Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, mansa2k είπε

 

☹️

To ειδα και εγω .Το μονο που κραταω ειναι θα ανακοινωθει σε επερχομενο direct oπου θα εχουμε και αλλες ανακοινωσεις.Ξερετε σε ποια αναφερομαι φανταζομαι....😬

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δηλώσω τον θαυμασμό μου για το switch ως άκρως διασκεδαστικό μηχάνημα. 

Πρώτη φορά έτυχε να βρεθούμε 4 άτομα και να παίξουμε. Δοκιμάσαμε το Sports, Mario Kart, Shredder's Revenge και τα 3 εξαιρετικά για multiplayer. Κι έχουμε ακόμη overcooked 2, Mario Party. 

Δεν έχω λόγια. 

Μακάρι κάποια στιγμή να βγάλουν και κάποιο παιχνίδι γνώσεων με buzzer τα joycons. 

Εν τω μεταξύ μαζί με το δεύτερο ζευγάρι joycons, αγόρασα και τέσσερα από τα παρακάτω grip τα οποία αλλάζουν την αίσθηση των joycons. 

https://www.skroutz.gr/s/28712520/Andowl-Q-T10-Plastiki-THiki-Prostasias-gia-CHeiristirio-Switch-Q-T10.html?event_price=3.22

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι καπνίζουν εκεί στη νιτεντο ? Η συλλεκτική του 

4 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

 

 

Δε ξέρω πως την είδαν στη νιτεντο αλλά η φυσική μορφή μόνο από το site της νιτεντο Αμερικής και Αγγλίας . Στην Αμερική έκλεισαν ήδη τα preorder και στη Αγγλία έχουν απλά μια σελίδα για δήλωση ενδιαφέροντος η οποία σέρνετε .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα τα φώτα σας ….

Πηρα στον μικρό μια φιγούρα amiibo για το smash bros και ενώ το κάναμε register δε βρίσκουμε πως μπορείς να τον επιλέξει για να παίξει μ αυτόν το χαρακτήρα .

Παιζει μόνο σαν cpu …

Τι κάνουμε λάθος ;

Ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το λαστιχάκι από το μοχλό του ενός Joycon μου κόπηκε και βγήκε. Έψαξα και πήρα κάποια λαστιχάκια που νόμιζα ότι είναι ανταλλακτικά αλλά τελικά ήταν για να τα προσθέσεις από πάνω και να δίνουν λίγο περισσότερο όγκο στο μοχλό οπότε τελικά χωρίς το ορίτζιναλ από κάτω δεν κούμπωναν σωστά. Ξέρετε μήπως κάποιο που να είναι όντως ανταλλακτικό; (ιδανικά από ισπανικό άμαζον)  

Ξέρω ότι σίγουρα αυτό μου κάνει:
https://www.amazon.es/Skull-Co-Replacement-Joystick-Nintendo/dp/B07W6VSJ8P/
αλλά θα ήθελα να τη βγάλω πιο φθηνά γιατί έτσι κι αλλιώς χρειάζομαι μόνο ένα, όχι τόσα πολλά.

Επεξ/σία από liakos18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 08/05/2024 at 21:54, Choronzoon said:

Ρε παιδιά τι καπνίζουν εκεί στη νιτεντο ? Η συλλεκτική του 

Δε ξέρω πως την είδαν στη νιτεντο αλλά η φυσική μορφή μόνο από το site της νιτεντο Αμερικής και Αγγλίας . Στην Αμερική έκλεισαν ήδη τα preorder και στη Αγγλία έχουν απλά μια σελίδα για δήλωση ενδιαφέροντος η οποία σέρνετε .

 

Άνοιξε για όσους είχαν κάνει δήλωση ενδιαφέροντος. 

Έβαλα μια παραγγελία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθε από Αγγλία για να βάλω προπαραγγελία επειδή είχα κάνει δήλωση ενδιαφέροντος, περίμενα 10 λεπτά και στο τέλος χώρα παράδοσης είχε μόνο Αγγλία. 😢

Τώρα περιμένω από Ιρλανδία, απ'όπου έχω ξαναπαραγγείλει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, NickTG είπε

Άνοιξε για όσους είχαν κάνει δήλωση ενδιαφέροντος. 

Έβαλα μια παραγγελία. 

Προσπαθούσα να μπω στη σελίδα και κολαγε συνεχώς Πάντως βγήκε και απλή έκδοση στο playasia για preorder από τι διάβασα 

Επεξ/σία από Choronzoon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Charismo είπε

Εμένα μου ήρθε από Αγγλία για να βάλω προπαραγγελία επειδή είχα κάνει δήλωση ενδιαφέροντος, περίμενα 10 λεπτά και στο τέλος χώρα παράδοσης είχε μόνο Αγγλία. 😢

Τώρα περιμένω από Ιρλανδία, απ'όπου έχω ξαναπαραγγείλει.

Κι εμένα τα ίδια από UK... Τι εννοείς περιμένεις από Ιρλανδία; Έκανες δήλωση ενδιαφέροντος ή παραγγελία κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, xlinger said:

Κι εμένα τα ίδια από UK... Τι εννοείς περιμένεις από Ιρλανδία; Έκανες δήλωση ενδιαφέροντος ή παραγγελία κανονικά;

Όχι δήλωση ενδιαφέροντος έκανα, αλλά δεν μου ήρθε ακόμα ειδοποίηση για παραγγελία όπως από UK. Από Ιρλανδία που έχω ξαναπαραγγείλει πάντως φέρνει και Ελλάδα, οπότε ελπίζω να προλάβω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Charismo είπε

Όχι δήλωση ενδιαφέροντος έκανα, αλλά δεν μου ήρθε ακόμα ειδοποίηση για παραγγελία όπως από UK. Από Ιρλανδία που έχω ξαναπαραγγείλει πάντως φέρνει και Ελλάδα, οπότε ελπίζω να προλάβω.

Αν καταλαβαίνω καλά την είχες κάνει πριν 5 μέρες που άνοιξε η πλατφόρμα γιατί τώρα μου βγάζει μήνυμα η Ιρλανδική σελίδα ότι είναι μόνο για όσους είχαν κάνει registration. Καλά πήγε κι αυτό με την Αγγλία...

1 ώρα πριν, NickTG είπε

Έβαλα μια παραγγελία. 

Κι εσύ από Ιρλανδία είχες κάνει τη δήλωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...