Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Ανάλογα το θες να παίξεις, εγώ παιχνίδια με τρελο detail δε μπορώ στο λάιτ, monster Hunter είναι unplayable imho, ειδικά το rise με τον απίστευτο χάρτη χάνεις λεπτομέρειες. Για Indies/animal crossing/Mario kart το λάιτ είναι gucci

για την ωρα marvel ultimate aliance και hades

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 ώρες πριν, lak10 είπε

Εχω ηδη το πρωτο switch αλλα ενας ανηψιος μου δινει το 3 μηνων lite του 120 ευρω και λεω να το παρω λογω της καλυτερης μπαταριας του. εσεις τι θα κανατε?

Το lite για μενα ειναι η καλυτερη εκδοση ειδικα αν το χρησιμοποιεις πολυ mobile λογω μεγεθους βαρους αλλα αυτο το θεμα με το drift με τρεναρει καθως εχει ενσωματωμενα joy-con με οτι αυτο συνεπαγεται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, KaRouLi είπε

Παιδιά, από πού προπαραγγείλατε εσείς τα pokemon? Θέλω να προλάβω να πάρω κι εγώ το bonus preorder ☺️

Εγώ από πουθενά, γιατί δεν μου άρεσαν τα pre order bonus για να πληρώσω το παιχνίδι full price ή απο Αγγλία που περνάει τελωνειο.

Αρα όπου το βρώ φθηνότερα,ιδανικά κοντά στα 40ευρώ αν το πετύχω τους επόμενους μήνες/black friday/γιορτές.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Εγώ από πουθενά, γιατί δεν μου άρεσαν τα pre order bonus για να πληρώσω το παιχνίδι full price ή απο Αγγλία που περνάει τελωνειο.

Αρα όπου το βρώ φθηνότερα,ιδανικά κοντά στα 40ευρώ αν το πετύχω τους επόμενους μήνες/black friday/γιορτές.

 

Χμμ, καλή ιδέα αυτή. Με τη φιγούρα όντως δεν πολυψήθηκα κι εγώ. Από το eshop πάλι ίδια τιμή έχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/9/2021 στις 4:15 ΜΜ, stormrain είπε

Για μενα το MUA χανει υπερβολικα ως handheld.

και το κανονικο switch το δουλευω μονο handheld γιατι με PS5 XBOX SERIES X NOVA OTE TV δεν υπαρχει ελευθερο hdmi και δεν εχω μπλεξει ακομα με hdmi switch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Malthador είπε

Κάτσε θα υπάρχουν δηλαδή 3 μοντέλα (lite, base, oled) ή μέχρι να τελειώσει το στοκ;

Τώρα πάντως παίζει στα 319€ απ' ότι βλέπω σε μεγάλα μαγαζιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Grim Ripper είπε

Κάτσε θα υπάρχουν δηλαδή 3 μοντέλα (lite, base, oled) ή μέχρι να τελειώσει το στοκ;

Τώρα πάντως παίζει στα 319€ απ' ότι βλέπω σε μεγάλα μαγαζιά.

λογικα το base θα εξαφανιστει σιγα σιγα, αυτη η πτωτη τιμης ειναι για ξεστοκάρισμα.
Lite και Oled θα ειναι τα μοντελα.

οσο για τα μεγαλα μαγαζια, ε μολις ανακοινωθηκε η πτωση, δωσε λιγο χρονο κ θα δουμε πως θα αλλαξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

λογικα το base θα εξαφανιστει σιγα σιγα, αυτη η πτωτη τιμης ειναι για ξεστοκάρισμα.
Lite και Oled θα ειναι τα μοντελα.

οσο για τα μεγαλα μαγαζια, ε μολις ανακοινωθηκε η πτωση, δωσε λιγο χρονο κ θα δουμε πως θα αλλαξει.

Θα βγει κ lite oled σε κανα 6μηνο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

λογικα το base θα εξαφανιστει σιγα σιγα, αυτη η πτωτη τιμης ειναι για ξεστοκάρισμα.
Lite και Oled θα ειναι τα μοντελα.

Αυτο που λες θα ισχυε εαν η εταιρεια ανακοινωνε οτι σταματάει την παραγωγή του,κατι που φυσικά δεν έγινε.

Ασε που δεν έχει και λογική να υπάρχουν μονο τα Switch Lite και Oled που έχουν τεράστια χρηματικά τιμή μεταξύ τους.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Αυτο που λες θα ισχυε εαν η εταιρεια ανακοινωνε οτι σταματάει την παραγωγή του,κατι που φυσικά δεν ισχύει.

Ασε που δεν έχει και λογική να υπάρχουν μονο τα Switch Lite και Oled που έχουν τεράστια χρηματικά τιμή μεταξυ τους.

Ισως. Απο την αλλη, δεν ειναι η πρωτη φορα ειναι που βγαινει ενα μοντελο που βελτιωνει λιγο το προηγούμενο.
Δλδ τη τακτικη  την εχουμε δει πολλες φορες. Βγαινει πχ το  Xbox 360 Elite με καλυτερο σκληρο/κατασκευη/hdmi, το προηγουμενο Xbox 360 πεφτει η τιμη του, ξεστοκάρεται και εξαφανίζεται. Το δε 360 Elite μενει στην ιδια τιμή που ηταν πριν ενα μηνα το προηγουμενο μοντελο.

Οι κατασκευαστες τα κανουν αυτα τα refresh διαφορες φορές για να κρατανε την τιμή της κονσολας τους ψηλά, ειναι καλη δικαιολογία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Nintendo μιλάμε ομως,όχι για MS.

Ασε που το κανονικό Switch ειναι και το πιο καλοπουλημένο/δημοφιλές της μοντέλο.

Τώρα για Ελλάδα είναι για γέλια η κατάσταση. 

Να θυμίσω οτι οπως λεει το αρθρο,μπορει σε καποιες χώρες το Switch να είχε 329ευρώ,αλλα Ελλαδα ανέβηκε η τιμή απο 339 στα 349ευρώ τελευταία,άρα κρατάω μικρό καλάθι για την μείωση τιμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...