Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Yoshi είναι μια χαρά επιλογή. 

Εγώ ακόμα παίζω του Wii U που είναι σε αντίστοιχη λογική, χαλαρό και εύκολο, όπως και η γυναίκα μου. Το προτείνω. 

 

@SoFGR@enlightened

Δεν μπορώ να δω το αστείο. Θέλετε να με βοηθήσετε? 🤔

Επεξ/σία από NickTG
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 hours ago, -WISE- said:

Για πείτε ρε παιδιά.

Θέλω να πάρω στη γυναίκα ένα παιχνίδι για το Switch. Ξετρελάθηκε με το Kirby and The forgotten Land και έψαχνα κάτι αντίστοιχο. Έχουμε παίξει μαζί Luigi's Mansion Mario 3D world και έλεγα η επόμενη επιλογή να είναι ή το Yoshi's Crafted World ή το Donkey Kong Country Tropical Freeze. Γενικά θέλω να είναι εύκολο και διασκεδαστικό. Οποιαδήποτε άλλη πρόταση ευρπόσδεκτη. :)

Τσέκαρε και το Super Mario Odyssey.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, -WISE- είπε

Για πείτε ρε παιδιά.

Θέλω να πάρω στη γυναίκα ένα παιχνίδι για το Switch. Ξετρελάθηκε με το Kirby and The forgotten Land και έψαχνα κάτι αντίστοιχο. Έχουμε παίξει μαζί Luigi's Mansion Mario 3D world και έλεγα η επόμενη επιλογή να είναι ή το Yoshi's Crafted World ή το Donkey Kong Country Tropical Freeze. Γενικά θέλω να είναι εύκολο και διασκεδαστικό. Οποιαδήποτε άλλη πρόταση ευρπόσδεκτη. :)

51 Worldwide Games | Nintendo Switch games | Games | Nintendo

Thank me later ;)

 

Διαφορετικά Super Mario Party - κλασσικό.

 

Μεταξύ των 2 που έβαλες - ασφαλώς το Yoshi.

Επεξ/σία από Spawned
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, Brazhlias είπε

Παιδια καμια προταση για χειριστηριο που να μπορει να παιζει σε switch και ps3 υπαρχει;

Εγω χρησιμοποιώ τον ανταπτορα της 8bitdo στο Switch σε συνδυασμό με το original controller του PS4, για δες αν λειτουργεί και με του PS3. Είναι η πιο efficient λύση imo.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, stormrain είπε

Εγω χρησιμοποιώ τον ανταπτορα της 8bitdo στο Switch σε συνδυασμό με το original controller του PS4, για δες αν λειτουργεί και με του PS3. Είναι η πιο efficient λύση imo.

Δε λειτουργεί... δυστυχώς! (γράψε λάθος)

I stand corrected... see below :)

Επεξ/σία από Mpiftekis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Mpiftekis είπε

Δε λειτουργεί... δυστυχώς!

Ο 8Bitdo Adapter 2 λειτουργεί με το κοντρολερ ,τουλάχιστον ετσι λεει η περιγραφή 

Αναφορά σε κείμενο

Συμβατό με όλα τα χειριστήρια 8BitDo, τα χειριστήρια Xbox Series X - S, Xbox One Bluetooth, PS5, PS4, PS3, Switch Pro, Switch Joy-con, Wii Mote, 1 Wii U Pro και άλλα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Metroid: Zero Mission Screenshots Found On Nintendo Switch Online By Dataminer

Της Samus το κάγκελο γίνεται μιλάμε, θα γίνει το απόλυτο Metroid Machine το NSw. Άμα δεν βγει φέτος το MP4 (μαζί με νέα κονσόλα) δεν ξέρω κι εγώ πότε θα βγει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Metroid: Zero Mission Screenshots Found On Nintendo Switch Online By Dataminer

Της Samus το κάγκελο γίνεται μιλάμε, θα γίνει το απόλυτο Metroid Machine το NSw. Άμα δεν βγει φέτος το MP4 (μαζί με νέα κονσόλα) δεν ξέρω κι εγώ πότε θα βγει.

Noice Thats Nice GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά!

Νέος κάτοχος Nintendo switch και θέλω να ρωτήσω κάτι( προσέξτε μην σνομπαρετε τον παππού 😆)

1ον:Τι είναι το sleep mode? Δηλαδή τι κάνει;

2ον: παίζετε στο χέρι και μετά το κλείνετε. Που το αφήνετε; Το βάζω στο Dock εγώ και αυτό φορτίζει και ενώ το έχω κλείσει κανονικά αν το βάλω στο Dock στην βάση του δηλαδή αυτό όταν το βγάλω και πατήσω κάποιο κουμπί είναι ανοιχτό από μόνο του,γιατί;

3ον: αν παίζω και το αφήνω το βράδυ στο dock αυτό φορτίζει από μόνο του,δεν θα χαλάσει η μπαταρία του έτσι κάθε μέρα;

ΥΓ: Βρε πως άλλαξαν τα πράγματα από εποχή super Nintendo 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, bblov είπε

Λοιπόν παιδιά!

Νέος κάτοχος Nintendo switch και θέλω να ρωτήσω κάτι( προσέξτε μην σνομπαρετε τον παππού 😆)

1ον:Τι είναι το sleep mode? Δηλαδή τι κάνει;

2ον: παίζετε στο χέρι και μετά το κλείνετε. Που το αφήνετε; Το βάζω στο Dock εγώ και αυτό φορτίζει και ενώ το έχω κλείσει κανονικά αν το βάλω στο Dock στην βάση του δηλαδή αυτό όταν το βγάλω και πατήσω κάποιο κουμπί είναι ανοιχτό από μόνο του,γιατί;

3ον: αν παίζω και το αφήνω το βράδυ στο dock αυτό φορτίζει από μόνο του,δεν θα χαλάσει η μπαταρία του έτσι κάθε μέρα;

ΥΓ: Βρε πως άλλαξαν τα πράγματα από εποχή super Nintendo 🤣

Καλως ήρθες.

1. Ειναι ενα μαγικό πράγμα που μονο η Νιντυ το εχει καταφέρει. Μενεις εκει που είσαι και συνεχίζεις ανα πάσα στιγμή. Γενικά το Switch σχεδόν παντα θα μένει σε sleep.

2. Στο dock η σε ενα καλο φορτιστη (με σωστό καλώδιο) για να φορτίσει η για μεσοχρόνια αναμονή. Οσο ειναι εκτος dock και σε sleep καταναλώνει μπαταρία.

3.Δεν εχει δείξει ιδιαίτερα σημάδια γήρανσης η μπαταρία, είναι προγραμματισμένο να μενει πανω στο dock.

 

Καλο παιχνίδι!

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Vagosman είπε

Καλως ήρθες.

1. Ειναι ενα μαγικό πράγμα που μονο η Νιντυ το εχει καταφέρει. Μενεις εκει που είσαι και συνεχίζεις ανα πάσα στιγμή. Γενικά το Switch σχεδόν παντα θα μένει σε sleep.

2. Στο dock η σε ενα καλο φορτιστη (με σωστό καλώδιο) για να φορτίσει η για μεσοχρόνια αναμονή. Οσο ειναι εκτος dock και σε sleep καταναλώνει μπαταρία.

3.Δεν εχει δείξει ιδιαίτερα σημάδια γήρανσης η μπαταρία, είναι προγραμματισμένο να μενει πανω στο dock.

 

Καλο παιχνίδι!

Αα σ'ευχαριστώ πολυ👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...