Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Δεν έχουμε μπει σε καμία ευθεία 

ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΟΜΩΣ! Μπορεί Pro να μην κυκλοφόρησε αλλά νεο σύστημα έρχεται...   😂😂

Επεξ/σία από mansa2k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, BlueBlade είπε

Έχω λιώσει με τα video που βλέπω του ToTK...

Και το BoTW δε το έπαιξα ποτέ, μόνο στο CEMU λίγο και εκεί το άφησα γιατί έβγαζε μερικά κουλά και βαριόμουν να τα λύσω. 

Μια γνώμη ζητάω, να χτυπήσω το switch να τελειώνουμε ή να κάνω υπομονή μιας και φαίνεται να έχουμε μπει στην τελική ευθεία για την νέα γενιά και να τα παίξω αναβαθμισμένα; 

Παιρνεις switch οπως εισαι. Εχει απειρα επη η κονσολα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, babality είπε

Παιρνεις switch οπως εισαι. Εχει απειρα επη η κονσολα.

Μάλλον έτσι θα γίνει.

Και το λέω από τώρα να μείνει στα πρακτικά για να κάνω quote τον εαυτό μου. Μόλις το πάρω εγώ, σε διάστημα 3 μηνών θα έχει ανακοινωθεί η καινούργια. Κλασσικά πράγματα για εμένα 😅

Δε βαριέσαι, τουλάχιστον θα μου βγει και πιο φτηνά μιας και η καινούργια άνετα θα κοστίζει ένα 400αρι μέσα στο νερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Geosim79 είπε

καλημέρα στους συνφορουμίτες

Προχώρησα σε παραγγελία Switch Oled και με αφορμή την επερχόμενη κυκλοφορία του Tears of the Kingdom πήρα και το Breath of the wild. Να σημειώσω πως από τα παινίδια της σειράς έχω παίξει το Link's Awakening στο παλιό Gameboy, το A Link to The Past στο SNES και το Ocarina of time στο N64....έκτοτε δεν έχω ασχοληθεί με την σειρά μιας και τα συστήματα που είχα δεν ήταν Nintendo. Τι θα προτείνατε να παίξω από τα υπάρχοντα Zelda και αν ναι υπάρχει κάποια σειρά;

Το links awakening είναι το καλύτερο zelda για μένα. Φυσικά εκπληκτικό είναι και το breath of the wild, αλλά στον καθένα κάνει κάτι κλικ και τότε και εγώ πιτσιρικάς με gameboy, μου έκανε το κλικ το links awakening. Έρωτες είναι αυτοί, δεν σβήνουν :)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, BlueBlade είπε

Μάλλον έτσι θα γίνει.

Και το λέω από τώρα να μείνει στα πρακτικά για να κάνω quote τον εαυτό μου. Μόλις το πάρω εγώ, σε διάστημα 3 μηνών θα έχει ανακοινωθεί η καινούργια. Κλασσικά πράγματα για εμένα 😅

Δε βαριέσαι, τουλάχιστον θα μου βγει και πιο φτηνά μιας και η καινούργια άνετα θα κοστίζει ένα 400αρι μέσα στο νερό.

Ξεκινάς με Skyward Sword, συνεχίζεις με BOTW και τέλος TOKT. Αν ξεκινήσεις τώρα (ΑΜΕΣΑ) μεχρι τα Χμας θα τα τελειώσεις. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Basilisc είπε

Πήρε κανενός το μάτι την oled zelda; Σήμερα δεν είναι να βγει; 

Την έχω προπαραγγείλει αλλά ακόμα κανένα νεότερο για παράδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, Basilisc είπε

Και εγώ προπαραγγελια από πλαίσιο έχω κάνει, αλλά μας έχουν στο περίμενε. 

Τωρα μολις τους καλεσα κ μου ειπαν οτι υπαρχει καθυστερηση για ολη την ελληνικη αγορα κ θα μας ειδοποιησουν τις επομενες μερες. Οποτε παμε απο βδομαδα ολοι. 

Επεξ/σία από rovgio
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, rovgio είπε

Τωρα μολις τους καλεσα κ μου ειπαν οτι υπαρχει καθυστερηση για ολη την ελληνικη αγορα κ θα μας ειδοποιησουν τις επομενες μερες. Οποτε παμε απο βδομαδα ολοι. 

Τουλάχιστον έχουμε ενημέρωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ από Nintendo store Ιρλανδίας και ακόμη δεν έχουν τραβήξει καν τα χρήματα της παραγγελίας για τον OLED Zelda. Σε ένα γκρουπάκι στο facebook, που συζήτησα με κάποια άτομα, μου ανέφεραν ότι έχει γενικά καθυστερήσεις η Nintendo Ευρώπης οπότε ας περιμένουμε από εβδομάδα.

Επεξ/σία από maniacos93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, maniacos93 είπε

Εγώ από Nintendo store Ιρλανδίας και ακόμη δεν έχουν τραβήξει καν τα χρήματα της παραγγελίας για τον OLED Zelda. Σε ένα γκρουπάκι στο facebook, που συζήτησα με κάποια άτομα, μου ανέφεραν ότι έχει γενικά καθυστερήσεις η Nintendo Ευρώπης οπότε ας περιμένουμε από εβδομάδα.

Και εγώ από store Ιρλανδίας, τα ίδια, δεν έχουν καν τραβήξει τα λεφτά, παρόλο που ήρθε Μάιλ προχτές ότι η χρέωση θα γίνει "very shortly"....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/4/2023 στις 9:31 ΠΜ, Vagosman είπε

Ξεκινάς με Skyward Sword, συνεχίζεις με BOTW και τέλος TOKT. Αν ξεκινήσεις τώρα (ΑΜΕΣΑ) μεχρι τα Χμας θα τα τελειώσεις. :P

Εγω πάντως σε όσους με ρωτούν για το ποια Zelda να παίξουν τους απαντάω ΟΛΑ. Ποιος ξεχνάει τα μαγικα spirit tracks και hourglass του DS….. μέχρι και αυτά αξίζουν. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, mathsdim είπε

Μπορεί να έχει ξανασυζητηθεί , η καινούργια έκδοση περιλαμβάνει και το παιχνίδι ;

Αν μιλάμε για το Switch Oled Zelda edition, η απάντηση είναι όχι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...