεύνητο κλπ οπότε δεν ξέρω προς τα που να κατευθυνθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, liakos18 είπε

Προς το παρόν το μόνο μου θέμα είναι πως επειδή παίζω αρκετά casually (παιζει να μη το πιάσω για μέρες) όταν ξεκινάω δε θυμάμαι ακριβώς που ήθελα να πάω, αν έχω αφήσει κάτι ανεξερεύνητο κλπ οπότε δεν ξέρω προς τα που να κατευθυνθώ.

Ακριβώς ο λόγος που το παράτησα. Το έπαιζα μανιωδώς και το άφησα για κάποιες μέρες. Όταν ξεκίνησα πάλι δεν θυμόμουν που έπρεπε να πάω, τι έχω κάνει κτλ.

Θα έπρεπε να αφιερώσω περισσότερο χρόνο απ' όσο διαθέτω για να πάω back on track. Οπότε δυστυχώς το παράτησα 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από λίγη ώρα αν δεν βρείτε που πρέπει να πάτε σας βγάζει πάνω στο χαρτί πινέζα οπότε είστε back on track. Μην το αφήσετε guys πρόκειται για τεράστια παιχνιδάρα ,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα παίξει ποτέ κανένα metroid και πριν μερικές μέρες έπεσα τυχαία πάνω στο zero mission που μπήκε στο switch και έφαγα τεράστιο κόλλημα. TI ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!! Μου θυμίζει κάπως και το αγαπημένο μου Xain'd Sleena για όσους παλιούς θυμούνται τέλη 80 αρχές 90. Μην τα πολυλογώ, έγινα φαν του μετρόιντ. Εννοείται το zero mission τo τερμάτισα ηδη με συνοπτικές διαδικασίες, τώρα ξεκινάω το prime remastered και μετά θα πιάσω το dread. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...