Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
32 λεπτά πριν, papp0us είπε

Απο περιέργεια, παίζεις με κανονικά Controls ή με Motion Controls. Είναι ένα απο τα ελάχιστα Zelda που δεν έχω παίξει, αλλα δεν υπάρχει περίπτωση να το παιξω με Motion Controls. Παίζεται με τον συμβατικό τρόπο ή να το ξεχάσω;

Με κανονικα ειμαι, το ξεκινησα με motion controls, δεν ηταν κακο, αλλα μετα το γυρισα σε normal και εμεινα εκει.

14 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Οπως τα λες ειναι.Ενω εχει αρκετα ωραια dungeon,ωραια ιστορια το pacing ειναι απλα κακο.Ειναι το μονο zelda που εχω τερματισει μια φορα και απλα το παρατησα.Ο δε demise οντως τερμα σπαστικος.Παντως αφου εισαι στο τελος για μενα παιξτο γιατι η τελικη μαχη ειναι απο τα πιο epic στα zelda παιχνιδια.

Α ειναι και σπαστικος ο Demise :lol: Εγινε, αν κολλησω πουθενα και δεν τερματιστει ως αυριο, εφυγε για πωληση το παιχνιδι 😛Ολο και καπου στο ΥΤ θα υπαρχει το τελικο cutscene για να μαθω τι εγινε. Ετσι κι αλλιως επαψα να καιγομαι για την τυχη της Zelda απο ενα σημειο και μετα lol

Ειμαι ακριβως πριν μπω για την τελευταια μαχη με τον Ghirahim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, stormrain είπε

Με κανονικα ειμαι, το ξεκινησα με motion controls, δεν ηταν κακο, αλλα μετα το γυρισα σε normal και εμεινα εκει.

Α ειναι και σπαστικος ο Demise :lol: Εγινε, αν κολλησω πουθενα και δεν τερματιστει ως αυριο, εφυγε για πωληση το παιχνιδι 😛Ολο και καπου στο ΥΤ θα υπαρχει το τελικο cutscene για να μαθω τι εγινε. Ετσι κι αλλιως επαψα να καιγομαι για την τυχη της Zelda απο ενα σημειο και μετα lol

Ειμαι ακριβως πριν μπω για την τελευταια μαχη με τον Ghirahim.

Εκανα λαθος,σπατσικος εννουσα ηταν ο imprisoned.Η μαχη με τον demise ειναι πολυ καλη.Νομιζω οτι εισαι στο τελος τοτε.Δεν ειμαι και σιγουρος καθως δεν το θυμαμαι καθολου.Παντως ελπιζω στο tears of the kingdom να εχουμε κανονικα dungeons και οχι shrines.Ελλειπαν πολυ απο το botw.

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σκέφτομαι να αγοράσω switch cfw αξίζει να το πάρω έτοιμο? η υπάρχει περίπτωση να φτιάχνονται και τα καινούρια? Πρέπει να προσέξω κάτι?δεν έχω ιδέα από Nintendo ευχαριστώ πολύ 

Επεξ/σία από DjAkis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, DjAkis είπε

Καλησπέρα σκέφτομαι να αγοράσω switch cfw αξίζει να το πάρω έτοιμο? η υπάρχει περίπτωση να φτιάχνονται και τα καινούρια? Πρέπει να προσέξω κάτι?δεν έχω ιδέα από Nintendo ευχαριστώ πολύ 


Υπάρχει συζήτηση εδώ:

 

Επεξ/σία από enlightened
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρατησα το metroid στο δευτερο boss. Δεν ηταν η δυσκολια του boss αλλα το save point που ηταν μακρια και επρεπε καθε φορα να τρωω 10 λεπτα για να φτασω στο boss. Το 2002 μπορει να ηταν  normal αλλα το 2023 φανταζει τοσο παλιακο πλεον. Θα επρεπε να υπαρχει save point πριν το boss

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 19/3/2023 στις 2:19 ΜΜ, dekulinkgr είπε

Εκανα λαθος,σπατσικος εννουσα ηταν ο imprisoned.Η μαχη με τον demise ειναι πολυ καλη.Νομιζω οτι εισαι στο τελος τοτε.Δεν ειμαι και σιγουρος καθως δεν το θυμαμαι καθολου.Παντως ελπιζω στο tears of the kingdom να εχουμε κανονικα dungeons και οχι shrines.Ελλειπαν πολυ απο το botw.

To τελειωσα επιτελους το ρημαδι! Αν ηταν 20% μικροτερη η διαρκεια του, θα επροκειτο για ενα τελειο παιχνιδι. Τωρα not so much, το βρηκα απλα καλο (αν και προς το τελος ηθελα να σπασω το Switch μου). Καλα τα sidequests και το Hero Mode ουτε για πλακα δεν τα αγγιζω, μπηκε ηδη για πωληση :lol: 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όποιος ενδιαφέρεται για Physical Copy του Triangle Strategy το γνωστό κατάστημα το έχει προσφορά:

https://www.plaisio.gr/nintendo-triangle-strategy-nintendo-switch_3887626

Σκέφτομαι να το χτυπήσω.

 

Επεξ/σία από DestinyGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, DjAkis είπε

Καλησπέρα πήρα εχθές το switch το Dock αν το έχω συνέχεια στην πρίζα είναι οκ; γτ από ότι κατάλαβα το switch το αφήνουμε πάντα σε sleep mode 💤😴

4 χρόνια το έχω συνεχώς σε dock mode, στο ρεύμα και σε sleep mode. Δεν έχει πάθει τίποτα.

Βέβαια δεν το χρησιμοποιώ πλέον σχεδόν ποτέ handheld, οπότε δεν ξέρω αν επηρεάζει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας κτλ. Σαν κονσόλα πάντως είναι όπως την πρώτη μέρα που τη χρησιμοποίησα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/3/2023 στις 11:47 ΜΜ, lak10 είπε

παρατησα το metroid στο δευτερο boss. Δεν ηταν η δυσκολια του boss αλλα το save point που ηταν μακρια και επρεπε καθε φορα να τρωω 10 λεπτα για να φτασω στο boss. Το 2002 μπορει να ηταν  normal αλλα το 2023 φανταζει τοσο παλιακο πλεον. Θα επρεπε να υπαρχει save point πριν το boss

Για ποιο boss μιλάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυριο 10λεπτο gameplay στις 5 το απογευμα.Για να δουμε...

Ελπιζω παντως να ειναι το τελευταιο που δειχνουν πριν την κυκλοφορια του game.

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Αυριο 10λεπτο gameplay στις 5 το απογευμα.Για να δουμε...

Ελπιζω παντως να ειναι το τελευταιο που δειχνουν πριν την κυκλοφορια του game.

 

ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...