Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, enlightened είπε

Κοίτα η αλήθεια είναι ότι και το ίδιο το switch δεν είχε BC με προηγούμενες κονσόλες κάτι σπάνιο γενικά για τη ninty. Αλλά αυτό μάλλον συνέβη γιατί το wiiu φλόπαρε παντελώς και ήθελαν κάτι εντελώς διαφορετικό. Η λογική λέει όμως ότι η επόμενη κονσόλα θα κινηθεί στα χνάρια του switch λόγω της τεράστιας επιτυχίας του οπότε θα είναι τρελό να μην έχει συμβατότητα με προηγούμενους τίτλους 

ένας βασικός λόγος που δεν είχε είναι το media ( cartridge ) . συνήθως η νέα κονσόλα της νιτεντο έχει backwards με την αμέσως προηγούμενη ( πρώτης γενιάς Wii με GameCube , Wii u με Wii , 3ds /Ds κλπ. Τώρα αν τα σκατωσουν σε αυτό θα είναι μεγάλο αυτογκόλ 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το βάζω εδώ, αν και δεν κυκλοφορεί μόνο για NSW. Το θεωρώ λουκουμάκι για τη συγκεκριμένη πλατφόρμα. Έχουμε επιτέλους official western release date.

 

Επεξ/σία από p07apo
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά αν δε το είδατε χτες ανακοινώθηκε physical του tunic για  switch  και ps5  για Σεπτέμβρη 23 . θα έχει μέσα manual χάρτη και διάφορα άλλα και τιμή 45 ευρώ . Ευρώπη ακόμα δε ξέρουμε ποιος θα το εκδόσει. Αμερική είναι ήδη στο site του fangamer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, σκοπευω να πουλησω αμεσα το switch μου δινοντας μαζι και τον λογαριασμο με τα παιχνιδια που εχω αγορασει. Εκτος απο αλλαγη στοιχεων δλδ να βαλουμε του αγοραστη το ονομα, μειλ κλπ γινεται μηπως με αλλο τροπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, p07apo είπε

Το βάζω εδώ, αν και δεν κυκλοφορεί μόνο για NSW. Το θεωρώ λουκουμάκι για τη συγκεκριμένη πλατφόρμα. Έχουμε επιτέλους official western release date.

 

φαινεται τρομερο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και το παρακάτω από limited run. 

Είχα παίξει κάμποση ώρα στο Xbox με το game pass και μιας και μου άρεσε δεν έχασα την ευκαιρία για τη φυσική έκδοση. 

 

IMG_20230308_205157_edit_147103620887969.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα

Ξέρει κανείς γιατί το switch όταν το έχω στο dock υπερθερμαίνεται και κλείνει. Μόνο στο dock! Την κονσόλα την καάρισα από σκόνες και έβαλα νέα πάστα στο ανεμιστηράκι, και πάλι κλείνει!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, primeragt είπε

Μήπως δεν έβαλες καλά τη πάστα γιατί στο ντοκ τρέχει σε μεγαλύτερο clock speed από ότι φορητό.

Όχι, γιατί ενώ είχα το πρόβλημα πίστευα ότι θα λυθεί με τον τρόπο που ανέφερα (καθαρισμός και πάστα). Αλλά δεν λύθηκε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε ρε παιδιά.

Θέλω να πάρω στη γυναίκα ένα παιχνίδι για το Switch. Ξετρελάθηκε με το Kirby and The forgotten Land και έψαχνα κάτι αντίστοιχο. Έχουμε παίξει μαζί Luigi's Mansion Mario 3D world και έλεγα η επόμενη επιλογή να είναι ή το Yoshi's Crafted World ή το Donkey Kong Country Tropical Freeze. Γενικά θέλω να είναι εύκολο και διασκεδαστικό. Οποιαδήποτε άλλη πρόταση ευρπόσδεκτη. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
16 λεπτά πριν, -WISE- είπε

ο Donkey Kong Country Tropical Freeze

Super διασκεδαστικο. Ευκολο σε καμια περιπτωση, παιζει να ειναι απο τα πιο δυσκολα παιχνιδια που εχω παιξει στο Switch 😛

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, stormrain είπε

Super διασκεδαστικο. Ευκολο σε καμια περιπτωση, παιζει να ειναι απο τα πιο δυσκολα παιχνιδια που εχω παιξει στο Switch 😛

Αυτό έχω διαβάσει για αυτό και μάλλον θα το αφήσω σε δεύτερη μοίρα. Πιστεύω θα το παρατήσει ή θα μου λέει συνέχεια να της το περάσω. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, -WISE- είπε

Για πείτε ρε παιδιά.

Θέλω να πάρω στη γυναίκα ένα παιχνίδι για το Switch. Ξετρελάθηκε με το Kirby and The forgotten Land και έψαχνα κάτι αντίστοιχο. Έχουμε παίξει μαζί Luigi's Mansion Mario 3D world και έλεγα η επόμενη επιλογή να είναι ή το Yoshi's Crafted World ή το Donkey Kong Country Tropical Freeze. Γενικά θέλω να είναι εύκολο και διασκεδαστικό. Οποιαδήποτε άλλη πρόταση ευρπόσδεκτη. :)

Για δες μια ματια και στο captain toad:treasure tracker.Βασικα αφου εχετε παιξει το 3d world εχει μεσα πιστες με τον toad.Σε πειριπτωση που τις αρεσαν αξιζει σαν παιχνιδι.

Τωρα το donkey kong tropical freeze παιχνιδαρα .Εχει παντως μεσα mode funky kong που ουσιαστικα ειναι το super easy mode.Οποτε και να δυσκολευεται διαλεγει αυτον και το περναει μονη της.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...