Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατέβασα το need for speed remastered δεν μπορώ να συνδεθώ στους servers της ea βγάζει error code fa2 . Έχουν κλείσει και το κατέβασα τσάμπα ή κάτι δεν κάνω σωστά ;

Επεξ/σία από supernino
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ποσταρω sales data αλλα για την παιχνιδαρα επρεπε

Και  υπαρχει θεμα stock για το παιχνιδι.Σιγουρα η τιμη επαιξε καθοριστικος παραγοντας για την επιτυχια του.Στο eshop φιγουραρει ακομα στις πρωτες θεσεις.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Δεν ποσταρω sales data αλλα για την παιχνιδαρα επρεπε

Και  υπαρχει θεμα stock για το παιχνιδι.Σιγουρα η τιμη επαιξε καθοριστικος παραγοντας για την επιτυχια του.Στο eshop φιγουραρει ακομα στις πρωτες θεσεις.

 

μακάρι για να βγάλουν και τα άλλα δύο , αν το καθενα κανεί σαράντα για κάποιον που δε τα έχει τις παλιές εκδόσεις φυσικάλ είναι εξαιρετική αγορά 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχη μία φήμη ότι τα άλλα δυο πιθανών να μην λάβουν την ίδια αναβάθμιση στον τεχνικό τομέα όπως το MP1 Remastered.

Μακάρι να μην αληθεύει αυτό. Οκ και έτσι να βγουν πάλι παιχνιδάρες είναι, αλλά εγώ έχω καλομάθει με τα γραφικά του Remastered και θέλω όλη την τριλογία έτσι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Υπάρχη μία φήμη ότι τα άλλα δυο πιθανών να μην λάβουν την ίδια αναβάθμιση στον τεχνικό τομέα όπως το MP1 Remastered.

Μακάρι να μην αληθεύει αυτό. Οκ και έτσι να βγουν πάλι παιχνιδάρες είναι, αλλά εγώ έχω καλομάθει με τα γραφικά του Remastered και θέλω όλη την τριλογία έτσι.

Δυστηχως αυτο ακουγεται αλλα περισσοτερο εικασιες ειναι καθως οι γνωστοι leakers δεν εχουν ιδεα τι παιζει με τα αλλα 2.Οπως λες ομως μακαρι να κανουν αντιστοιχη δουλεια και στα αλλα 2.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Yggdrasill-sama είπε

Έχει μυρίσει κανείς την collector's του TotK σε κάποιο ελληνικό μαγαζί;

Με μια όχι πολύ επισταμένη ματιά δεν βρήκα τίποτα...

Είχε ανέβει στο οζον στα 137 αν δεν κάνω λάθος, και το πλαίσιο την ανέβασε εξαντλημένη στα 150. Η nintendo και τα αμαζον δεν την έχουν ανεβάσει ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Switch’s successor faces backwards compatibility challenges, developer suggests

Με βάρεσε ένα μίνι εγκεφαλικό tbh.

Τι ακριβώς γράφει που δεν έχεις σκεφτεί ήδη και σε αγχώσε; Σε κάποιο σημείο δεν έχουν τι να πουν και γράφουν "θα πρέπει το Switch 2 να έχει cartridge slot για να είναι backwards compatible με τα physical του 1". Σιγά τη διαπίστωση που έκαναν οι ειδήμονες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Basilisc είπε

Τι ακριβώς γράφει που δεν έχεις σκεφτεί ήδη και σε αγχώσε; Σε κάποιο σημείο δεν έχουν τι να πουν και γράφουν "θα πρέπει το Switch 2 να έχει cartridge slot για να είναι backwards compatible με τα physical του 1". Σιγά τη διαπίστωση που έκαναν οι ειδήμονες. 

Κοίτα η αλήθεια είναι ότι και το ίδιο το switch δεν είχε BC με προηγούμενες κονσόλες κάτι σπάνιο γενικά για τη ninty. Αλλά αυτό μάλλον συνέβη γιατί το wiiu φλόπαρε παντελώς και ήθελαν κάτι εντελώς διαφορετικό. Η λογική λέει όμως ότι η επόμενη κονσόλα θα κινηθεί στα χνάρια του switch λόγω της τεράστιας επιτυχίας του οπότε θα είναι τρελό να μην έχει συμβατότητα με προηγούμενους τίτλους 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, marius.t είπε

Είχε ανέβει στο οζον στα 137 αν δεν κάνω λάθος, και το πλαίσιο την ανέβασε εξαντλημένη στα 150. Η nintendo και τα αμαζον δεν την έχουν ανεβάσει ακόμα

στο όζον την χτύπησα με αντικαταβολη , αλλά πραγματικά δε ξέρω αν θα τη φέρει αυτό το μαγαζί , αποτι καταλαβα είναι ελληνικό front βουλγαρικού μαγαζιού .Έχει μήπως κάνει εμπειρία με το συγκεκριμένο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...