Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 hour ago, dream21 said:

Υπαρχουν αλλα παιχνιδια του στυλ Little nightmares; Tο τερματισε η γυναικα μου και μου ζηταει καινουργιο game σαν αυτο

Για αρχή υπάρχει το Little Nightmares 2.

Πέρα από τα Inside και Limbo μπορεί να δει τα Unravel, το Planet Alpha ακόμα και τα Oddworld. 

Ίσως και τα Yomawari και το Super Lone Survivor. 

Αν το ανοίξουμε λίγο και εστιάσουμε στο horror στοιχείο μπορεί να δει ακόμα και κάποια όπως το Amnesia. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, NickTG είπε

Για αρχή υπάρχει το Little Nightmares 2.

Πέρα από τα Inside και Limbo μπορεί να δει τα Unravel, το Planet Alpha ακόμα και τα Oddworld. 

Ίσως και τα Yomawari και το Super Lone Survivor. 

Αν το ανοίξουμε λίγο και εστιάσουμε στο horror στοιχείο μπορεί να δει ακόμα και κάποια όπως το Amnesia. 

 

Ευχαριστώ θα της πω να τα κοιτάξει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
52 minutes ago, ObeyWario! said:

Προσπάθησα να παίξω το Doom και δεν είμαι σίγουρος τι συμβαίνει, είναι δύσκολο να συνηθίσεις τον χειρισμό ή έχω γεράσει;

Για ποιο DOOM μιλάς; 

Στο NSw και το 3 και το 2016 υποστηρίζουν motion controls, που κάνουν τεράστια διαφορά σε σχέση με το αναλογικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Malthador είπε

Για ποιο DOOM μιλάς;

Αυτό

Μου έφαγε ένα απόγευμα και πάλι δεν κατάφερα να συνηθίσω τον χειρισμό, είχα να νιώσω έτσι απτις παρελάσεις στο στρατό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Mazinga7 said:

Θα μπορούσε κάποιος καλός άνθρωπος να μου προτείνει μια 512gb SD card για το Switch?Τι θα πρέπει να προσέξω στα χαρακτηριστικά της;

Να είναι γνωστή μάρκα και θα είσαι εντάξει. 

Π.χ.

https://www.skroutz.gr/s/20701919/Kingston-Canvas-Select-Plus-microSDXC-512GB-Class-10-U3-V30-A1-UHS-I-με-αντάπτορα.html

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για οποιον θελει  να ακουσει previews του zelda: 

https://www.youtube.com/watch?v=TESNhgSeTTw&t=484s         

https://www.youtube.com/watch?v=_sRMNwwLsc0

https://www.youtube.com/watch?v=5io_EYXduhU&t=102s

 

 

Επεξ/σία από adamv123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα στους συνφορουμίτες

Προχώρησα σε παραγγελία Switch Oled και με αφορμή την επερχόμενη κυκλοφορία του Tears of the Kingdom πήρα και το Breath of the wild. Να σημειώσω πως από τα παινίδια της σειράς έχω παίξει το Link's Awakening στο παλιό Gameboy, το A Link to The Past στο SNES και το Ocarina of time στο N64....έκτοτε δεν έχω ασχοληθεί με την σειρά μιας και τα συστήματα που είχα δεν ήταν Nintendo. Τι θα προτείνατε να παίξω από τα υπάρχοντα Zelda και αν ναι υπάρχει κάποια σειρά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Mazinga7 είπε

Θα μπορούσε κάποιος καλός άνθρωπος να μου προτείνει μια 512gb SD card για το Switch?Τι θα πρέπει να προσέξω στα χαρακτηριστικά της;

ναι είναι γνωστή μάρκα και να έχει καλό read/ write , για μένα τουλάχιστον 120-130 read και αν βρεις με 180 -190  ακόμα καλύτερα απλά έτσι ανεβαίνει και το κόστος . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω λιώσει με τα video που βλέπω του ToTK...

Και το BoTW δε το έπαιξα ποτέ, μόνο στο CEMU λίγο και εκεί το άφησα γιατί έβγαζε μερικά κουλά και βαριόμουν να τα λύσω. 

Μια γνώμη ζητάω, να χτυπήσω το switch να τελειώνουμε ή να κάνω υπομονή μιας και φαίνεται να έχουμε μπει στην τελική ευθεία για την νέα γενιά και να τα παίξω αναβαθμισμένα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Geosim79 είπε

καλημέρα στους συνφορουμίτες

Προχώρησα σε παραγγελία Switch Oled και με αφορμή την επερχόμενη κυκλοφορία του Tears of the Kingdom πήρα και το Breath of the wild. Να σημειώσω πως από τα παινίδια της σειράς έχω παίξει το Link's Awakening στο παλιό Gameboy, το A Link to The Past στο SNES και το Ocarina of time στο N64....έκτοτε δεν έχω ασχοληθεί με την σειρά μιας και τα συστήματα που είχα δεν ήταν Nintendo. Τι θα προτείνατε να παίξω από τα υπάρχοντα Zelda και αν ναι υπάρχει κάποια σειρά;

Το πρώτο Zelda χρονολογικά στη σειρά του lore, το οποίο μάλιστα κυκλοφορεί και σε HD επανέκδοση για switch , είναι το skyward sword. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Έχω λιώσει με τα video που βλέπω του ToTK...

Και το BoTW δε το έπαιξα ποτέ, μόνο στο CEMU λίγο και εκεί το άφησα γιατί έβγαζε μερικά κουλά και βαριόμουν να τα λύσω. 

Μια γνώμη ζητάω, να χτυπήσω το switch να τελειώνουμε ή να κάνω υπομονή μιας και φαίνεται να έχουμε μπει στην τελική ευθεία για την νέα γενιά και να τα παίξω αναβαθμισμένα

Δεν έχουμε μπει σε καμία ευθεία 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, Bourdoulas said:

Δεν έχουμε μπει σε καμία ευθεία 

Η τελική ευθεία δεν θα είναι ευθεία θα είναι βουνοπλαγιά και θα κατρακυλησουμε στις εξελίξεις μου φαίνεται 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...