Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Vagosman είπε

Εννοει το παιχνιδι και οχι την κονσόλα (νομιζω;)

Ναι παιδιά για το παιχνίδι λέω. Βγήκαν preorders εκτός από ένα μαγαζάκι στο Σκρουτζ?
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα στην παρέα, εχω μια ερώτηση που είναι καθαρά υποκειμενική αλλά θα ήθελα την άποψη σας. Πιστεύετε ότι αξίζει η κονσόλα (OLED)για αγορά το 2023; Ρωτάω επειδή υπάρχουν φήμες για κυκλοφορία νέας κονσόλας μέσα στο 24 χωρίς βέβαια να ξέρουμε αν θα υποστηρίζει backwards compatibility. Γενικά από αυτά που έχω δει με ενδιαφέρουν περίπου 10 Nintendo exclusives και κάποια indie games 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kargian είπε

Καλησπέρα στην παρέα, εχω μια ερώτηση που είναι καθαρά υποκειμενική αλλά θα ήθελα την άποψη σας. Πιστεύετε ότι αξίζει η κονσόλα (OLED)για αγορά το 2023; Ρωτάω επειδή υπάρχουν φήμες για κυκλοφορία νέας κονσόλας μέσα στο 24 χωρίς βέβαια να ξέρουμε αν θα υποστηρίζει backwards compatibility. Γενικά από αυτά που έχω δει με ενδιαφέρουν περίπου 10 Nintendo exclusives και κάποια indie games 

Δυστηχως ειναι ολα φημες.

Δυσκολη αποφαση.Κανονικα θα σου ελεγα να περιμενεις μεχρι τελους του χρονου να δουμε αν ανακοινωσει τιποτα η nintendo.Απο την αλλη ομως επειδη σε ενδιαφερουν οπως λες 10 exclusives τοτε go for it?Δεν ξερω.

Παντως αν ανακοινωθει διαδοχος θεωρω σχεδον σιγουρο οτι θα ειναι backwards compatibile.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Kargian είπε

Καλησπέρα στην παρέα, εχω μια ερώτηση που είναι καθαρά υποκειμενική αλλά θα ήθελα την άποψη σας. Πιστεύετε ότι αξίζει η κονσόλα (OLED)για αγορά το 2023; Ρωτάω επειδή υπάρχουν φήμες για κυκλοφορία νέας κονσόλας μέσα στο 24 χωρίς βέβαια να ξέρουμε αν θα υποστηρίζει backwards compatibility. Γενικά από αυτά που έχω δει με ενδιαφέρουν περίπου 10 Nintendo exclusives και κάποια indie games 

Έχουμε Απρίλη του 23, η κονσόλα βγήκε το 2017, τώρα δεν νομίζω ότι αξίζει , γιατί του χρόνου θα βγει νέα γενιά. Ίσως να αξίζει κάποιο μεταχειρισμένο σε πολύ καλή τιμή και ας μην είναι oled αν θες σώνει και ντε. Για μένα περίμενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Kargian είπε

Καλησπέρα στην παρέα, εχω μια ερώτηση που είναι καθαρά υποκειμενική αλλά θα ήθελα την άποψη σας. Πιστεύετε ότι αξίζει η κονσόλα (OLED)για αγορά το 2023; Ρωτάω επειδή υπάρχουν φήμες για κυκλοφορία νέας κονσόλας μέσα στο 24 χωρίς βέβαια να ξέρουμε αν θα υποστηρίζει backwards compatibility. Γενικά από αυτά που έχω δει με ενδιαφέρουν περίπου 10 Nintendo exclusives και κάποια indie games 

Σε αυτό το forum ξέρεις από ποτέ περιμένουν κάποιοι pro μοντέλο και πόσες φήμες έχουν αναρτηθεί;

Η αγορά της αξίζει είτε βγει νέα είτε δεν βγει . Έχει τόσες παιχιδάρες που όταν τις τελειώσεις θα μπορείς να αγοράσεις το Switch 2 στην μισή τιμή της αρχικής της κυκλοφορίας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

Πρέπει αυτή η ερώτηση να έχει γίνει σε αυτό το θέμα πιο πολλές φορές από το meme της epic με τα δωρεάν παιχνίδια.Κανονικά αν σεβόμασταν τον εαυτό μας έπρεπε και εδώ να το κάνουμε meme, να μπαίνουμε κάθε Κυριακή 12 πχ και να το κάνουμε ποστ και να λέμε 1st

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στο nintendo store ανοιξαν οι προπαραγγελίες για το oled του zelda(360 ευρω). κοιτάξτε στο mail σας αν το δηλώσατε

Επεξ/σία από marius.t
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.nintendo.co.uk/Support/Nintendo-Switch/Troubleshooting/Joy-Con-Control-Sticks-Are-Not-Responding-or-Respond-Incorrectly-responsiveness-syndrome-or-so-called-drifting--1908347.html

 

 

“Nintendo takes great pride in creating high-quality and durable products and is continuously making improvements to them. Therefore and until further notice, Nintendo offers to consumers who purchased the respective product in the EEA, UK and Switzerland that repairs for responsiveness syndrome relating to control sticks will be conducted at no charge by official Nintendo repair centres. This applies even if the syndrome is caused by wear and tear and even if the 24-month manufacturer’s warranty provided by Nintendo has expired.* The manufacturer's warranty does not affect any statutory rights which you may have under consumer protection legislation as the purchaser of goods. The benefits described here are in addition to those rights.”

Επεξ/σία από christos_75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από όλο αυτό το καιρό και το κράξιμο που έφαγαν, αυτή η ξαφνική αλλαγή μου δείχνει πως σύντομα έρχεται η νέα κονσόλα και η nintendo θέλει να αποφύγει τυχόν φόβο που θα εμποδίσει στις προπαραγγελίες. μην ανησυχείτε αν υπάρχει θέμα στη νέα κονσόλα θα το φτιάξουμε όπως στην προηγούμενη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mario Is Moving Away From Mobile Games, Reveals Nintendo’s Shigeru Miyamoto (EXCLUSIVE)

 “Mobile apps will not be the primary path of future Mario games.”

But when asked when fans can expect the next mainline Mario game, Miyamoto began chuckling before his translator could even relay the question, teasing, “All I can say is please stay tuned for future Nintendo Directs.”

Επαναλαμβάνει πως τα συστήματα της εταιρίας θα είναι πάντα προτεραιότητα. Μου αρέσει πάντως αρκετά η αναφορά στα Nintendo Directs γιατί άμεσα γράφουν στα παλιά τους τα παπούτσια κάθε σχετικό videogame ιστότοπο και δημοσιογράφους. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...