Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

52 λεπτά πριν, cubilone είπε

Τέλειο φυσικά το trailer, αλλά τα γραφικά φαίνονται πολύ θολά! Πιο θολά από του BotW. Ιδέα μου είναι;

Μην ξεχνάμε ότι το youtube συμπιέζει τα βίντεο που ανεβαίνουν τα οποία και αυτά πιθανόν να είχαν φάει άλλη μια συμπίεση από όταν έγιναν capture. Αποκλείεται όποιος πάρει το game να έχει αυτή την εικόνα που είδαμε, όπως κανείς ποτέ δεν πήρε την εικόνα του trailer οποιουδήποτε game. Για παράδειγμα αρκεί μια ματιά στο trailer του BotW.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τρέιλερ ανέστησε την ελπίδα μου ότι θα πάρω αυτή τη φορά μπόλικη από την κλασσική συνταγή που τόσο ήθελα και που έλειπε από το προηγούμενο. 

Είδα το τρέιλερ τρεις φορές και έχει μέσα άπειρη πληροφορία. Είμαι σίγουρος ότι αυτό που βλέπουμε δεν είναι ούτε το 1%. Ότι και να πω τώρα απλά δεν μπορώ να περιμένω. Άιντε ένας μήνας έμεινε! 

Σε περίπτωση που σε κάποιους ξέφυγε μέσα στο τρέιλερ ο Link πολεμάει ταυτόχρονα με τον πρίγκηπα Zora με συστοιχία επιθέσεων σαν σε ταινία Kung fu! Τις πρώτες δύο θεάσεις δεν το είχα παρατηρήσει καν από το overload πληροφορίας. 

Hint, μου φαίνεται ή βλέπω ταυτόχρονα Ganondorf και Demise ;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/4/2023 στις 9:05 ΜΜ, adamv123 είπε

Με πείσατε. Αρχίζω botw!! 

Ξεκίνα BOTW, παρε το χρόνο σου κ βάζεις κ τα 2 dlc. Δεν ειναι αναγκη να ξεκινήσεις Day1 το ToTK.

Αλλα εννοείται πρώτα το BOTW ασυζητιτη. Θα πρέπει να γράψεις κατ'ελάχιστο 100 ωρίτσες για να το σκαλίσεις λίγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα και χρονια πολλα 

το play asia εκανε confirm στην παραγγελια για το finala fantasy pixel remaster collection με πιθανο shipping date 20.4 , αφαιρεθηκαν τα λεφτα απο την καρτα μου οποτε λογικα θα γινει κανονικα το shipment

εστειλαν και δευτερο mail με ημερομηνιες βαση του ποτε εγινε η παραγγελια :

Date of order placement     ---  Production Completion

On or before 2023/02/22    ---  April 20, 2023

2023/02/23 – 2023-02/25  ---  May 05, 2023

2023/02/26 – 2023/03/05  ---  May 19, 2023

2023/03/06 – 2023/04/05  ---   June 02, 2023

2023/04/06 --                        ---   June 19, 2023

ελπιζω να φτασει βεβαια , γιατι απο το hong kong ειναι μακρης ο δρομος .

Καλη Ανασταση σε ολους 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Choronzoon said:

το play asia εκανε confirm στην παραγγελια για το finala fantasy pixel remaster collection με πιθανο shipping date 20.4

Γιατί όχι απευθείας από τη Square Enix? Έβγαινε φθηνότερα? 

Μου ήρθε και μένα χθες mail από τη Square Enix πως έγινε η αποστολή ήδη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Τερματίζεται ανετότατα ο τίτλος σε μια εβδομάδα, με ένα χαλαρό διωράκι τη μέρα.

Όποιος δεν το έχει παίξει, είτε είναι SW fan, είτε όχι, επιβάλεται να το κάνει. Προφανώς, δεν θα περιμένετε τίποτα σοβαρά γραφικά, αλλά το στόρι, οι χαρακτήρες και το γενικότερο feeling είναι από άλλο γαλαξία. Το δε gameplay του πατάει κάτω οποιοδήποτε άλλο action-oriented Star Wars game και -για μένα- είναι μέσα στα πιο σωστά υλοποιημένα όλων των εποχών στο genre.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εννοειται οτι καλοδεχουμενο οτιδηποτε σχετκα με το silksong αλλα αυτον τον καιρο δεν υπαρχει σχεδον καθολου χρονος.Μαζευω δυναμεις και χρονο για οταν βγει το zelda.Αν κανει και βγει τωρα το silksong παει καταστραφικα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...