Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας θέλω την βοήθεια σας θέλω να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο κόλπο το οποίο μπορώ να αγοράσω κάποιο παιχνίδι το οποίο δυστυχώς δεν είναι διαθέσιμο στο eShop της Ευρώπης θέλω συγκεκριμένα το dying light 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, mansa2k είπε

Αυτό ακριβώς για το MP4 το είχα πετύχει πριν κανά μήνα τυχαία στο site τους, ενδεχομένως να υπάρχει περισσότερο καιρό και όπως φαίνεται δυστυχώς δεν σημαίνει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Θα αγοράσω την κονσόλα τις επόμενες μέρες και θα ήθελα να ρωτήσω αν χρησιμοποιείτε χειριστήριο και αν ναι ποιο; Σαν εναλλακτική του Pro Controller για φθηνότερη επιλογή. Έχω δει μερικά στο άμαζον αλλα αν έχει κάποιος συγκεκριμένο θα ήταν καλοδεχούμενη η πρόταση.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έφαγε ένα κόλλημα ο μικρός και θυμήθηκε κάποιο yo-kai (δεν θυμάμαι ποιο ήταν ) που είχε στο 3ds και μου σκοτισε τα..... μην πω να του βρω στο switch , διότι του είπε κάποιος φίλος του ότι υπάρχει. Έψαξα και υπάρχει ένα αλλά στην Ιαπωνία δυστυχώς. Υπάρχει κάτι που δεν έχω δει, υπάρχει επίπτωση κάποιο τέτοιο παιχ ίδι να έρθει και στο switch εδώ στας Ευρωπας ?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, anarchy79 είπε

Ρε παιδιά έφαγε ένα κόλλημα ο μικρός και θυμήθηκε κάποιο yo-kai (δεν θυμάμαι ποιο ήταν ) που είχε στο 3ds και μου σκοτισε τα..... μην πω να του βρω στο switch , διότι του είπε κάποιος φίλος του ότι υπάρχει. Έψαξα και υπάρχει ένα αλλά στην Ιαπωνία δυστυχώς. Υπάρχει κάτι που δεν έχω δει, υπάρχει επίπτωση κάποιο τέτοιο παιχ ίδι να έρθει και στο switch εδώ στας Ευρωπας ?

 

Ευχαριστώ.

Χλωμό να μεταφραστεί στα αγγλικά και να έρθει Ευρώπη. Αν έχεις jailbroken Switch και γνώσεις/όρεξη, υπάρχει αυτό το rom hack του Υο-Kai Watch 1 στο Switch.

Επεξ/σία από ikaros2
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 hours ago, mrvaggos said:

Καλησπέρα. Θα αγοράσω την κονσόλα τις επόμενες μέρες και θα ήθελα να ρωτήσω αν χρησιμοποιείτε χειριστήριο και αν ναι ποιο; Σαν εναλλακτική του Pro Controller για φθηνότερη επιλογή. Έχω δει μερικά στο άμαζον αλλα αν έχει κάποιος συγκεκριμένο θα ήταν καλοδεχούμενη η πρόταση.

Ευχαριστώ

Εδώ και 6 μήνες χρησιμοποιώ αυτό και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος:

https://www.skroutz.gr/s/33641273/Roar-RR-0013-Ασύρματο-Gamepad-για-Android-PC-Switch-Μαύρο.html

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
On 29/05/2023 at 13:00, Mr.kostas said:

Καλησπέρα σας θέλω την βοήθεια σας θέλω να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο κόλπο το οποίο μπορώ να αγοράσω κάποιο παιχνίδι το οποίο δυστυχώς δεν είναι διαθέσιμο στο eShop της Ευρώπης θέλω συγκεκριμένα το dying light 

Απ' ότι βλέπω, το Dying Light είναι σε προσφορά στο γιαπωνέζικο eshop, στα 2500 yen, δηλαδή 17 ευρώ περίπου. Βλέπω ότι υποστηρίζει και αγγλικά η γιαπωνέζικη έκδοση, οπότε θα είσαι κομπλέ και από θέμα γλώσσας.

Έχω δώσει αναλυτικές οδηγίες εδώ για το πως μπορείς να ψωνίσεις από το ιαπωνικό eshop.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Το dock το έχετε συνέχεια συνδεδεμένο στην πρίζα; Δηλαδή τώρα που είναι κλειστή η κονσόλα και την έχω εκεί είναι επιβλαβές για την μπαταρία να φορτίζει συνέχεια; Ευχαριστώ

Μόλις την πήρα και φοβαμαι μην γίνει καμια βλακεια :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, mrvaggos είπε

Καλημέρα. Το dock το έχετε συνέχεια συνδεδεμένο στην πρίζα; Δηλαδή τώρα που είναι κλειστή η κονσόλα και την έχω εκεί είναι επιβλαβές για την μπαταρία να φορτίζει συνέχεια; Ευχαριστώ

Μόλις την πήρα και φοβαμαι μην γίνει καμια βλακεια :P 

Μετά από 5 χρόνια δεν έχει πάθει κάτι αξιόλογο η μπαταρία... Μην αγχώνεσαι. Αν δε θες να είναι πάνω στο φορτιστή όλη την ώρα, μπορείς να βγάζεις το switch από το dock.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Mpiftekis είπε

Μετά από 5 χρόνια δεν έχει πάθει κάτι αξιόλογο η μπαταρία... Μην αγχώνεσαι. Αν δε θες να είναι πάνω στο φορτιστή όλη την ώρα, μπορείς να βγάζεις το switch από το dock.

Ωραία σε ευχαριστώ για την απάντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...