Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 ώρες πριν, Malthador είπε

Μούφα γκέιμς είναι, αλλά βρίσκω ενδιαφέρον το ότι αρχίζουν να προσθέτουν Japan-only τίτλους στο NSO. Δεν θυμάμαι να το έχουν ξανακάνει.

Mario's Super Picross. Νομίζω και το Panel De Pon.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα ειναι το fzero gx που φημολογειται οτι θα γινει remastered.Επισης ο ιδιος ειπε οτι  θα κανει leak και αλλα πραγματα απο το επερχομενο direct.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, adamv123 είπε

Ανέφερε πριν από λίγο remakes για ένα παιχνίδι του ds, και ένα του wii. Ιδέες??

Του wii ισως ειναι το metroid prime 3??Mηπως κανα punch-out?

Οσο για το ds δεν παει το μυαλο μου καπου πραγματικα.Αν ελεγε 3ds τοτε θα ελεγα το kid icarus uprising.

Επισης για το dk που ειχε πει μαλλον υποννοει νεο mario vs dk

Παντως μεχρι την πεμπτη θα εχουμε μαθει ολο το Lineup του direct

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Του wii ισως ειναι το metroid prime 3??Mηπως κανα punch-out?

Οσο για το ds δεν παει το μυαλο μου καπου πραγματικα.Αν ελεγε 3ds τοτε θα ελεγα το kid icarus uprising.

Επισης για το dk που ειχε πει μαλλον υποννοει νεο mario vs dk

Παντως μεχρι την πεμπτη θα εχουμε μαθει ολο το Lineup του direct

 

Και shadow drop το silksong .... μην ξεχνιόμαστε 😅😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά παραδέχτηκε άμεσα πως πρόκειται για DKvsMario. Αναμενόμενο να υπάρξουν ακόμα περισσότερες μεταφορές οι οποίες δεν είναι αναγκαίο να είναι παιχνίδια της Ν. 

Εξάλλου επιχειρηματικά δεν βγάζει νόημα να σταματήσουν απόλυτα την υποστήριξη μιας τέτοιας εγκατεστημένης βάσης. Πιθανόν κάποια πράγματα η Ν να τα προσφέρει ως τυράκι, πχ πάρε ένα remake F0 ,και εφόσον πουλήσει στο μέλλον θα προκύψει νέος τίτλος. Συνεχίζει να κάνει εντύπωση που δεν έχουν κυκλοφορήσει νέο Tomodachi Life ειδικά μετά την επιτυχία του Animal Crossing.

Θα προτιμούσα η Ν να "ρισκάρει" περισσότερο τώρα που η βάση είναι μεγάλη και οι πιθανές απώλειες περιορίζονται. Δεν φαίνεται κάτι τέτοιο στον ορίζοντα πέρα από το παιχνίδι με την Peach. 

Είναι τραγικό που στο WIIU, το οικιακό σύστημα με τις χαμηλότερες πωλήσεις της εταιρίας, προέκυψαν τα Mario Maker, Captain Toad και Splatoon. Το NSW με την πολλαπλάσια βάση έδωσε λιγότερα. Το Arms δεν είμαι σίγουρος αν θα προκύψει συνέχεια στο μέλλον. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συνεχεια του arms δυσκολο να βγει οντως.Παντως ναι το splatoon που ειδικα Ιαπωνια εχει γινει πλεον απο τα βασικα παιχνιδια της εταιρειας.Τωρα με το switch το επαιξαν πολυ safe ειδικα μετα την ηττα που επαθαν με το wiiu.

Παντως πως ειναι δυνατον να ξεχασα το super mario galaxy 2 !!Να μου πεις εδω το ξεχασε η nintendo με το 3d all stars.Ισως αυτο να ειναι το wii game.

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...