Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιχνιδάρα το republic commando. ακόμα και για όποιον δεν πολυασχολείται με star wars...το παλιό, το ορθόδοξο.

σε μια βδομάδα βγαίνει χαλαρά. εγώ σε ιντερνετ καφέ το είχα παίξει

Επεξ/σία από marius.t
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Παντως εννοειται οτι καλοδεχουμενο οτιδηποτε σχετκα με το silksong αλλα αυτον τον καιρο δεν υπαρχει σχεδον καθολου χρονος.Μαζευω δυναμεις και χρονο για οταν βγει το zelda.Αν κανει και βγει τωρα το silksong παει καταστραφικα.

Αυτή η χρονιά γενικά καταστροφή για την τσέπη και είμαι και στα πιο δύσκολα μου οικονομικά μιλώντας. Αυτή η χρονιά είναι τόσο γεμάτη που θα ήθελα το silksong να πάει αρκετά παραπέρα. 

Μια μικρή λίστα με παιχνίδια που πρέπει να μπουν στην συλλογή μου που κυκλοφόρησαν ή θα κυκλοφορήσουν φέτος: 

Fire emblem engage 

Metroid prime remaster

Octopath traveller 2

Dead space remake

Resident Evil 4 remake

Zelda - tears of the kingdom 

Advance Wars remake 

Final Fantasy 16

Diablo 4

Baldurs Gate 3

Αυτή η λίστα δεν είναι ολόκληρη καν. Γενικά μας κατέστρεψαν φέτος. Ενα ξυστό ρε παιδιά θέλω με χίλιες λίρες να πάρω αυτά που θέλω. 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Αυτή η χρονιά γενικά καταστροφή για την τσέπη και είμαι και στα πιο δύσκολα μου οικονομικά μιλώντας. Αυτή η χρονιά είναι τόσο γεμάτη που θα ήθελα το silksong να πάει αρκετά παραπέρα. 

Μια μικρή λίστα με παιχνίδια που πρέπει να μπουν στην συλλογή μου που κυκλοφόρησαν ή θα κυκλοφορήσουν φέτος: 

Fire emblem engage 

Metroid prime remaster

Octopath traveller 2

Dead space remake

Resident Evil 4 remake

Zelda - tears of the kingdom 

Advance Wars remake 

Final Fantasy 16

Diablo 4

Baldurs Gate 3

Αυτή η λίστα δεν είναι ολόκληρη καν. Γενικά μας κατέστρεψαν φέτος. Ενα ξυστό ρε παιδιά θέλω με χίλιες λίρες να πάρω αυτά που θέλω. 

 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα !!! Έκανα προπαραγγελία switch OLED , pro controller x 2 και θήκη όλα Zelda edition μαζί με το game και τα ταμεία άδειασαν !!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, adamv123 είπε

Και από το πουθενά το story dlc του xenoblade 3 βγαίνει την άλλη τρίτη.

Ρε nintendo έλεος ρε, φτάνει λέμε, φτάνει. Πόσο να αντέξει αυτή η τσέπη; Και τι σποιλερια είναι αυτό το βίντεο;;; Μας κατέστρεψε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Ρε nintendo έλεος ρε, φτάνει λέμε, φτάνει. Πόσο να αντέξει αυτή η τσέπη; Και τι σποιλερια είναι αυτό το βίντεο;;; Μας κατέστρεψε. 

Ναι πρέπει να έχεις παίξει όλα τα παιχνίδια για να καταλάβεις τι τρέχει από ότι φαίνεται. Εμένα με έβγαλε εκτός προγράμματος η ρημαδα η Nintendo πάντως. Πρέπει να τρέξω το xenoblade 1 τώρα.

Επεξ/σία από adamv123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, adamv123 είπε

Ναι πρέπει να έχεις παίξει όλα τα παιχνίδια για να καταλάβεις τι τρέχει από ότι φαίνεται. Εμένα με έβγαλε εκτός προγράμματος η ρημαδα η Nintendo πάντως. Πρέπει να τρέξω το xenoblade 1 τώρα.

Το πρόβλημα μου δεν είναι αν τα έπαιξα (που τα έχω όλα εκτός του X3 που το παίζω τώρα και έχω καμία 40 ώρες). 

Βαλτοι είναι, είδαν την οικονομική μου κατάσταση και είπαν "ΤΏΡΑ θα τα βγάλουμε που δεν μπορεί να τα πάρει ο πλέμπας". Είμαι πεπεισμένος ότι ο doctor evil κρύβεται πίσω από τέτοιο σατανικό σενάριο. 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια φήμη για το επόμενο σύστημα:

This is about a leaker who works in the hardware production process and has correctly leaked Switch model info such as the new stand in the Switch OLED, the Splatoon 3 Switch bundle, etc. and even claimed at the time of leaking the S3 bundle to know of a new more powerful system from Nintendo that he SPECULATED was being announced at the end of last year.

Now just the other day this very same person was permabanned and the forum´s thread with the info he shares was deleted at the request of Nintendo. They are also no longer allowed to host any leaked information he shared. Weird timing, right?

Δεν βλέπω σχόλια για το Indies direct. Εντάξει είχε μερικά ενδιαφέροντα παιχνίδια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/4/2023 στις 1:51 ΜΜ, Malthador είπε

Πήγα να τσεκάρω το Star Wars: Republic Commando αλλά όπως φαίνεται αφορά τα Game Trials της Αμερικής. Άλλαξα το region σε The Americas, έκανε restart η κονσόλα αλλά όταν μπαίνω στο eShop στο tab για το Nintendo Switch Online εμφανίζει μόνο το Fast RMX που είναι για τα Game Trials της Ευρώπης (θα είναι από τις 26/4 και για μια εβδομάδα, να το τσεκάρει όποιος θέλει ένα καλοφτιαγμένο υποκατάστατο του F-Zero). Κάνω κάτι λάθος ή απλά δεν υπάρχει πρόσβαση με κάποιο τρόπο;

Επεξ/σία από xlinger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
37 minutes ago, xlinger said:

Πήγα να τσεκάρω το Star Wars: Republic Commando αλλά όπως φαίνεται αφορά τα Game Trials της Αμερικής. Άλλαξα το region σε The Americas, έκανε restart η κονσόλα αλλά όταν μπαίνω στο eShop στο tab για το Nintendo Switch Online εμφανίζει μόνο το Fast RMX που είναι για τα Game Trials της Ευρώπης (θα είναι από τις 26/4 και για μια εβδομάδα, να το τσεκάρει όποιος θέλει ένα καλοφτιαγμένο υποκατάστατο του F-Zero). Κάνω κάτι λάθος ή απλά δεν υπάρχει πρόσβαση με κάποιο τρόπο;

Κατ' αρχήν, δεν έχει ξεκινήσει ακόμα. Εγώ που το κατέβασα μου λέει ότι το event ξεκινάει 20/04 στις 20:00.
 

Από εκεί και πέρα, μπαίνεις my.nintendo, πας στο προφίλ σου και αλλάζεις region σε USA. Μετά μπαίνεις eshop, κάνεις search για Republic Commando και το κατεβάζεις. Αν σε αφήνει να παίξεις το Fast RMX, τότε κάτι έχεις αλλάξει λάθος στο region.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Από εκεί και πέρα, μπαίνεις my.nintendo, πας στο προφίλ σου και αλλάζεις region σε USA. Μετά μπαίνεις eshop, κάνεις search για Republic Commando και το κατεβάζεις. Αν σε αφήνει να παίξεις το Fast RMX, τότε κάτι έχεις αλλάξει λάθος στο region.

Όπως ακριβώς τα είπες, ευχαριστώ! Μόνο τον κωδικό ζητάει όταν μπεις ξανά στο eshop και είσαι good to go.

Στο μεταξύ λόγω της αλλαγής, μου έβγαλε έναν καταιγισμό καινούργιων notifications στο News feed. Εξαιρετικά χρήσιμο που στέλνουν "What's New" για το eshop για κάθε εβδομάδα, το γιατι δεν το κάνουν και στης Ευρώπης είναι άλλη μια απορία που δεν θα απαντηθεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχουν αλλα παιχνιδια του στυλ Little nightmares; Tο τερματισε η γυναικα μου και μου ζηταει καινουργιο game σαν αυτο

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dream21 είπε

Υπαρχουν αλλα παιχνιδια του στυλ Little nightmares; Tο τερματισε η γυναικα μου και μου ζηταει καινουργιο game σαν αυτο

Limbo και Inside αν δεν έχει παίξει ήδη 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...