Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
6 minutes ago, stafftw said:

Πως και δε σχολιάσατε αυτό; 

https://www.nintendolife.com/news/2023/03/nintendo-reveals-official-mar10-day-switch-console-bundle

Περιμέναμε game Mario παρέα με την ταινία, αντίθετα βγήκε bundle, και επιλέγεις ένα από τα τρία games (μην τους πουμε και κιμπαριδες).Δεν είχε ξαναβγεί και παλιότερα ένα κόκκινο Mario themed? Τι άρμεγμα κάνει πια αυτή η Ν;

Ντρέπεται και η ντροπή που βγάζουν V2 bundle για να γιορτάσουν την ταινία τάχα μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

49 λεπτά πριν, Malthador είπε

Shadowdrop το Metroid Prime 2 τον Απρίλιο, shadowdrop το Metroid Prime 3 τον Μάιο και direct στην Ε3 του Ιουνίου όπου θα ανακοινωθεί το NSw 2.0 με release date το Νοέμβριο, μαζί με Metroid Prime 4.

Όχι;

Χαχα όλοι αυτό θέλουμε, προσωπικά πιστεύω ότι αν δεν δουν ικανοποιητικές πωλήσεις στο πρώτο δεν θα κάτσουν να φτιάξουν remasters. Μακάρι να βγω λάθος.

Επίσης, για τα πρακτικά η Ν ανακοίνωσε ότι δεν θα συμμετάσχει στην E3 όπως και η Sony και η Microsoft.

1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Την αλλη εβδομαδα κυκλοφορει στο nso

 

Τέλειο νέο, είναι και prequel του εξαιρετικού Dread, να δούμε πως κατέληξε εκεί.

Με το NSO GBA είναι μεγάλη ευκαιρία να γίνει catch-up γιατί δεν έκατσε να ασχοληθώ ποτέ με το Advance. Τώρα είμαι στη μέση του Zelda Minish Cap το οποίο ξεπέρασε με διάφορα τις προσδοκίες μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stafftw είπε

Πως και δε σχολιάσατε αυτό; 

https://www.nintendolife.com/news/2023/03/nintendo-reveals-official-mar10-day-switch-console-bundle

Περιμέναμε game Mario παρέα με την ταινία, αντίθετα βγήκε bundle, και επιλέγεις ένα από τα τρία games (μην τους πουμε και κιμπαριδες).Δεν είχε ξαναβγεί και παλιότερα ένα κόκκινο Mario themed? Τι άρμεγμα κάνει πια αυτή η Ν;

το χρώμα φαίνετε ίδιο με την mario odyssey edition . εντάξει βλακεία bundle ,ούτε καν το ολεντ και το παιχνίδι σε digital μορφή , προφανώς θέλουν να ξεπουλήσουν τα v2 .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Έλα τώρα που πιστεύεις αυτά που λένε, ήδη έτοιμη έχουν όλη την τριλογία σε remasters.

Oι φημες εως τωρα ομως εχουν επαληθευτει.Αρχικα λεγανε για ολη την τριλογια,πριν 1,5 χρονο ομως περιπου,αν θυμαμαι καλα,λεγανε οτι μονο το πρωτο metroid prime τελικα θα ειναι remastered.Σιγουρα θα δωσουν και τα αλλα 2 παιχνιδια αλλα το ερωτημα ειναι τι ειδους remake-remastered θα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, St@th1sm είπε

Σε εμένα ακόμα τίποτα, είναι ακόμα στο έλεγχος παραγγελίας.

Και το περίμενα πως και πως για το σκ...

μου ειπαν απο Δευτερα καλα κρασια δηλαδη σημερα λεει τα παρελαβαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Υπαρχει μια φημη οτι θα παρουμε gen 1 σε δυο μηνες αλλα δε το πολυπιστευω, για 9,99 θα με κανεις να τα παρω και εγω τωρα στο 3ds 😛

Τελικά, δεν άντεξα, και εχθές τσίμπησα VC Pokemon Crystal & Silver, μαζί με το Pokemon Dream Radar. 😛 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Malthador είπε

Shadowdrop το Metroid Prime 2 τον Απρίλιο, shadowdrop το Metroid Prime 3 τον Μάιο και direct στην Ε3 του Ιουνίου όπου θα ανακοινωθεί το NSw 2.0 με release date το Νοέμβριο, μαζί με Metroid Prime 4.

Όχι;

Και για να μην ξεχνιώμαστε shadow drop το silksong

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, NickTG είπε

Ήρθε και το Prime. 

 

IMG_20230303_180714.jpg

εξαιρετική δουλειά φαίνετε να έχουν κάνει και τα στα δύο , ειδικά το Kirby που έκατσα χτες βραδυ και ασχολήθηκα είναι on steroids σε σχέση με το παλιό 

IMG_20230303_192413.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mAs_81 είπε

Δεν ειχε βγάλει πιο πρόσφατα κ αυτο ? :

Και αυτό ναι, απλά το προηγούμενο bundle που ανέφερα είναι κυριολεκτικά copy paste που λέμε και στα χρώματα(joycon/dock)και στο παιχνίδι δώρο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Και αυτό ναι, απλά το προηγούμενο bundle που ανέφερα είναι κυριολεκτικά copy paste που λέμε και στα χρώματα(joycon/dock)και στο παιχνίδι δώρο.

Κάνεις λάθος το έβαλα στο photoshop και η απόχρωση λίγο πιο red 😋 (PS:Πλάκα κάνω δεν έχω photoshop και δεν έχω ιδέα από χρώματα). Απλά λυπάμαι τους γονείς που θα τους πεισουν τα παιδιά τους να το αγοράσουν γιατί ειναι το Mario theme και θα ειναι συλλεκτικο και σε 1 χρόνο πχ θα κάνουν και το oled. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...