Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να δουμε ποτε θα ανακοινωθει.Απαραδεκτη απλα η nintendo που δεν τα εχει προσθεσει τοσο καιρο.

54 λεπτά πριν, christos_75 είπε

το amiibo ας φαει οση καθυστερηση θελει.Το παιχνιδι θελουμε!!!!Βεβαια αναφερει στο tweet οτι θα κυκλοφορησει κανονικα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε. 

Τι 00:00 CEST τσαμπουνάνε οι Ιάπωνες; Αυτό είναι στις 7 το πρωί στην Ιαπωνία... 

Πρέπει να κόψουν το σάκε, τους χαλάει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Malthador είπε

Ρε. 

Τι 00:00 CEST τσαμπουνάνε οι Ιάπωνες; Αυτό είναι στις 7 το πρωί στην Ιαπωνία... 

Πρέπει να κόψουν το σάκε, τους χαλάει. 

Στο μεταξύ:

434 περιμένουν
 
Βασικά στο αμερικάνικο σύνδεσμο ξεπερνάνε ήδη τα χίλια άτομα. Τώρα το μόνο που μένει είναι να τους ξενερώσει όλους η Ν. Μην ξεχνάμε και το Silksong... μάλλον.
 
Ελπίζω να ισχύουν οι φήμες ότι η Monolith Soft θα δείξει το επόμενο της τίτλο.
 
 
Επεξ/σία από mansa2k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, mAs_81 είπε

 

Οι φήμες πάνε και έρχονται για ενα νέο κοντρολερ.….κριμα παντως που δεν θα ειναι καινούργια joycon 

Δεν βρίσκω τον λόγο να κυκλοφορήσει νέο joycon. Αυτά που έχουμε λειτουργούν τελχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααα α α α. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mansa2k είπε

Ελπίζω να ισχύουν οι φήμες ότι η Monolith Soft θα δείξει το επόμενο της τίτλο

Και μόνο αυτό να δω θα μου φτάσει το direct. Τώρα που ξέρω ότι metroid Dread και SMTV έρχονται σύντομα φέτος δεν θέλω να άλλο από αυτά. Ελπίζω επίσης να δω επιτέλους XCX είτε μεταφορά είτε definitive edition γιατί αυτό το παιχνίδι πραγματικά δεν του αξίζει να μείνει μόνο στο WiiU. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα στο direct θα δουμε τις οποιες προσθηκες στο nso.Για το metroid dread θα κανουν μια αναφορα οτι κυκλοφορει συντομα και  ελπιζω να μην μας δειξουν και αλλο.Τωρα θεωρω πολυ πιθανον να εχουμε καποια νεα σχετικα με το silksong.Ισως μαθουμε επιτελους ημερομηνια κυκλοφοριας.

Εχουμε πολλα που μπορουμε να δουμε παντως οπως bayo 3 ,το επομενο παινχιδι της monolith οπως αναφερει και ο mansa.Mην ξεχναμε και τις φημες  σχετικα με νεο donkey kong.Bεβαια κλασσικα ολο ανεβαζει προσδοκιες ο κοσμος και κλασσικα απογοητευεται στο τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 minutes ago, mAs_81 said:

Μονο εγω είμαι που περιμένω με ποιο πολυ αγωνία να ανακοινωθεί το disco elysium απ’το silksong?? 😅

Έχει πάρει rating, λογικά μέχρι τον Νοέμβρη θα έχει κυκλοφορήσει το Disco Elysium. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...